Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Tonsillitis- Gnojna Angina
PostPoslato: Pet Jul 07, 2017 6:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 6:05 pm
Postovi: 1
Pozdrav svim uvaženim clanovima ovog foruma.
prije par dana dobio sam gnojnu anginu, otisao sam kod doktora, (nikakave pretrage nisu radjene, krvna slika, bris nista.) i dala mi je Panklav (amoksiklav) antibiotik.
Naime, vec duze vrijeme mucim se sa sinusima, kod kojih mi se konstantno niz grlo sliva sekret, i na to nadoveze se i ovo sad. Ovo je 3. dan da pijem antibiotike, temperatura je prosla, jos je ostao bol u ocima pri pokretu istih. Cepici su ostali, one koje mogu izvaditi, izvadim ih dezinfikovanim stapicem za usi. Da napomenem, prije 6 godina dijagnostikovan mi je prolaps mitralne valvule ( sa mitralnom insuficijencijom 0-1). Svjestan sam, da sam podlozan za pogorsanje stanja mojih mitralnih zalisaka,jer sam nesto i naucio iz infektologije u srednjoj skoli. Imam 18,5 godina. Zanima me misljenje o mojoj adekvatnoj terapiji ( da li je to dovoljno jak antibiotik za gnojnu anginu a da nije intramuskularni kristalni pencilin itd), da li su moji krajnici sa slike u dobrom stanju ( da li je previse izbrazdan, tj. da li su za operacije), i naravno sta predlazete za lijecenje gnojne angine kao i prevencija, sta koristiti od lijekova, vitamina, hrane itd. Nije da omalovazavam u svog doktora, ali slabo sam informacija dobio, i djeluje mi nepouzdano. Dobro bi mi doslo svako misljenje, a pogotovo doktora specijaliste (ako ima na forumu).
Hvala unapred
Slike: https://postimg.org/image/kmmyrvair
https://postimg.org/image/yrsrtojk3


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Tonsillitis- Gnojna Angina
PostPoslato: Ned Jul 09, 2017 8:06 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Од неколико особа сам чуо да су проблеме крајника решавали пијењем петролеја за осветљење. Ја сам га пио због неке цисте у једњаку и сада сам се навадио на њега због превентиве.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 20 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: