Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 29 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Lecenje fimoze sa phimocure prstenovima
PostPoslato: Čet Mar 09, 2017 1:08 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 14, 2017 11:16 pm
Postovi: 20
Da se javim nakon 5 dana mazanja didermala nastavio sam rastezanje sa ovim prestenovima. Dosao sam do prstena broj 10 i ne osecam neko rastezanje, tj otpor imam osecaj da bih mogao i broj 12 da stavim :D Upravo sam stavio oko glanusa broj 10 a odozgo sam stavio JOS JEDAN prsten broj 9. Tako da trenutno nosim po dva prstena da mi istovremeno rasteze i donji deo i gornji deo koze. Evo slike:

Slika
Slika

Probao sam pre 2 dana u opustenom stanju da prevucem kozu i mogao sam defintivno vise od pola mozda sam mogao i do kraja, nego se jos uvek plasim. Jel moze da se desi parafimoza kada penis nije u erakciji?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje fimoze sa phimocure prstenovima
PostPoslato: Pet Mar 10, 2017 2:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 14, 2017 11:16 pm
Postovi: 20
Da dodam jos da koristim ovu kremu za regeneraciju koze koju sam dobio uz ove prstenove u nju stavim i pre nego sto stavljam prsten da bi mi lakse skliznuo. Jel moze neko da mi preporuci neku vrstu ulja koja nece da mi skodi da nanosim u unutrasnjem delu koze kada postavljam prsten da bi mi lakse bilo?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje fimoze sa phimocure prstenovima
PostPoslato: Pet Mar 10, 2017 2:57 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Можеш да пробаш са Галеникином Пантенол кремом. Маст им је маснија од креме, чисто да имаш у виду.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje fimoze sa phimocure prstenovima
PostPoslato: Pet Mar 10, 2017 3:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 14, 2017 11:16 pm
Postovi: 20
Hvala na odgovoru, a jel mogu neke vrste lubrikanta da koristim?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje fimoze sa phimocure prstenovima
PostPoslato: Pet Mar 10, 2017 3:07 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Не знам. Пантенол је свакако неупоредиво здравији за кожу.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje fimoze sa phimocure prstenovima
PostPoslato: Čet Mar 16, 2017 12:16 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 14, 2017 11:16 pm
Postovi: 20
Uspeo sam da kazemo do kraja da prevucem kozu kada mi nije u erakciji. Nisam bas iza glanusa stavio kozu, plasim se da mi ne ostane tu da ne mogu posle da vratim, ne znam da li je to moguce kada nije u erakciji?
Probao sam isto to da uradim kada mi je u erakciji i onda mi nesto bas zateze, nisam siguran da li kratak frenulum ili koza nije jos uvek dovoljno siroka. Uglavnom odmah izgubim erakciju kad pocnem da prevlacim zato sto nesto zateze i bude bas napeto, ne ide glatko...nisam jos uvek siguran da li je kratak frenulum ili jos uvek uska koza


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje fimoze sa phimocure prstenovima
PostPoslato: Čet Mar 16, 2017 10:36 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Треба доста времена да се кожа растегне.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje fimoze sa phimocure prstenovima
PostPoslato: Čet Apr 20, 2017 5:12 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 14, 2017 11:16 pm
Postovi: 20
Sada rastezanje radim samo sa dva prsta 3-4 puta dnevno po 10-20 minuta, posto mi je dovoljan sirok otvor da stavim dva prsta pa mislim da cu tako lakse da nastavim rastezanje.
Nego zanima me gde obicno bude najuzi deo koze?
Pokusavam da provalim gde zapinje. Cini mi se da je bas na vrhu kozice najuze i da taj deo moram da rastezem ali sam vrh i nije rastegljiv tako da nisam siguran vise koji deo koze da rastezem dal dublje unutra ili to na vrhu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje fimoze sa phimocure prstenovima
PostPoslato: Čet Apr 27, 2017 6:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 27, 2017 6:24 pm
Postovi: 3
Registrovao sam se samo da kazem da sve te alternativne metode zaboravite i lepo odete kod urologa i uradite intervenciju. Sto duze odlazete, samo pogorsavate situaciju, verujte mi. Ja sam odlagao godinama (<7), jer sam ujednom periodu uspevao da odrzim otvor zadovoljavajuce velicine, ali ispalo je da svako istezanje koze jos vise pogorsava stvar, koza se ostecuje, deblja, gubi gipkost...

Mene je bilo sramota od doktora i sestara jer su morali matorog konja da obrezuju, ali me nikako nije bilo sramota da priznam da imam problem koji se resava lokalnom anestezijom, za ~3-4h racunajuci prijem, pripremu, intervenciju i cekanja otpusne liste. Plus sam imao spoljnu urinarnu infekciju (nastalu od prehlade), a po zavrsetku intervencije su mi rekli da sam ima blagu infekciju samog glansa, jer se koza bila slepila vremenom za glans i to je ujedno bio i najbolniji deo. Ostalo je sve na nivou neprijatnosti i povremenog oseta.

Moja fimoza bila je potpuna, jedva sam mokrio, i sve je to kulminiralo sa spoljnom infekcijom, peskom itd... tako da sam bio priteran uz zid.

I samo u privatnu polikliniku, to je jedan nov prosecan mobilni koji cete pokloniti vasem "majmuni". U drzavnoj se ne bih usudio, da vas ne lazem, barem ovde gde se ja nalazim.

Necu se vise javljati, bas iz razloga jer oko ovoga nema diskusije, jednostavno morate to da uradite ako mislite da resite problem jednom za svagda. I pozurite! Nije nista strasnije od odlaska kod zubara.

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje fimoze sa phimocure prstenovima
PostPoslato: Pet Apr 28, 2017 1:14 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 14, 2017 11:16 pm
Postovi: 20
Ja ne razumem sad bas to, kazes da si uspeo da odrzis dovoljan otvor rastezanjem i sta se onda desilo? Citao sam po mnogim stranim forumima i svugde pisu da 80% slucaja fimoze moze da se resi alternativnim putem rastezanjem ja sam bas puno napredovao mogu sad skoro i u erakciji da privucem ali necu da rizikujem dok ne budem 100% siguran da ima i vise lufta nego treba zbog parafimoze. A imam ceo zivot fimozu nije mi se nista pogorsalo za 10 godina, kad do sad nije nikad nece.
Ali opet ne razumem sta se tebi desilo ako si uspeo da se izlecis od fimoze da napravis dovoljan otvor i sta se posle desilo pa si ipak morao da ides na obrezvanje? Jel se koza ponovo skupila ili sta?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje fimoze sa phimocure prstenovima
PostPoslato: Pet Apr 28, 2017 11:28 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 27, 2017 6:24 pm
Postovi: 3
Ja rastezanjem nisam uspeo da rešim problem, iako sam dugo radio na tome, možda ne dovoljno disciplinovano. Samo sam pogoršao situaciju u smislu da sam (najverovatnije) tako samo dodato oštetio kožu ponekad prevelikim istezanjem, što je dovelo do još većeg suženja, na šta sam nadovezao i spoljnu infekciju sa peskom u mokraći, koji je iziritirao ceo penis i na kraju sam došao do poptune fimoze. Koža gubi elastičnost sa godinama, treba i to imati u vidu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje fimoze sa phimocure prstenovima
PostPoslato: Pet Apr 28, 2017 4:08 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 19, 2017 6:42 pm
Postovi: 14
Nijedan slučaj nije isti. To što tebi nije pomoglo, ne mora da znači da neće pomoći drugome.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje fimoze sa phimocure prstenovima
PostPoslato: Sub Jan 27, 2018 1:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 27, 2018 1:21 pm
Postovi: 1
Da li je uspelo?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje fimoze sa phimocure prstenovima
PostPoslato: Pon Feb 12, 2018 7:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 12, 2018 6:56 pm
Postovi: 1
gde mogu ti ringovi da se naruce pozdrav...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 29 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 42 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: