Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 235 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Uto Mar 28, 2017 6:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 03, 2017 5:57 pm
Postovi: 5
I da imam novca ne bih radio presadjivanje kose. Naravno, u ovoj fazi života. Da imam 20 godina i brdo para, sigurno je da bi to bila realna opcija. Ono što znam i što više ne košta milione je da je to skoro pa rutinska operacija za one koji nisu previše zakasnili i mogu da plate. Efekat se vidi i ko god ne veruje trebao bi da se informiše, ako već nema primere iz okruženja. Čitajući ono što se nudi na tržišti, aht transplantacja deluje najozbiljnije, nisu najjeftiniji, ali kome je do najniže cene neka die kod Kineza, ako i za druge stvari.
AHT transplantacija kose

Koga mrzi da čita, jer je i čitanje postalo jeres, može da pogleda na slici:

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Čet Apr 13, 2017 12:51 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 13, 2017 12:33 am
Postovi: 1
Ne mogu da verujem više nikome ko ovde ostavlja komentare. Čini mi se da svi rade za neku kliniku. Kontaktirao sam ovu osobu što je postavila slike prethodni post msvabic ( Milan Svabic iz Minhena) i on nije ni znao da postoji ovaj forum, a kamoli da je postavio nešto na njemu. Kaže da jeste radio transplantaciju i da nije zadovoljan, ali da je neko izgleda umesto njega postavio taj post kako bi srozavao reputaciju drugih klinika. Jeste slao svoje slike na par adresa i verovatno je to neko objavio od zaposlenih u nekoj našoj klinici. Sigurno nije neko iz te dve pomenute klinike.
Još kaže da ne može da veruje da su tako zloupotrebili njegov problem koji ima da su pokušali da srozaju lekara iz Subotice za koga se i odlučio da kod njega uradi transplantaciju jer je video njegove radove i jedini je završio obuku u inostranstvu i radi godinama u internacionalnoj klinici sa 20 godina iskustva i radi pored Subotice u Dablinu, Amsterdamu, Mumbaju... A ovi gore ga nazivaju lošim lekarom i početnikom. Sramota čime se služi konkurencija.
Ja još nisam odlučio kod koga ću da uradim intervenciju, ali ću definitivno obići sve klinike pa doneti odluku i odlučiti po nekom osećaju, ne znam, sigurno će svako da hvali sebe, a ovakvi lažni komentari na forumu samo otežavaju stvari.
Jedno znam, a to je da očekujem neku vrstu garancije koga god da izaberem..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Čet Apr 13, 2017 9:32 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 03, 2017 5:57 pm
Postovi: 5
Nemanja78 je napisao:
Ja još nisam odlučio kod koga ću da uradim intervenciju, ali ću definitivno obići sve klinike pa doneti odluku i odlučiti po nekom osećaju, ne znam, sigurno će svako da hvali sebe, a ovakvi lažni komentari na forumu samo otežavaju stvari.
Jedno znam, a to je da očekujem neku vrstu garancije koga god da izaberem..

Meni presadjivanje kose više tema, ali kada bi bila, gledao bih koju kliniku koriste oni koji imaju više novca, jer oni em ne bacaju pare, em imaju ipak bolje savetnike od nas. Naravno, taj rezon nije uvek važeći, ali ovo je vreme kada ipak oni koji vredi i znaju i imaju bolje metode, mogu da se nadju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Sre Okt 25, 2017 1:04 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 25, 2017 12:54 am
Postovi: 1
Ja sam još jedan nezadovoljan korisnik C M G ordinacije i na fotografiji koju sam poslao radi upita za ponovnu proceduru na jednoj klinici koja radi AHT, najsavremeniju metodu presadjivanja kose, možete videti rezultate rada dr Marije Balaković.
Toliko od mene! Slika sve govori!
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Čet Nov 02, 2017 1:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 02, 2017 12:32 pm
Postovi: 1
Pozdrav svima,
upravo sam se posle mnogo informisanja o transplataciji kose nasla i ovde da pomognem decku da donese konacnu odluku.
Ja sam ozbiljno zbunjena ovom kolicinom pokusaja da konkurencija rusi drugu ovako niskim udarcima. Pobogu, mi smo ovde da pomognemo,cujemo jedni druge i sto vise saznamo. Ovo je toliko neozbiljno da sada vec na forum apelujem..
A evo sta bih ja sada podelila posle svega ovoga,jer nakon svega sto procitah vidim da se samo jedna osoba sa vise razlicitih imena obraća i blati redom.
Sve ordinacije sa kojima smo pricali i isli na konsultacije su imale ok pristup,fino objasnile(nekima smo slike slali)i svugde dobili slican odgovor..
Takodje upoznali 4 gospodina koja su radila na 2 razlicite klinike i rezultati su odlicni..(upravo blacene gore c*m*g i druga klinika kojoj sam sada zaboravila ime ali radi DrBalkovic)..Bili cak i u novoj ordinaciji u Subotici i veoma zadovoljni prijemom.
Doktorku koju su u poslednjem postu spomenuli su mi moji prijatelji doktori ispricali da je najiskusnija,radi 10god i ona da je pocela transplataciju,dovela u Srbiju i ima najvise pacijenata.Tj da je prva pocela da radi..u kojoj ordinaciji,ne znam.. A to nije Aht, koji se gore spominje...I sa njima sam pricala,delovali su ok ali sada vidim da na ovim forumima definitivno neko pise za njih..pa postovani,jako ruzno i nisko..poznajem preko prijatelja i gospodina Vladimira C.manekena,koji je menadzer ove klinike,pa da apalujem i na njega da se ovako ne radi..
Molim vas pricamo o medicini ,o izboru lekara,o pomoci jedni drugima,priblizavanju iskustva..ja sam samo naisla na premetacinu medju konkurencijom i gorak ukus ustima..pa da li i ovde.. mislim da sam nazalost zavrsila sa ovim forumom..
steta,na drugim temama sam imala koristi..
P.S. svima koji se ozbiljno pitaju i traze pomoc predlazem da odu na razgovor u svaku orginaciju,te sami odluce..u razgovoru sa DOKTOROM


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Pet Nov 03, 2017 2:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 17, 2017 8:06 pm
Postovi: 4
Lepo je Nemanja78 primetio da se više na forumima ne može dobiti ničije stvarno mišljenje. Kao da svi rade za neku kliniku i bave se podlim marketingom, pominju jedne, druge, treće.

Ovi iz AHT-a ne samo što su podli, nego nisu baš ni pametni, ostavili su link ka photobucketu, gde su uplodovali sve svoje slike za blaćenje. pa su i provaljeni :) evo ga i screenshot ako se sete da izbrišu :D

BojanB, je prvo bio veseliIN kada je blatio klinike u Turskoj(na prethodnoj strani foruma)
Pa je onda bio msvabic tada je uzeo da blati * REKLAMA *(isto na predhodnoj strani foruma)
I sada BojanB ,gle čuda pokušava da blati Balkovićku koja je valjda nekada radila za * REKLAMA *.

Sta možete da mislite o klinici i ljudima koji se bave ovakvim stvarima? Tužno i jadno.

Kapiram da stručnjaci i klinike koje su dobre i imaju svoju klijentelu i priznatu praksu ne da ne moraju da se bave ovakvim stvarima i ne samo to, nego im ne pada ni na pamet. A to najviše govori o AHT-u.

ne znam koju kliniku odabrati, ali znam koju sigurno NE odabrati

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Pon Feb 26, 2018 1:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Dec 27, 2017 5:09 pm
Postovi: 1
Ćao svima!
Tek sad vidim da se dosta dugo nije koristio ovaj forum,ali bih voleo da i ja napišem nekoliko redova o svom iskustvu transplantacije kose.
Imam 35 godina i sa 30 godina sam već počeo ćelaviti,jedan poznanik koji je već imao transplantaciju kose mi je predložio kliniku u Segedinu koji se zove Global Medical Center.Jako su me ljubazno dočekali,jako sam zadovoljan sa rezultatima i sa cenom.
U Srbiji sam bio na više mesta,ali njihovu opremljenost i stručnost sam odabrao.
Preporučujem ih svakome


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Pet Mar 02, 2018 1:15 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 22, 2016 1:28 pm
Postovi: 7
Ja sam kontaktirao čoveka koji je ostavio email i ispričao mi je priču kako je gore pomenuta. Razočaran je u te priče o Kaliniću i Lečiću ali nije ni čudo kada su samo reklama i ništa više (po meni loša). Što se tiče klinike u Subotici lekar koji kvayi radi procedure nije stručan, po struci je psiholog!!! Nema nikavih 20 godina iskustva jer FUE, * REKLAMA *, AHT ili kako god... metod nepostoji 20 godina tako da džabe pokušavate da napravite reklamu za nekoga ko se juče "podučio". To je ubedljivo najlošiji izbor klinike koja se od skoro bavi "kopijom" ostalih uspešnih klinika za transplantaciju kose.
Obzirom da je drug hteo da se operiše dobro smo se raspitali. Jedino plastični hirurzi mogu da rade porocedure ili maksiofacijalni hirurzi. Na žalost u Subotici je mogu slobodno reći preverant koji je tu da napravi pare a ne da se bavi čestitom profeijom i da pomogne nekome. Ista priča je i za Segedin gde rade medicinske sestre koje se uče na vama kao i u Turskoj. Ako hoćete da vas radi bas plastični hirurg onda se nemojte iznenaditi zašto je cena 3 puta skuplja ili je negde 3 puta jeftinija. Pre nego sednete za sto, samo vas jedno molim, tražite im da vam pokažu čega su doktori !!!
Dr. Tanja Radenkov u Molerovoj 3 radi presađivanje kose sa najsavremenijim instrumentima, bio elementima za koje niko od pomenutih nije ni čuo.

Nemanja78 je napisao:
Ne mogu da verujem više nikome ko ovde ostavlja komentare. Čini mi se da svi rade za neku kliniku. Kontaktirao sam ovu osobu što je postavila slike prethodni post msvabic ( Milan Svabic iz Minhena) i on nije ni znao da postoji ovaj forum, a kamoli da je postavio nešto na njemu. Kaže da jeste radio transplantaciju i da nije zadovoljan, ali da je neko izgleda umesto njega postavio taj post kako bi srozavao reputaciju drugih klinika. Jeste slao svoje slike na par adresa i verovatno je to neko objavio od zaposlenih u nekoj našoj klinici. Sigurno nije neko iz te dve pomenute klinike.
Još kaže da ne može da veruje da su tako zloupotrebili njegov problem koji ima da su pokušali da srozaju lekara iz Subotice za koga se i odlučio da kod njega uradi transplantaciju jer je video njegove radove i jedini je završio obuku u inostranstvu i radi godinama u internacionalnoj klinici sa 20 godina iskustva i radi pored Subotice u Dablinu, Amsterdamu, Mumbaju... A ovi gore ga nazivaju lošim lekarom i početnikom. Sramota čime se služi konkurencija.
Ja još nisam odlučio kod koga ću da uradim intervenciju, ali ću definitivno obići sve klinike pa doneti odluku i odlučiti po nekom osećaju, ne znam, sigurno će svako da hvali sebe, a ovakvi lažni komentari na forumu samo otežavaju stvari.
Jedno znam, a to je da očekujem neku vrstu garancije koga god da izaberem..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Pet Mar 02, 2018 1:32 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 22, 2016 1:28 pm
Postovi: 7
A kako vi "Sandrita123" znate ko vam govori istinu i ko je prvi doneo metod pojedinačnog prebacivanja folikula u SRB? Svako može da kaže JA ali je TAČNO da ga je prvi doneo i otvorio takvu ordinaciju "maneken" kako ga zovete Vladimir C, i ako ne znate koje je škole pored manekenstva završio. Verovatno ga poznajate samo iz žute štampe. Imao sam i ja predrasude, to se nekako vezuje za tako nešto ali sam u razgovoru i pristupu u samoj ordinaciji imao prilike da pričam sa njim i da se razuverim.
Bili smo takođe u svim ordinacijama na konsultacijama i njegov pristup kao neko ko je i sam radio proceduru je bio najiskreniji. Ostali lekari su samo obećavali i vrteli neke slike pre i posle. Drugar nije uradio proceduru ni u jednoj klinici jer je zbog posla morao otići ali po povratku svakako razmišlja o onima koji imaju najduže iskustva i koji su iskreni. Dr koju ste dole pomenuli nije mogla biti prva niti pre 10 godina raditi u AHT zato što je AHT metod a ne klinika. Ona je nastala usavršavanjem prvo FUE, pa * REKLAMA * a sada najsavremenije AHT metode uvođenjem bio elemenata i boljih instrumenata. Idi te u Molerovu 3 kod Dr. Radenkov na Vračaru pa će vam sve biti jasno i zašto je AHT metod uzeo primat na celom tržištu.


Sandrita123 je napisao:
Pozdrav svima,
upravo sam se posle mnogo informisanja o transplataciji kose nasla i ovde da pomognem decku da donese konacnu odluku.
Ja sam ozbiljno zbunjena ovom kolicinom pokusaja da konkurencija rusi drugu ovako niskim udarcima. Pobogu, mi smo ovde da pomognemo,cujemo jedni druge i sto vise saznamo. Ovo je toliko neozbiljno da sada vec na forum apelujem..
A evo sta bih ja sada podelila posle svega ovoga,jer nakon svega sto procitah vidim da se samo jedna osoba sa vise razlicitih imena obraća i blati redom.
Sve ordinacije sa kojima smo pricali i isli na konsultacije su imale ok pristup,fino objasnile(nekima smo slike slali)i svugde dobili slican odgovor..
Takodje upoznali 4 gospodina koja su radila na 2 razlicite klinike i rezultati su odlicni..(upravo blacene gore c*m*g i druga klinika kojoj sam sada zaboravila ime ali radi DrBalkovic)..Bili cak i u novoj ordinaciji u Subotici i veoma zadovoljni prijemom.
Doktorku koju su u poslednjem postu spomenuli su mi moji prijatelji doktori ispricali da je najiskusnija,radi 10god i ona da je pocela transplataciju,dovela u Srbiju i ima najvise pacijenata.Tj da je prva pocela da radi..u kojoj ordinaciji,ne znam.. A to nije Aht, koji se gore spominje...I sa njima sam pricala,delovali su ok ali sada vidim da na ovim forumima definitivno neko pise za njih..pa postovani,jako ruzno i nisko..poznajem preko prijatelja i gospodina Vladimira C.manekena,koji je menadzer ove klinike,pa da apalujem i na njega da se ovako ne radi..
Molim vas pricamo o medicini ,o izboru lekara,o pomoci jedni drugima,priblizavanju iskustva..ja sam samo naisla na premetacinu medju konkurencijom i gorak ukus ustima..pa da li i ovde.. mislim da sam nazalost zavrsila sa ovim forumom..
steta,na drugim temama sam imala koristi..
P.S. svima koji se ozbiljno pitaju i traze pomoc predlazem da odu na razgovor u svaku orginaciju,te sami odluce..u razgovoru sa DOKTOROM


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Pet Mar 02, 2018 1:45 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 22, 2016 1:28 pm
Postovi: 7
Lepo je što ljudi ostavljaju slike pa nema potrebe niko da se blati. Sve je rečeno na slikama. Niko nije podao i nema ovde razloga za ljutnju, koliko vidimo sve je dozvoljeno. Zasto niste spomenuli Segedin koji nema veze sa ovim tržistem nego su unajmili čoveka da im radi marketing i da sa "medicinskim sestrama" operišu ljude tamo u mesto sa plastičnim hirurgom? Nije tajna da zato što je cena mala odvalči deo tržista a JEDINI ima ovde banere i reklamu - bas cudno ?! MIslite da je cena negde već bez razloga, grdno se varate. Kod estetske operacije samo treba gledati ko ima najviše iskustva, rezultate i ko unosi inovacije i prati kongrese.
Najlakse je, koliko vidim, kao na fb napraviti 10 profila i blatiti jednog pa drugog, to se slažemo svi ali činjenice su te da je tada * REKLAMA * a sadašnji AHT počeo prvi u Srbiji iz čega su svi ostali nastali jer su u tome videli samo dobar biznis. A da ih je to zanimalo setili bi se prvi a ne blatili one koji su pioniri u tom poslu.

gordana75 je napisao:
Lepo je Nemanja78 primetio da se više na forumima ne može dobiti ničije stvarno mišljenje. Kao da svi rade za neku kliniku i bave se podlim marketingom, pominju jedne, druge, treće.

Ovi iz AHT-a ne samo što su podli, nego nisu baš ni pametni, ostavili su link ka photobucketu, gde su uplodovali sve svoje slike za blaćenje. pa su i provaljeni :) evo ga i screenshot ako se sete da izbrišu :D

BojanB, je prvo bio veseliIN kada je blatio klinike u Turskoj(na prethodnoj strani foruma)
Pa je onda bio msvabic tada je uzeo da blati * REKLAMA *(isto na predhodnoj strani foruma)
I sada BojanB ,gle čuda pokušava da blati Balkovićku koja je valjda nekada radila za * REKLAMA *.

Sta možete da mislite o klinici i ljudima koji se bave ovakvim stvarima? Tužno i jadno.

Kapiram da stručnjaci i klinike koje su dobre i imaju svoju klijentelu i priznatu praksu ne da ne moraju da se bave ovakvim stvarima i ne samo to, nego im ne pada ni na pamet. A to najviše govori o AHT-u.

ne znam koju kliniku odabrati, ali znam koju sigurno NE odabrati

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Pet Mar 02, 2018 1:52 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 22, 2016 1:28 pm
Postovi: 7
Jasno se vidi da je ta klinika otvorena krajem 2008'2009 godine sto i sami navode ali ne kao ordinacija za transplantaciju kose vec kao klinika za plasticnu hirurgiju. Transplantacijom kose se bave tek proteklih 3 godine. Kada smo ih svojevremenom kontaktirali i pitali zasto nemaju slika od klijenata koji su radili presadjivanje kose (pre i posle) napisali su da je to zato sto cuvaju privatnost klijenata. Nakon godinu dana su okacili nekoliko primera da bi kroz dve godine okacili jos vise. Kada smo ih opet kontaktirali i pitali da li i dalje cuvaju privatnost klijenata i da li to znaci da onda nisu ni imali primere jer su tada tek počeli dobili smo spustenu slusalicu.
Toliko o klinici u Segedinu sa njihovim golemim iskustvom i stručnosti.

kovacevic igor je napisao:
Ćao svima!
Tek sad vidim da se dosta dugo nije koristio ovaj forum,ali bih voleo da i ja napišem nekoliko redova o svom iskustvu transplantacije kose.
Imam 35 godina i sa 30 godina sam već počeo ćelaviti,jedan poznanik koji je već imao transplantaciju kose mi je predložio kliniku u Segedinu koji se zove Global Medical Center.Jako su me ljubazno dočekali,jako sam zadovoljan sa rezultatima i sa cenom.
U Srbiji sam bio na više mesta,ali njihovu opremljenost i stručnost sam odabrao.
Preporučujem ih svakome


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Pet Mar 02, 2018 1:57 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 22, 2016 1:28 pm
Postovi: 7
JA ne znam da li su to rezultati dr Marije jer ona radi dugo pa od nje ocekujem vise, ali mislim da slike treba da stavlja iskljucio osoba koja se predstavi da moze da se kontaktira, kao sto je gospodin "Svabic" ili kako vec ostavio svoj email i slike. Ovako sve izgleda kao da neko zeli nekoga da blati i pravi kontra reklamu.
Rezultati uvek govore iza lekara tako da nema potrebe da se pise da li je neko los ili dobar ali isto tako ne volim ni kada se velicaju neki doktori koji nemaju cak ni sertifikat za transplantaciju kose a ne godna iskustva kako im se ovde pripisuje

BojanB je napisao:
Ja sam još jedan nezadovoljan korisnik C M G ordinacije i na fotografiji koju sam poslao radi upita za ponovnu proceduru na jednoj klinici koja radi AHT, najsavremeniju metodu presadjivanja kose, možete videti rezultate rada dr Marije Balaković.
Toliko od mene! Slika sve govori!
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Uto Mar 20, 2018 9:59 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 17, 2017 6:53 pm
Postovi: 2
Draga Budalo, ovaj dragi Blanuša(lapus kalami),

Iz sveg ovog tvog pisanija se moze samo zakljuciti da si ti taj Vladimir C. maneken. Da reklamiras AHT i da radis sa dr Tanjom.

Dal si realan, mislis da ce ljudi da progutaju ovo beljezgarenje. Zamisli se malo covece.
Pa kome ne moze da bude jasno ko si? Napadas sve, a hvalis i branis samo sebe i aht.

Kapiram da posao cveta kad se tako nisko spustas..



Blanusa Marko je napisao:
A kako vi "Sandrita123" znate ko vam govori istinu i ko je prvi doneo metod pojedinačnog prebacivanja folikula u SRB? Svako može da kaže JA ali je TAČNO da ga je prvi doneo i otvorio takvu ordinaciju "maneken" kako ga zovete Vladimir C, i ako ne znate koje je škole pored manekenstva završio. Verovatno ga poznajate samo iz žute štampe. Imao sam i ja predrasude, to se nekako vezuje za tako nešto ali sam u razgovoru i pristupu u samoj ordinaciji imao prilike da pričam sa njim i da se razuverim.
Bili smo takođe u svim ordinacijama na konsultacijama i njegov pristup kao neko ko je i sam radio proceduru je bio najiskreniji. Ostali lekari su samo obećavali i vrteli neke slike pre i posle. Drugar nije uradio proceduru ni u jednoj klinici jer je zbog posla morao otići ali po povratku svakako razmišlja o onima koji imaju najduže iskustva i koji su iskreni. Dr koju ste dole pomenuli nije mogla biti prva niti pre 10 godina raditi u AHT zato što je AHT metod a ne klinika. Ona je nastala usavršavanjem prvo FUE, pa * REKLAMA * a sada najsavremenije AHT metode uvođenjem bio elemenata i boljih instrumenata. Idi te u Molerovu 3 kod Dr. Radenkov na Vračaru pa će vam sve biti jasno i zašto je AHT metod uzeo primat na celom tržištu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Uto Mar 20, 2018 2:25 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
:lol: :lol: :lol:

m.boizic60 je napisao:
Draga Budalo...

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Čet Apr 05, 2018 4:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 17, 2017 8:06 pm
Postovi: 4
Ahahaaaaa, evog ga VladimirC, odnosno onaj BojanB se pretvorio u Blanuša marka

Dragi forumaši, jasno vam je:) Izvegavati sve što ima veze prefiksom koji počinje na A, ima T u sredini i završava se na H.

Koji moron...


gordana75 je napisao:
Lepo je Nemanja78 primetio da se više na forumima ne može dobiti ničije stvarno mišljenje. Kao da svi rade za neku kliniku i bave se podlim marketingom, pominju jedne, druge, treće.

Ovi iz AHT-a ne samo što su podli, nego nisu baš ni pametni, ostavili su link ka photobucketu, gde su uplodovali sve svoje slike za blaćenje. pa su i provaljeni :) evo ga i screenshot ako se sete da izbrišu :D

BojanB, je prvo bio veseliIN kada je blatio klinike u Turskoj(na prethodnoj strani foruma)
Pa je onda bio msvabic tada je uzeo da blati * REKLAMA *(isto na predhodnoj strani foruma)
I sada BojanB ,gle čuda pokušava da blati Balkovićku koja je valjda nekada radila za * REKLAMA *.

Sta možete da mislite o klinici i ljudima koji se bave ovakvim stvarima? Tužno i jadno.

Kapiram da stručnjaci i klinike koje su dobre i imaju svoju klijentelu i priznatu praksu ne da ne moraju da se bave ovakvim stvarima i ne samo to, nego im ne pada ni na pamet. A to najviše govori o AHT-u.

ne znam koju kliniku odabrati, ali znam koju sigurno NE odabrati

Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 235 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: