Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 31 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Hronicni Hepatitis B
PostPoslato: Čet Jun 15, 2017 2:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 15, 2017 2:06 pm
Postovi: 5
Ukratko nigde ne mogu da nadjem odgovor na prosto pitanje.
Da li se Hronicni hepatitis B leci trajno? Ili zauvek ostaje u organizmu do kraja zivota i samim tim covek ostaje kliconosa? U pitanju je dete od 5 godina koje je hepatitis dobilo rodjenjem.

Takodje zelim da pitam osoba koja je imala hronicni hep b, da li se nakon ispoljavanja simptoma (alt ast bilirubini sve je bilo povecano) i lecenja (terapija zyfix) i uspesnog izlecenja,moze zaraziti virusom hep b ili ne? I da li i dalje do kraja svog zivota ostaje nosilac virusa? Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni Hepatitis B
PostPoslato: Pet Jun 16, 2017 12:41 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jul 25, 2015 12:36 am
Postovi: 230
Zavisi kod koga lecite dete.
Ako nadjete dobrog doktora, izlecicete dete.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni Hepatitis B
PostPoslato: Ned Jun 18, 2017 2:48 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Feb 12, 2016 12:43 am
Postovi: 572
Hronicni hepatitis B nije moguce izleciti.Celog zivota ostaje.I treba se pratiti sestomesecno.Posle terapije zeffixsom je uspesno smiren virus..ali simptomatski deo ako je prestao to nije izlecenje.Pcr test se treba raditi gde ce se pratiti virusna aktivnost.Alt i ast prate povecanje virusne aktivnosti i smanjenje.U zavisnosti od pcr testa osoba je zarazna,manje zarazna..ili trenutno inaktivan virus.Uspavan.U takvom stanju moze biti krace ili duze.Svakako uvek se mora pratiti,mere predostroznosti prema drugim ljudima,partneru..ukoliko je negativan..vakcinacija.Akutni hepatitis b se moze izleciti ali hronicni ne.Ali se sa njim moze dugo ziveti i to kvalitetno ziveti.Ja imam hronicni hepatitis b.Svi nalazj su mi perfektni uvek bili..alt ast..sve.I nikada nijedan simptom.Ali hepatitis b postoji.Takodje pijem zeffix.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni Hepatitis B
PostPoslato: Ned Jun 18, 2017 2:58 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Feb 12, 2016 12:43 am
Postovi: 572
I da dodam..zadni pasus..rekoste osoba koja je imala hronicni hepatitis b da li se moze zaraziti virusom b? Hronicni ne moze "imala" .Hronicni ako je hronicni onda ga ima.Do kraja zivota.A ako je bio akutni i izbacen virus i stvorena antitela onda jeste izlecena osoba i ne moze se nikad vise hepatitisom b zaraziti.Dozivotno je imuna.E sad..rekla bih da niste upuceni i da se malo frljate s pojmovima.Proverite da li je osoba hronicni ili akutni.Deca po rodjenju primaju imunoglobulin kao zastitu.I ovde na forumu ima par majki koje su hronicni b nosioci a rodile zdravu decu.Ali ukoliko dete pak dobije od majke hepatitis pri rodjenju..ono zbog nerazvijenosti imunog sistema bebe u 90% prelazi u hronicni.Svako zadrzavanje virusa duze od 6 meseci smatra se hronicim.Ps.Imate vec otvorenu temu hepatitis b hronicni gde smo pisali..ima par hiljada postova.Niste trebali otvarati novu temu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni Hepatitis B
PostPoslato: Uto Jun 20, 2017 11:17 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
http://www.aca.rs/index.html?stranica=saveti/zdravlje/imunitet

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni Hepatitis B
PostPoslato: Sre Jun 21, 2017 12:01 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jul 25, 2015 12:36 am
Postovi: 230
Kristina11 je napisao:
Hronicni hepatitis B nije moguce izleciti.Celog zivota ostaje


Ovo nije tacno, sve vrste hepatitisa su izlecive samo trebate naci pravog lekara koji ce vas izleciti, a ne uciniti zavisnim narkomanom, sto vecina lekara danas cini jer je to savremena medicina.

Ima doktora koji to sve lepo izlece samo sto su ljudi previse ztupljeni i slusaju samo ono sto im serviraju "poznati" doktori, koji se pojavljuju u javnosti.

Sve bolesti su 100% izlecive samo treba kliknuti prekidac u muzgu za razmisljanje zasto se neke stvari desavaju, a ne da se bude zavistan od javnih budalastina.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni Hepatitis B
PostPoslato: Sre Jun 21, 2017 9:56 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Feb 12, 2016 12:43 am
Postovi: 572
Hahah kakve gluposti.Nemojte da vas zavaravaju.I zavisi sta znaci izlecen.zdrav.Ako smatrate zdravim da nemate nikakav simptom niti tegobu..da su vem nalazi i krvna slika kao kod bebe..da vam jetra u odlicnom stanju bez promena..onda sam ja savrseno zdrava.Izlecena.Ali ne..ja i dalje imam hronicni hepatitis b koji nikad ne mogu da izbacim.Izleceno je kad je izbacen virus.Moja doktorka je odlicna ocigledno a i moj organizam tako reaguje..ali stalno se mora pratiti.Zavisi i od organizma i od tipa.Postoji "divlji tip" hbe ag + i hbe ag - .Divlji tip je agresivniji.Ja nisam divlji tip.A mozete uzduz i popreko pretresti internet..i ne postoji ni jedan doktor koji je uspeo da izbaci eliminise pacijentu virus B iz hronicnog oblika.Za sada.Ko zna mozda u buducnosti i uspeju.Takodje sve sam zivo iscitala..ne postoji ni jedan pacijent koji tvrdi da se islecio-eliminisao virus iz hronicnog oblika.Nema takvog.Bilo zvanicnom bilo alternativnom medicinom.E sad zavisi sta smatrate izlecenim.Meni je virus bio neaktivan totalno 8 godina..gde nisam ga prenela ni decku..al posle 8 godina se aktivirao i ja sam postala prenosnik.Sad sam ponovo uspela da ga "uspavam" na jako nizak broj virusnih kopija..tako da mojoj jetri ni meni nije nastetio.A sve to bez ijednog simptoma.I da li sam ja zdrava?Izlecena? U tom smislu da mi nije nista..ja jesam zdrava.Ali cim uradim test..ja imam virus..koji se opet bilo kad moze aktivirati.I ja ga mogu preneti nekom.Nemojte se igrati sa tim..Zato treba pratiti da u slucaju aktivacije odmah se odreaguje..da ne dodje do ostecenja jetre.Podmuklo je.Osecaja nema.Tek kod ciroze .Zato sestomesecno pratiti i predostroznosti uvek prema drugim licima.U smislu -seksualni odnos..ne deljenja..cetkica,brijaca itd.Preko turpije takodje.I ne davati krv.I zato daj ne zamajavajte nas..ako ste otkrili cudotvorni lek vi podelite to sa nama..a ovako daj nemojte nam prodavati maglu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni Hepatitis B
PostPoslato: Čet Jun 22, 2017 11:33 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
chipsi, када неко напише "хронично" то уједно значи и "неизлечиво". Дакле ради се о игри речи и потпуно је тачно да се хронична болест не може излечити јер је управо речено да је неизлечива. То је као када паметњаковићи питају "да ли Бог може оно што не може".

А Kristina11 је фармакомафијашица и од ње се друго не може очекивати.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni Hepatitis B
PostPoslato: Čet Jun 22, 2017 2:56 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Feb 12, 2016 12:43 am
Postovi: 572
Haha e Boze koliko ste smesni.Al ne napisaste cudotvorni lek?! Ja farmakomafijasica..ahahaha :lol: ahahah pa ja sam farmakomafijasica isto onako kako i vi imate lek za hronicni hepatitis.P.S Za hep C je pronadjen..mada kosta nenormalno..i mogu da ga koriste samo neki sa cirozom I stepena..pa onda kad uspeju da izbace virus..sustinski i nije neko izlecenje kad postoji ciroza.Al za hep B leka nema.A vi ajde dajts lek ako imate cadobnu formulu.ahaha


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni Hepatitis B
PostPoslato: Čet Jun 22, 2017 3:00 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Feb 12, 2016 12:43 am
Postovi: 572
* carobnu formulu.Hajde da je svi mi cujemo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni Hepatitis B
PostPoslato: Pet Jun 23, 2017 10:05 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jul 25, 2015 12:36 am
Postovi: 230
Lek ima doktor Todor Jovanovic, ako ne znate ko je on potrazite na internetu.
To je nas najbolji, a mozda i svetski najbolji, imunolog. Lecio je mnoge poznate licnosti od raznih bolestina, medju njima je i americki predsednik Ronald Regan i dobijao milione dolara, izgradio privatnu kliniku ali su mu nasi banditi uzeli jer se ne slazu sa njegovom metodom lecenje.
Covek leci sve preko prirodnih lekova, alternativnom medicinom, sa lekovima koje sam pravi.

Idite kod njega i reci mu da postoje neizlecive bolesti pa kada vam se nakezi u lice i objasni sta i kako, videcete koliko vas lekari iz drzavnih bolnica lazu.

Cak je i potvrdjeno da neki doktori koji imaju savest, salju ljude obolele od raka kod njega jer savremena medicina nema leka za rak, a hemoterapija nije lek.

Mozda sam malo skrenuo sa teme ali taj doktor ima mnogo veliku biografiju i mnogo je ljudi izlecio do sad.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni Hepatitis B
PostPoslato: Pet Jun 23, 2017 10:30 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Постоји још један лек против вируса, али се не сећам да ли је кинески или јапански: http://www.aca.rs/index.html?stranica=saveti/zdravlje/imunitet

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni Hepatitis B
PostPoslato: Ned Jun 25, 2017 5:08 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Feb 12, 2016 12:43 am
Postovi: 572
Chipsi pa zar mislis da mi obicni smrtnici mozemo doci do tog doktora?Sam kazes lecio americkog predsednika..dobio milione dolara.Izlecen je i onaj ..kako se zove ..od Hiv-a.Kako?Formula-tajna.Al milione dolara dao.Nije dzabe lecio poznate licnosti..jer to zadovoljstvo premnogo kosta.To sto mi kazes da ima on tamo koji leci..to je za nas nedostizno..i to mi je kao da nema.Ima al za najelitnije slojeve drustva.Ako zna..trebalo bi se podeliti info za sve.A ne naplacivati Bog zna koliko.I jos ja ispadam neko ko propagira..farmakomafijasica.Doci do tog doktora treba prestiz i novac.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni Hepatitis B
PostPoslato: Ned Jun 25, 2017 5:32 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Feb 12, 2016 12:43 am
Postovi: 572
A evo i iscitah o doktoru i neke njegove intervjue.Sto se tice nacina ishrane koju preporucuje..gotovo identican spisak sam kao flajer dobila od moje doktorke.Cega se i pridrzavam.I to sve stoji.Nista novo nije rekao.Takodje nista konkretno o hepatitisu vec ga nabraja u okviru svojih studija o imunologiji da je kljuc u podizanju imunog sistema i tako borbi protiv svih autoimunih bolesti i virusa..pa tako nabroja i hepatitise.A vidim da je patentirao njegov proizvod Todoksin u borbi protiv raka i virusa.Ciji je sastojak bagremov med maslacak i limun.i pomocne supstance.Al ja ne vidim zasto bih kupovala taj preparat kad ja domaci bagremov med jedem svaki dan.Doduse zadnje 2 nedelje livadski med.Maslacak caj pijem svaki dan.I koristim kao zacin koren maslacka.A limun mi je takodje u svakodnevnoj ishrani.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hronicni Hepatitis B
PostPoslato: Ned Jun 25, 2017 10:27 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jul 25, 2015 12:36 am
Postovi: 230
E pa vidis, tajna je u tim pomocnim supstancama.
Njegovi preparati, koliko sam cuo, najskuplji je 100 evra.
Ti poznati su ga "castili" jer ih je spasio, sta mislis da je milion ili dva miliona nekom budzi problem? Naravno da nije.

On je do sada u javnosti, bar koliko sam ga ja pratio, otkrio samo bagremov med i maslacak kao jedni od sastojaka njegovih lekova. Ostale sastojke nije spominjao jer je rekao da mu je drzava sve uzela i da mora od necega da zivi, inace sirotinji daje popust do 70-80 posto, samo da nebude dzabe.
Svi njegovi radnici u ordinaciji znaju sastojke za lekove, njima je otkrio ali javnosti bar za sada jos nece.

Inaca, u jednom intervju je rekao da ima recept i za rast kose.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 31 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: