Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: ejakulacija
PostPoslato: Pet Feb 03, 2017 11:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 03, 2017 10:49 pm
Postovi: 4
Zdravo, ja sam jedan od onih koji imaju prevremenu ejakulaciju, imam 20 godina. E sad, da vam detaljno opisem u cemu je moj

problem. Nevinost sam izgubio jos pre 4godine i mogu reci da mi je taj prvi odnos mozda cak bio i najduzi. Nakon toga sam

imao odnose sa tom devojkom povremeno, na svakih mesec dana tipa i svaki put je bilo sve krace i krace(maksimalno 20

sekundi). posle toga sam menjao partnerke i nista tu nije bilo strasno i nisam u tome video problem jer sam mislio da mi se

to jednostavno desava jer nemam redovne seksulane odnose i onda uvek nakon tog prvog puta kroz 5-10 minuta napunim baterije

i opet krenem u akciju koja je znala da traje i preko 10 minuta po mom misljenju(nisam gledao na sat). Od nedavno imam

devojku i cvrstu vezu, prvi sam joj u krevetu i kada je bio taj njen prvi put bio sam jako strpljiv, ulazio sam vise puta u

nju i ni u jednom trenutku tada nisam pomislio da cu da svrsim i opet mi je taj njen prvi put trajao najduze od ovih

ostalih(mislim da je tako jer sam bio skoncentrisan). Kada je to bilo rekao sam sebi "u super vise nije kao pre bas mi je

drago" medjutim kada smo trebali drugi put(drugi dan) da spavamo, kada sam usao u nju nije proslo ni 10 sekundi ja sam

ejakulirao, medjutim rekoh nije mi padalo samopouzdanje jer sam odmah nakon toga napunio baterije i nastavio te veceri

mozda jos 4-5 puta i nisam obracao paznju. Tako je bilo sve dok mi se jednog dana nije desila jedna situacija. Imao sam

porodicni rucak i na rucku sam popio casu vina i casu piva. Nakon par sati otisao sam kod nje i akcija je pocela. Odnos je

trajao oko 5minuta i to me je odusevilo i zacudilo, sto me je nateralo da vratim film i skontam sta sam radio tog dana pa

se taj prvi odnos popravio. Od tada sam poceo da guglam po netu i shvatio da je ovo stvarno problem, mozda ne sada u dok

sam mladji i dok mogu i po 4-5 puta u toku dana, ali sta cu da radim kasnije ako ne budem lecio ovaj problem sada? Shvatio

sam da je ovo problem koji muci veliki broj muskaraca. Citao sam dosta o tome, o kegelovim vezbama, stop start tehnici, o

sprejevima, o tabletama. Sve te vezbe koje idu prirodnim putem su ok, i pocecu sa njima, a sprejevi mislim da mi nece

pomoci u velikoj meri a i mislim da to nije nikakvo resavanje problema. veliki sam skeptik po pitanju bilo kakvih tableta

(mrzim cak i tablete za bolove, veliki sam protivnik toga) medjutim naisao sam na takozvane ProLong tablete. Tu je caka,

tj, evo sta je meni tu privuklo paznju. Na njihovom sajtu pise da je to sto posto prirodan lek na bazi bilja i kada sam

usao da vidim sta sadzi jedna tableta bili su sledeci sastojci: hmelj 25mg, pivski kvasac 50mg, valerijana 25mg i kanterion

35mg.
Ispricao sam vam gore o toj situaciji u kojoj mislim da mi je ta jedna casa piva toliko pomogla, a ne bih da zbog odnosa

postanem alkoholicar pa sam video da te tablete mahom 50% sadrze glavne sastojke piva, a takodje znam da je valerijana

biljka za smirenje(a meni inace rad srca mnogo ubrza pred sam cin i tokom cina).
Nakon cele ove moje price, mene zanima da li je neko imao iskustva sa ovim tabletama i da li doktori misle da su bezopasne tj. da nemaju nezeljene efekte, da ne smanjaju seksualnu zelju, da ne smanjuju erekciju itd...
Moram da napomenem da se vrlo lako uzbudim sto se inace iz moje price gore vidi, nekad znam da masturbiram i po 4-5 puta na dan kad sam smoren i kad nemam sta da radim...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: