Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Pojacane erekcije
PostPoslato: Pet Maj 05, 2017 9:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 05, 2017 12:17 pm
Postovi: 2
Postovani. Vec tri godine imam problem sa nenormalno jakim erekcijama. Narocito imam problema nocu i ujutru. Osecam mali nadrazaj u penisu tako da je dovoljna mala stimulacija da dobijem jaku erekciju koja vrlo sporo prestaje, a takodje cim zaspim ili pre toga dobijem erekciju. U pocetku sam uradio sve uroloske preglede: ultrazvuk prostate, bubrega, testisa, penisa, sve moguce analize krvi (nisam znao da postoje toliko), hormone. Sve je bilo u redu i otiso sam kod neuropsihijatra, koji mi je dao terapiju koja je menjana vise puta ali nije doprinela nekom znacajnijem poboljsanju. Radio sam magnet glave i kicme i pronadjena mi je diskus hernija na L4,L5,S1. Imam 28 godina i imao sam oduvek redovne seksualne odnose, a odkako se javio problem i pijem lekove, skoro da uopste nemam seksualnu zelju, a ipak ostvarujem nenormalno jake i dugotrajne erekcije. Neurolozi nisu sigurni da je problem od kicme, kazu da je veca verovatnoca da je problem psihicke prirode mada ja ne osecam tako. Priznajem da ovo ima dobru stranu, ali je mnogo gora losa strana s obzirom da se tri godine nisam naspavao kao covek. Jel mi mozete dati neke smernice sta mi je ciniti? Hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pojacane erekcije
PostPoslato: Sub Maj 06, 2017 9:46 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jul 25, 2015 12:36 am
Postovi: 230
Slazem se sa doktorom da je problem psihicke prirode, verovatno stalno razmisljas o seksu ili ti je to negde u podsvesti.
Nazalost tu doktori ne pomazu, da ti daju celu apoteku sa lekovima nece ti pomoci dok ti sam sebi ne pomognes i prestanes da mislis o seksu. Lekove pijes bespotrebno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pojacane erekcije
PostPoslato: Pon Maj 08, 2017 10:48 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Да ли користиш неке стимулансе или енергетска пића?

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pojacane erekcije
PostPoslato: Uto Maj 09, 2017 12:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 05, 2017 12:17 pm
Postovi: 2
Kamo srece da je tako chipsi. Na seks i ne pomisljam jer nemam seksualnu zelju, kao posledicu uzimanja lekova, sto je i bio cilj neuropsihijatra. Takodje nemam vlazne snove. Ne uzimam energetska pica, ni bilo kakve stimulanse, ne drogiram se, ne pusim travu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pojacane erekcije
PostPoslato: Sre Maj 10, 2017 10:22 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Нажалост немам идеју осим да погледаш у литератури где се налази центар за контролу ерекције а онда тражиш снимање истог.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 80 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: