Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 55 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Potreban savet o dobrom stomatologu i proteticaru
PostPoslato: Čet Avg 21, 2014 6:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 21, 2014 5:46 pm
Postovi: 2
Jana980 je napisao:
nensi10 je napisao:
Zdravo svima..
Da li neko ima iskustva sa Dr.Ljiljanom Vujovic i Dr. Mirelom Cvjetkovic?
Hvala puno



Htela bi samo da kazem da sam ja kao i moja cela porodica dugogodisnji pacijenti kod dr Mirele Cvjetkovic i njezinog tima stomatologa. Doktorka je tu glavna (njena ordinacija) magistar protetike i vrlo detaljna ali ima izvaanredan tim u svojoj ordinaciji.

Svi koji zele samo dobar rad i profesionalizam u svom poslu mogu slobodno da se obrate ili dr Mireli ili dr Milici koji su uvek bili iznad nasih ocekivanja.

Ja sam uradila dva implanta kod njih sa keramickim krunicama gde sada niti ja sama ne vidim koji je pravi a koji je menjan zub :D (keramicke krunice su izvanredno uradjene) a moja deca su nosila ortodontski aparat popravili par zubica i zalili su fisurice. Sada smo samo na redovnim kontrolama i "druzenju" prakticki.

Nalaze se u Jurija Gagarina 26a na Novom Beogradu u zgradi sa nadandžastim terasama (jedina takva)
Tel: 011/2289-229
web: www.dentaltourism.rs

Svima zelim ista ili slicna iskustva iako smo svi pomalo razliciti.
Srdacan pozdrav za sve. :wink:



Jana puno ti hvala za tvoju preporuku. Doktori su zaista izvanredni i detaljni. Hocu da kazem da jako dobro rade jer se i ne vidi sta je uradjeno ako ne znas :D

Moja srdacna preporuka takodjer za sve ostale koji traze.

Vrlo zadovoljan pacijent ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Potreban savet o dobrom stomatologu i proteticaru
PostPoslato: Ned Nov 15, 2015 1:23 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 15, 2015 12:55 am
Postovi: 1
Pozdrav svima,

Kao neko ko je tokom ove godine imao dva velika zahvata (ugradnja bezmetalnih krunica na svim zubima i ugradnja dva implanta) mislim da mogu da kažem nešto na ovu temu.

Nekoliko mojih prijatelja i kolega su u skorije vreme imali slične veće zahvate i sada vidim da svako maksimalno hvali svog zubara - kao što svako hvali svog molera ili automehaničara. Ljudi su zadovljni onim što su dobili mada retko imaju iskustva sa nekim drugim i žele da vas ubede da je baš njihov zubar najbolji a činjenica je - verovatno - da svi oni jesu dobri, ali kada uporedim šta sam ja dobio i šta sam platio a šta su moji prijatelji dobili i šta su platili, shvatio sam da sam ja prošao bolje.

Porediti protetičare nije teško: najvažnije je naći onoga ko koristi kompjutersko projektovanje zuba i ima mašinu za kompjutersku izradu krunica, a takvi se kod nas mogu na prste nabrojati jer je oprema veoma skupa. Prirodno, par odrinacija koje su tako opremljene su one koje su dugo u poslu i imaju ogromno iskustvo, što je dodatni plus (a cena nije viša jer im ova operma olakšava rad). Na kraju se rezultat itekako vidi kada samo pogledam moje zube i zube drugih - moji su perfektni a drugi su OK. Neću direktno da reklamiram, ali evo pomoći: ukucajte u Google "stomatološka ordinacija autokomanda" i idite na prvi hit, ordinacija ima prezime u nazivu i to je porodična ordinacija, sa tri stomatologa različitih specijalizacija iz iste familije.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Potreban savet o dobrom stomatologu i proteticaru
PostPoslato: Ned Jan 03, 2016 4:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 21, 2014 5:46 pm
Postovi: 2
Na zalost, to pacijenti koji ne zna sta traze nece nikada ni saznati, zato i postoje preporuke a u novije vreme i galerija samih radova ordinacije ko kako radi pa se lakse moze izabrati stomatolog kojem lepse lezi estetika nego nekom drugom.
Cena u ovom slucaju uopste nije bitna, jer to je ipak nesto sto treaba da nosis oko 10-tak godina.
Smatram da onom koji gleda da sto jeftinije prodje nije bitna estetika u celom slucaju, stoga je i to OK. (na nekom se treba i ispraksati).
Ja sam sa svojim zubima prezadovoljan i imam tu srecu da znam sta zelim, to i dobijem.

Moju preporuku ste dobili i nadam se da je pomogla i odabiru.

Koliko sam primetio svi jeftini stomatolozi koji idu na kolicinu a ne na kvalitet se reklamiraju po internetu a onih skupljih i boljih niti nema jer nisu konkurentni sa cenom.

Bio sam kod par njih i to je katastrofa bilo neprofesionalno.

Srecno u potrazi i trazite vrhunsku estetiku.

Poz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Potreban savet o dobrom stomatologu i proteticaru
PostPoslato: Uto Jul 05, 2016 11:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 05, 2016 11:47 pm
Postovi: 1
Ordinacija Dr Cvijetinović http://dental.rs/

Odlični zubari, hirurg i protetičar. Od mene svaka preporuka.

Plaćanje na rate i ok cene.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Potreban savet o dobrom stomatologu i proteticaru
PostPoslato: Pon Jul 11, 2016 2:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 11, 2016 2:29 pm
Postovi: 1
Da li je mozda neko od vas imao iskustva sa fabrikom osmeha ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Potreban savet o dobrom stomatologu i proteticaru
PostPoslato: Sre Jan 11, 2017 11:07 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 11, 2017 1:20 am
Postovi: 1
i ja bih zamolila za preporuke zubara, potrebna mi je ugradnja bezmetalnih krunica. Da li neko zna gde sada radi dr Misa Petrovic, ranije sam isla kod njega ali je promenio ordinaciju i ne mogu da ga nadjem? Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Potreban savet o dobrom stomatologu i proteticaru
PostPoslato: Čet Feb 02, 2017 2:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 02, 2017 2:21 pm
Postovi: 2
Izbegavajte ordinaciju Cvejanovic na Autokomandi. Da bi mi ugradio krunicu doktor je uzeo laser i sprzio desni, a da mi nije rekao ni rec da to namerava da uradi, a pritom imam i probleme sa desnima. Njegovo objasnjenje je bilo da se to tako radi!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Potreban savet o dobrom stomatologu i proteticaru
PostPoslato: Čet Mar 09, 2017 6:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 26, 2014 4:04 pm
Postovi: 16
jelena.sb je napisao:
Izbegavajte ordinaciju Cvejanovic na Autokomandi. Da bi mi ugradio krunicu doktor je uzeo laser i sprzio desni, a da mi nije rekao ni rec da to namerava da uradi, a pritom imam i probleme sa desnima. Njegovo objasnjenje je bilo da se to tako radi!

I meni bi trebao jedan dobar stomatolog u Beogradu. Lomio sam jedinicu jos pre dosta godina i samo su mi napravili od onog materijala za plombe zub jer sam bio mlad tad i nisu valjda mogli krunicu ili sta vec, i trebalo bi krunice da radim sad.
Tako da bi mi znacila preporuka za nekog dobrog doktora, posto gledam cene su skoro iste svuda, uz malu razliku na odredjene zahvate.
Bas sam gledao tu ordinaciju Cvejanovic na netu i video sam imaju lepe radove i hteo tu da se javim. A vidim da ti bas nisi zadovoljna.
Sad ni sam ne zna gde se obratiti od ovoliko privatnih ordinacija.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Potreban savet o dobrom stomatologu i proteticaru
PostPoslato: Pet Maj 19, 2017 11:41 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 19, 2017 10:53 am
Postovi: 15
Pozdrav,
Da li može neka preporuka za dobrog protetičara u Beogradu? Ko radi najbolje parcijalne proteze?
Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Potreban savet o dobrom stomatologu i proteticaru
PostPoslato: Uto Mar 21, 2023 7:15 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Okt 09, 2008 9:57 pm
Postovi: 619
Isto pitanje!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 55 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: