Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Poremecaj hormona
PostPoslato: Pon Maj 01, 2017 4:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 19, 2017 9:48 am
Postovi: 20
Postovanje:
Bicu malo opsirna:
Pre 5,6meseci desava mi se prvi put u zivotu da mi menstruacija bude veoma kratka svega 2,3dana i jako slaba.Inace sam imala 5dana i obilnu menatruaciju.Posle 2meseca krece lupanje srca i tahikardija do 156otkucaja u mirovanju,opadanje kose.Radim sve moguce preglede od krvi,mokrace,ekg,ultrazvuk srca,abdomena,snimak pluca,holter ekg (koji sem te tahikardija nema nista sve u redu)gvozdje,stitna u redu,normalno funkcionise.Radim ultrazvuk kod ginekologa koji je sasvim u redu,i kaze mi da ako mi se nastavi tako slaba men.da dodjem za mesec dva da radim hormone.Inace kod kardiologa sam dobila betablokator (bisoprolol)da pijem zbog te tahikardije koja je kaze na nervnoj bazi pa zbog sumnje da mi kosa opada zbog tih lekova dovijam propanolol da pijem zbog kojih kosa i dalje opada.Na kraju dobijam lek ja mislim da se zove varapamil da pijem(mislim da ne spada u betablokatore) ali jos uvek nisam pocela da pijem.Mene zanima da li moze da mi se sve ovo desava zbog nekog poremecaja sa hormonima i da li kosa opada zbog poremecaja hormona?Jos samo imam hormone da proverim.Molim vas da mi napisete savet ili neko ko.je imao iskustva sa opadanjem kose zbog lekova sta da radim.?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 70 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: