Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Da li je moguća trudnoća?
PostPoslato: Uto Apr 25, 2017 4:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 25, 2017 4:37 pm
Postovi: 1
Pozdrav, jučer sam izgubila nevinost sa svojim dečkom. Koristili smo kondome, iskoristili smo ih 5, mijenjali smo kada god bi posumnjali da nešto nije u redu I 5 smo ih promijenili (durex extra safe i classic). Na kraju smo provjeravali i nijedan nije pukao. Bio mi je 2. dan plodnog razdoblja. Prvi put smo iskoristili 3 kondoma i doživjela sam orgazam, a on je tek nakon par minuta oralnog. Odmorili smo se otišli očistit, obukli se i opet smo nakon 25-30 minuta, tada već nije siguran je li svršio u mene jer je imao osjećaj kao pred orgazam ali ne zna je li svršio.. Također nismo baš sigurni da li je stavljao prste u mene nakon što je sebe dirao.. Mislim da svaka djevojka nakon prvog odnosa misli da je trudna, ali opet brinem se. Kolika je vjerovatnoća da sam trudna? Nakon koliko otprilike bi mogla biti sigurna u to da li sam ili ne? Da li trebam osjećati neke promjene sada kada sam izgubila nevinost? Osjećam samo kao da su mi grudi veće ali to mi se i prije dešavalo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Da li je moguća trudnoća?
PostPoslato: Sre Apr 26, 2017 4:08 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 05, 2016 8:42 pm
Postovi: 28
Mislim da su šanse da si trudna skoro nikakve, ali ako u periodu budeš imala kašnjenja onda jbg. Možda bi trebala da proveriš, ali mislim da nema razloga za paniku. ;)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 66 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: