Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Problem sa glasnim gutanjem vode i bol u grlu pomozite
PostPoslato: Pet Avg 11, 2017 2:48 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Feb 07, 2013 7:52 pm
Postovi: 108
dobar dan svima na forumu imam jedan problem koji traje vec par meseci oko 6 meseci tacnije sve je pocelo zimi kad sam poceo da pijem nenormalno puno vode posle slatkisa itd ali nisam puno obracao paznju na to do tad se pomalo culo a i kafu kad sam pio takodje pusim pa se plasim da nisam dobio nesto na grlu pusim vec godinu dana zbog stresa zbog puno stvari. pisem vam ovo ako mozete da nadjete zasto mi se to desava i dali neko ima slican problem znaci kad pijem vbodu bilo jedan mali gutljaj ili malo vise odma u tom trenutku mi se cuje kao grr nzm kao da se davim dok pijem vodu mnogo mi je nepriijatno zbog toga i ne pijem ni vodu na javnim mestima sramota me zbog tog zvvuka kako da se izlecim od toga kako da me prodje to da se ne cuje vise tako da pijem vodu kao sav normalan svet stavrno neznam plasi me da nemam tumor ili nesto na grlu. molim vas za pomoc takodje imam ankioznost i napade panika kako kad ranijue je bilo cesce ali sada mi se desava jedno 2 outa mesecno u stavrno stresnim situacijama kad sam sam negde u velikoj i nepoznatoj prostoriji mestu itd molim vas pomozite mi ako postoji lek za ovo sto ovako glasno pijem i gutam vodu stvarn mi smesta i neznam da nije povezano to sa anksioznoscu imam 20 godina hvala unapred.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem sa glasnim gutanjem vode i bol u grlu pomozite
PostPoslato: Pet Avg 11, 2017 7:50 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 5:40 pm
Postovi: 921
Lokacija: BEOGRAD
pa ne moze ovde niko da ti pomogne idi kod lekara opste prakse i trazi uput za otorinolaringologa (uho grlo nos) pa ce te on pregledati


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem sa glasnim gutanjem vode i bol u grlu pomozite
PostPoslato: Pon Avg 14, 2017 9:43 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Па потруди се да пијеш тихо. Вежбај.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 246 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: