Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 14 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Ginekolog u DZ Zarkovo - kod koga
PostPoslato: Sre Feb 11, 2009 7:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 11, 2009 7:25 pm
Postovi: 2
Lokacija: Beograd
Pozdrav svima.
Preselila sam se pre mesec dana u Žarkovo, a i otkrila pre dva dana da sam trudna. S obzirom da mi je ovo prva trudnoca moracu da se pozabavim i sa doktorima. Sada moram da prebacim karton u DZ Žarkovo, pa bi bilo dobro da i znam kod koga.
Potrebna mi je informacija kakvi su na ginekologiji u DZ i koji ginekolog je dobar. U principu pošto ću trudnoću voditi kod nekog ko će me i porađati, potreban mi je ginekolog u DZ Žarkovo koji je voljan da otvara bolovanja i da prihvata nalaze od drugog lekara, a po mogućstvu i da je stručan po pitanju raznih saveta.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Feb 11, 2009 7:48 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Ja mislim da postoje samo dve doktorke u DZ Zarkovo, Shurbatovicka i Dzuverovicka.

Za vodjenje trudnoce po mom mishljenju je bolja Dzuvi, starija je i iskusnija, ja nisam bila odushevljena nijednom neshto posebno, a ti pokushaj da se obratish nekome u dom zdravlja Banovo Brdo, bar je manja guzva i ima jedan odlichan doktor, samo sad mi blokirao mozak, ne znam kako se preziva...uh, vodio je trudnocu mojoj sestri...

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Feb 11, 2009 8:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 11, 2009 7:25 pm
Postovi: 2
Lokacija: Beograd
Hvala na brzom odgovoru.
Ja mislim da me neće primiti na Banovo Brdo pošto pripadam Žarkovu, bar su mi tako rekli. Mogla bi da pokušam, ali naravno i za tu da se raspitam ko je Ok.
Kakve su ti bile ove dve doktorke po pitanju bolovanja?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Feb 11, 2009 8:59 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Pa ako se ti potrudish i postupish sa njima ostro i onako kako ti hocesh, nemaju one shta da ti zabrane ili ne napishu :)

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Mar 08, 2009 4:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 22, 2009 3:07 pm
Postovi: 13
izbegavaj dzuverovicku, kod nje svaka druga zena ima ranicu na grlicu materice i onda ti diskkretno da ceduljicu sa brojem telefona privatne ordinacije gde radi...to je sto se tice zena koje nisu trudne. a poznajem dve zene kojima je vodila trudnocu obe je istraumirala, jednoj je rekla da je bebi glava ogromna i da ce i dalje da raste nesrazmerno sa telom. zena kad se porodila prvo je pitala koliki je obim bebine glave i bio je normalan. drugoj zeni je rekla da na ultrazvuku ne vidi bebinu butnu kost. naravno i tu je srecom pogreslia. a da ti nepricam da sam jedva uzela svoj karton i naravno promenila doktorku. ima na banovom brdu dr lovric ili lovic tako nesto, nju uglavnom hvale


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Mar 08, 2009 4:45 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Dzuvi deli ranice a shurbatovicka kondilome, shakom i kapom :)

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Mar 10, 2009 1:18 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Maj 22, 2007 11:16 pm
Postovi: 614
Lokacija: beograd
Ako ikako mozete zaobidjtei ovaj dom zdravlja u siiiirooookom luku, na bilom kom odeljenju...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog u DZ Zarkovo - kod koga
PostPoslato: Sre Jul 26, 2017 11:33 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 26, 2017 11:23 am
Postovi: 3
Da li je neko posle toliko godina i dalje ovde aktivan??? Hitno mi treba savet. Preselila sam se u Žarkovo, prebacila karton ovde i sad pitanje zna li neko nešto da mi kaže za ginekologa Aleksandra Djordjevića?
Ja bih kod njega da mi vodi trudnoću ali mi treba mišljenje žena koje su kod njega da znam da li da ostanem pri odluci. Valjda će mi se neka javiti. Hvala unapred!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog u DZ Zarkovo - kod koga
PostPoslato: Sre Jul 26, 2017 2:43 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Oneya, свакако пошаљи и приватне појединачне поруке јер ће тако сигурно добити обавештење о њој, а за нови пост на теми форума питање је да ли ће добити информацију.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 14 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Majestic-12 [Bot] i 58 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: