Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Da li je moguce?
PostPoslato: Pon Jul 17, 2017 4:05 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 17, 2017 3:55 am
Postovi: 4
Ovako, imao sam rizican odnos pre oko 2 i po godine, posle 3 meseca mozda cak i tri i po sam se razboleo, temperatura, bez proliva, verovatno i bez uvecanih zlezda, posto ih tada nisam primetio, moram da napomenem da je ta devojka kao i ja tada imala samo 16 godina, ali da jeste malo krivudava, poznajem momka koji je imao isti problem kao i ja sa njom. Krenuli smo u odnos sa kondomom, a posle skinuli i imali bez, nije bilo orgazma, on kaze da nije primecivao nikakve simptome tada, a ja jesam ali posle vise od 3 meseca. Sada su mi posle mature iakocile zlezde na vratu, deranje, alkohil cigarete... Ali brine me to sto sam napipao i na preponama, kada ih ne cackam povlace se i leva strana mi je vise uvecana a i ona se povlaci, sredina je mala i nisam cuo da neko ima takav problem.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Da li je moguce?
PostPoslato: Pon Jul 17, 2017 11:58 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 17, 2017 3:55 am
Postovi: 4
Inace mislim na hiv.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Da li je moguce?
PostPoslato: Pon Jul 17, 2017 1:49 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
А мононуклеоза?

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Da li je moguce?
PostPoslato: Pon Jul 17, 2017 5:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 17, 2017 3:55 am
Postovi: 4
aaaca je napisao:
А мононуклеоза?

Temperaturu nemam, krvna slika odlicna, ali napominjem posle 3 meseca su bili oni simptomi a i virus je bio neki harao, tako da su dosta njih bili bolesni, mozda je bilo cak i posle 3 i po meseca, za sada sem ovih cvorova koji se smanjuju izgleda nemam nista, a kazu da je sledeca faza od 7 do 10 godina, e ja sada ne znam, taj drugi decko nije imao nikakvih problema kaze kao sto sam naveo, ona devojka se sada verila i to sve, ali ja opet brinem. A i sto se tice jetre ili slezine bio sam na ultrazvuku, nisu uvecani, normalne su velicine...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Da li je moguce?
PostPoslato: Sub Jul 22, 2017 12:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 17, 2017 3:55 am
Postovi: 4
Juce sam obavio testiranja, mnogo neprijatan osecaj, oko mene ljudi, ja preplasen, sav se tresem. Dolazim do pulta i nekako sebe nateram da kazem zasto sam uopste dosao, zatraze mi licnu kartu, iako sam citao da ne mora, inace bila je privatna ustanova i tako mi je receno. Jedva sam je dodao zeni kroz rupu na staklu koliko su mi se tresle ruke i koliko sam uplasen bio, ali nekekako prodje. Usao unutra, dajem krv, a doktorica mi je samo rekla bice sve u redu, ne boj se nista. Dolazim ponovo do pulta, nalazi u ponedeljak, u glavi 300 misli, vozim se kuci, glava razmislja samo jedno, nemam nista vise. oko 7 sati zvoni mi telefon, fiksni broj, ja se javljam, zovu iz labaratorije, preznojio sam se, u glavi to je to. Ta starija zena je uzela moj nalaz odmah i odradila ga, kaze videla je kako sam uplasen bio i kako sam se tresao i morala je. Samo mi je rekla sve je u redu i da li hocu da dodjem sada, poceo sam da skacem po kuci vristim, izljubio brojanicu, pomolio se bogu, zahvalio se samo na zivotu. Iako sam imao neke od simptoma ako je iko procitao ipak se ispostavilo da nije to, 2 i po fodine mog zivota su prosle u razmisljanju i nerviranju. Ako si imao ili imala odnos, otidji, jeste malo neprijatno, ali otidji, simptomi izgleda ne govore nista, sem sto te samo dodatno stresiraju i daju u razmisljanje. Ja sam svoju lekciju za zivota naucio i hvala bogu samo da je sve u redu bilo. Kondom se krece od 10 do 300 dinara, a kolika je cena tvog zivota?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Da li je moguce?
PostPoslato: Uto Jul 25, 2017 12:01 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Кондом те неће спасити. Немој да те варају по рекламама. Сперматозоид не може да прође кроз кондом под условом да је овај потпуно исправан. А вируси су неколико милиона пута мањи...

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 25 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: