Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Ujedi buva.
PostPoslato: Pon Mar 20, 2017 5:08 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 27, 2016 10:47 am
Postovi: 5
Pozdrav svima,imam 1 problem,nikako da se izborim sa buvama,bukvalno me pojedose.Prosle godina na ljeto 1 put su me pocele ujedati i noge su mi otekle bile,kod zglobova da ne pricam,ni 1cm nije bilo razmaka,a da kvrge od ujeda nije bilo pa onda i po rukama,ali najgore je bilo po nogama(zglobova),kako sam carape nosio do zglobova tu se podvuku i stalno i ujedaju,a i cuo sam da tu najcesce ujedaju,nisam znao da je to toliko zlo,tako malo,a tako zaje**no,mislio sam da cu slom zivaca dobiti ali iskreno ,gdje je veci broj ljudi bio tu nisam u sorcu smjeo se pojaviti .I sada i ove godine evo opet isti slucaj,imam macku i preko zime sam je pustao u kucu,i bukvalno spavala je kod mene na krevetu,i citavu zimu niti jednog ujeda ali bas niti jednog,i cim je zima prolazila,vrijeme kako je se popravilo odma 1-2 ujeda se pojavise,i odma sam znao sta ce biti,da se "repriza"ujeda nastavlja i tako je i bilo evo sve do sada,sada su mi noge skoro iste kao ljetos sto su bile,a tek je mart ,mogu samo misliti na sta cu liciti do ljeta ,za 1 sedmicu zaradim po 6-10 ujeda vjerovatno,a najgore od svega je sto za onaj najmanji ujed sto ga ni ocesao nisam trebaju 2-3 sedmice proci da bi ujed nestao,a toliko je vidljivo kao da je floroscentno,jos imam malo dlakavije noge i opet se vidi .Tako da bi mi neke vase preporuke dobro dosle,od onih ko je imao ovakvih problema,kako da ih se rijesim da me ne napadaju vise(ako je to uopste moguce),postoji li neka krema ili slicno protiv svraba/kvrgica posle ujeda,postoji li ikakvo rjesenje?,smucile su mi se vise,ujutru ustanem i prvo sto bude buva na nozi zgloba ispod carape,krenem doruckovati eto i druge,ja ne znam ako do ljeta uspijem mentalno ostati zdrav sam cu sebi cestitai .I da zanimljivo je da nas u kuci ima 5,a samo mene ujedaju i to nenormalno.Nadam se da sam pogodio podforum.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ujedi buva.
PostPoslato: Uto Mar 21, 2017 1:18 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Једноставно позови истребљиваче бува да их среде.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 120 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: