Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Bol u desnom zglobu ruke.
PostPoslato: Čet Maj 18, 2017 12:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 27, 2016 10:47 am
Postovi: 5
Prije 4-5 dana sam bio premjestao motor i kako sam prednji dio htjeo zabaciti u stranu uhvatio sam za rucke i vukao na gore i htjeo na stranu zabaciti motor,i otisao u kucu nije prosla ni minuta odjednom osjetim bol u desnom zglobu,kao da mi se misic zategao ili slicno,neobican bol,i reko sebi 100% sam istegao malo neki misic ili nesto (posto se jednom vec desilo tako slicno,ali u toku dana je vec bilo proslo),i nakon par sati zglob me pocne jos vise boliti i nisam mogao uvrtati ruku skroz,i sledeci dan zglon nisam uopste mogao uvrtati,ruku malo uvrnem odma zglob boli.Isao sam kod jednog covjeka,on namjesta ruke i tako to,i kaze mi da je od nerada najvise(to je u pravu,malo sam lijen :D),i kaze da stavim oblogu od jabukovog sirceta(nosio sam oblogu dan prije nego sto cu kod njega otici,i jos 1-2 dana kasnije),tako sam i uradio i poceo sam juce mazati zglob nekom kremom kao neki gel od mentola,i onako sad je malo bolje.Ali evo da dam primjer npr.kada ocu kafu promjesati to mi je otezano,i evo npr.kada sjedim za kompjuterom ili laptopom,ruku na mis ne mogu normalno staviti,ili kada kucam na tastaturi ne mogu normalno ispraviti ruku(mogao bih jedino kada bi ruku skroz ispravio,ali kada mi je ruka pod uglom od 90 stepeni nema sanse da mogu npr.normalno ispraviti ruku/zglob)saka kao da mi bude zabacena u stranu i kada je ocu ispraviti zglob me zaboli.Da li bi trebao dizati paniku zbog toga,ili ce proci ubrzo?,posto mi se nikada ovo nije desavalo.Nebi volio da u buducnosti imam problema sa tim,da cim podignem vrecu brasna da mi se zglob pokvari.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bol u desnom zglobu ruke.
PostPoslato: Sub Maj 20, 2017 9:56 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Ако будеш дизао џак брашна има да се укочиш с обзиром на то у каквој си физичкој снази.

Вероватно си повредио већ раније начет лигамент и сада опоравак траје дуже. Помогао би ти један јак магнет који би по цео дан носио на месту повреде.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bol u desnom zglobu ruke.
PostPoslato: Ned Maj 21, 2017 11:55 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 27, 2016 10:47 am
Postovi: 5
aaaca je napisao:
Ако будеш дизао џак брашна има да се укочиш с обзиром на то у каквој си физичкој снази.

Вероватно си повредио већ раније начет лигамент и сада опоравак траје дуже. Помогао би ти један јак магнет који би по цео дан носио на месту повреде.


Hehe nije sada bas da bi se ukocio,radio sam sa vrecama nosio sam ih skoro po cijeli dan,ali nije bilo nikakvih slicnih simptoma u rukama npr.da ne mogu uvrcati zglob,ruku itd.A sto rece za nacet ligamenta,moguce je mozda posto malo duze vrijeme ne radim(samo sitne poslove),i onda "naglo"pocnem raditi koji dan,pa je moguce da preopteretim/istegnem tako ruku?.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bol u desnom zglobu ruke.
PostPoslato: Uto Maj 23, 2017 9:48 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Вероватно. За напрезање је потребно припремити зглобове загревањем или непрестаним радом, при чему ово друго није баш згодно. :wink:

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: