Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 54 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Privlace me zene!!
PostPoslato: Sre Apr 10, 2013 1:15 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 10, 2013 12:58 am
Postovi: 4
ignorisite acu, bolno mi je da pocnem da citam njegove postove, lik je za posmatranje, i smestaj u lazi lazarevicu :D


majo, dobrodosla u svet biseksualki, i kraj rasprave.
i da, varanje je ako varas decka sa devojkom.
predlozi mu trojku definitivno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Privlace me zene!!
PostPoslato: Sre Apr 10, 2013 3:58 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Psihomodotroll je napisao:
ignorisite acu, bolno mi je da pocnem da citam njegove postove, lik je za posmatranje, i smestaj u lazi lazarevicu :D.......

Видим да си дошао на форум да ваљаш прилично "бистре" савете.

Нема везе. Важно је да си ипак прочитао оно што сам писао. :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Privlace me zene!!
PostPoslato: Sre Maj 22, 2013 4:01 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Maj 22, 2013 3:48 am
Postovi: 1
Lokacija: Makedonija
Ne mi je jasno zosto smetate deka aco nametnuva mislenja, a vie ne, i toj si go iskazuva svojot stav isto kako i vas. Sto se odnesuva do homoseksualnosta, ne mi e jasno kako mozete da ja opravduvate kako normalna pojava, razmislete malce logicki deka covestvoto opstojuva blagodarenie na ljubovta megu mazot i zenata. Ako bea homoseksualci i vasite roditeli nemase ni vie da postoite, razmislete malce kako vie ste dosle na ovoj svet. Ako bea site homoseksualci ni vie nemase da postojte sega, ne bidete tolku plitki, so homoseksualnosta samounistuvanje se pravi. I ostavete go aco da se iskazi slobodno, ne bidete tolku egoisticni, dokolku nekoj ima poinakvo razmisluvanje od vaseto vednas go napagate. pozz

_________________
Do koga, neznajnici, ke go sakate neznaenjeto? Do koga bujnite ke se nasladuvaat so bujnosta? Do koga glupavite ke go mrazat znaenjeto?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Privlace me zene!!
PostPoslato: Pet Jun 07, 2013 5:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 07, 2013 2:03 pm
Postovi: 3
Opa, aa_aca baja se uzbudio! Šta skačes bre ko preparirano pile? Devojka je bi, i to je njen izbor. A seres za crkvu, jer medju njima ima pedera kolko oces! Je l si znao da je i Ariatotel bio gej,i Sekspir? Ovo ti govori osoba koja je zavrsila književnost,a ona pokriva svaku naucnu sferu. Pri tom, nisam ostala zatucana kao ti,vec umem da tolerišem. Nauci da pravis razliku izmedju ljudske gluposti,kojoj ti verno služiš, i ratličitosti. Ti si pna gamad koja ce da skace u bunar kad svi skacu. Normalno sto je privlace žene, lepe su i ne smrde kao muskarci. Ja sam hetero, ali cesto zamisljam seks sa ženom, jer žena zna znanje. Verujem da je skoro svaka cura imala takvih mastarija, a sad pitanje je kolko smo hrabre da preduzmemo sta. Nek joj decko napravi dete, dete ce sutra imati i mamu i tatu bioloski i na papiru. Sad,svako bira svoju srecu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Privlace me zene!!
PostPoslato: Sub Jun 08, 2013 10:58 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Неће бити да свако бира своју срећу, него је свако ковач своје судбине. Видећеш једнога дана, али биће касно.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Privlace me zene!!
PostPoslato: Uto Okt 29, 2013 2:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 09, 2013 12:06 pm
Postovi: 14
Majalukic01 je napisao:
Najveci je problem sto ja imam decka,i ne znam kako to da mu kazem.. Mislim privlaci mei on,ali eto.


Mislim da tvoj dečko tebi nije dovoljno interesantan, pa si zato potražila zanimljivu stvar negde drugde.

Ali moraš da znaš šta hoćeš u životu.Da li hoćeš porodicu, brak,decu ili ne želiš ništa da ostaviš iza sebe?

:cry:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Privlace me zene!!
PostPoslato: Pet Jun 17, 2016 11:59 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 10:03 am
Postovi: 105
Stav nauke je jasan: homoseksualnost je sasvim normalna stvar i pogresno je potiskivati svoju seksualnu orijentaciju.[/quote]

stav nauke je jedno a istina nešto posve drugo.Naučni standardi su u današnje vreme lobirani i umnogome malo verodostojni.U prilog ovoj temi,da li je neko ikada video da se životinje isto pola pare?Nikad a i neće.Pa kad je kod životinja to uređeno prirodnim nagonima,neće li biti i bolje kod ljudi.Seksualna orjentacija prema istom polu je bolest strasti ali ne i razlog zbog koga bi neka osoba trpela represiju.Daleko je bezbolnija od bolesti kriminalnog uma i tome slično.
Stoga ako vam ona kao takva pravi probleme nema nikakvog razloga da se ne javite psihologu ili psihijatru.To vas ne obavezuje na bilo šta ali vam umnogome može pomoći,da bolje shvatite sebe i svoje potrebe...A moguće je da je to samo prolazna potreba.Stav same Crkve je po tome jasan i nije sporan i odnosi se na moralnu i duhovnu stranu osobe koja je pod takvom strašću.Ipak...čak i Crkva ne osuđuje već svojim metodama pokušava pomoći i izlečiti takvu osobu.Da li ste vi gora osoba od mene samo zato što vas privlače žene?-nipošto...čak ste za mene i bolja osoba od mene samoga jer ste o tome javno progovorili!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Privlace me zene!!
PostPoslato: Pon Apr 17, 2017 12:37 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Maj 31, 2008 2:46 am
Postovi: 122
Aca prica o ispravnom i normalnom ali to je duboka i nezahvalna tema. Odgovor na pitanje "Sta je normalno" ne postoji. "Normalno" je vezano za geografsku lokaciju i vreme. Ono sto je bilo normalno pre 1000 godina, danas nije. I ono sto je normalno u Kini, nije u Srbiji. Znaci normalno je nesto sto spada u grupu ljudi na istoj geografskoj lokaciji i u istom vremenskom periodu. Slicno je i za ispravno i pogresno. Zbog ubacivanja religije u pricu sa stavom kako je musko-zensko ispravno a i zbog preskakanja da po religiji nije ispravan seks za jednu noc, kao ni seksualni odnos bez zelje za trudnocom (jer je to cilj), vise mi odgovaraju stavovi drbgd-a. Ubacivanje religije, a pri tom zatvaranje jednog oka bi takodje bilo neispravno.

Sto se Maje tice .... Koliko znam homoseksualnost - biseksualnost nije bolest. Nije ni poremecaj. Poremecaj bi bio opsednutost muskarca za prekomernim seksom ili zenskim polnim organom. Pre bih rekao da se radi o trazenju sebe. Svidjaju ti se devojke ... ok ... gogogo ... istrazuj. Svi mi pravimo razne gluposti i dobre stvari u zivotu. Tvoj problem nije strasan i ne dozvoli da te drugi osudjuju. Nek svako gleda sebe.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Privlace me zene!!
PostPoslato: Pon Apr 17, 2017 8:51 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Убацивање религије је исто као убацивање морала или народног веровања и обичаја. Дакле ради се о томе да ли неко има став и на чему га темељи. Не може неко да се назива православцем а да подржава хомосексуализам или да уништава државу.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 54 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: