Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Vise ni sam ne znam sta da radim
PostPoslato: Uto Jan 31, 2017 11:34 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 31, 2017 10:56 am
Postovi: 1
Bol iznad levog testisa, crvenilo (tackice) , pa neprijatan miris!

Pokusacu da objasnim svoj problem sto bolje moguce da vidim da li je neko od vas imao slicnih problema. Odma zelim da kazem da jako tesko stupam u odnose sa devojkama, prvo jer ne volim da spavam bas sa bilo kim drugo previse sam stidljiv. Pre otprilike 9 meseci sam prekinuo jednu bas dugacku vezu posle cega su nastali problemi. Naisao sam na devojku koja je delovala sasvim normalno sa slicnim opisom, stidljiva nije bas laka na takve stvari i td.
Ispostavilo se da ta devojka ili bas nije normalna ili je samo jako napaljena.. Uglavnom kada smo stupili u odnose posle mesec dana, onda se promenila skroz... Dal je to njoj moglo toliko da se svidi ili sta ja blage nemam. Ona je mene bukvalno i po 4 puta na dan forsirala ajde pa ajde. Tu mislim da je nastao moj prvi problem, ja nikada u svom zivotu nisam imao sex duzi od 45minuta ( kad kazem sex mislim samo bas na sex bez predigre i td.) , sa ovom devojkom ajde prvih par puta stvarno bilo je brzo ali to se sve desilo u jednom danu, drugi dan sam vec imao sex 5 sati bez prestanka, poceo sam da osetim jake bolove u preponama i nogama, skapirao sam da je to od divljanja po ceo dan jer brate da sam konja jahao 5 sati vrv bi me i glava pocela boleti a ne noge... Uglavnom posle jedno 10 takvih odnosa koji su trajali bas dugo poceo da se javlja neki bol iznad levog testisa, ja valjda na ovom svetu se samo bojim bolesti i nicega vise... Znaci kad boli nesto iznutra to me ubija... Sve mogu da podnesem samo da nisam bolestan ( tablete jedva mogu da progutam - problem u glavi) , odma odletim kod lekara pipka on mene tamo, kaze nista opasno moguce da sam se preforsirao malo da oladim od "TIH JAKIH VEZBI" kao moguce da je bruh ali ako prestanem na vreme proci ce.. I sad nista smirim se ja, odem do devojke ona opet navali kao lud na koprive, i kazem ja njoj doktro rekao ne mogu da se naprezem ovo ono, ma kao nema problema samo ti tu sedi i opusti se... Ja ne znam toliko sam sedeo opusten da je dupe pocelo da mi trne od opustenosti, pa leb ti jebem kao kad krenem da sedim na wc solji po sata i posle noge krenu da se oduzimaju... Ma ja onako opusten ni ne osecam donji deo tela... I sad funkcionisalo je to tako par dana sta znam, al moram da priznam da sam seksualno aktivan 9 godina, i da sam imao redovno odnose sa devojkama u proseku 7 godina 1 na dan, ali ovoliko dugo nikad odnose nisam imao, sta mi je ova uradila za 30 dana nisu sve pre nje za 9 godina... Uglavnom u jednom trenutku izjavi ona posle 6 7 dana, kao penis ti je nesto jako slan ... Ja nisam obracao paznju reko otkud znam koliko ga jasis dobro sto nije pozeleno a ne bio slan... I posle 3 4 dana primetim ja nesto kao crvenilo, i sad fazon ne vidi se to toliko , upalim blic na telefonu i kad pridje vide se crvene tackice na vrhu glavica. Ja odma odem do nje pokazem joj i kazem joj ako sam dobio nesto od tebe, znaci obesicu te medju sunke niko te nece naci. Uzjeban jel mrzim tako nesto... I onda se odma uspanicila jel kapira ona je kriva nema ko drugi... Odemo mi zajedno privatno kod lekara, on ti predlozi da se uradi kao analiza ovo ono, kaze dovoljno je da devojka uradi nema potrebe mene da salje kao ako sam 100% siguran da sam spavao samo sa njom, reko to je to 100%. Uradi ona te nalaze, i kao nadju neku bakteriju, dobijem ja "ORVAGIL" tablete 3xna dan - 5 dana i dobijem "DAKTANOL" 2x na dan - 7 dana , i kao kaze on batalite sex 10 dana, iskreno nisam mislio da cu ikada u zivotu ovo reci , ali prijalo mi je da nemam sex 10 dana ... Posle tih 10 dana poceo sam da kapiram jbt.. ova devojka mene siluje ne mogu da izdrzim ovaj tempo umrecu... sve te tackice nestanu bol prestane ovo ono sve cool... Prodje jedno 10tak dana kazem ja njoj ne mogu vise ne slazemo se bas najbolje, a to je bila cista laz slagali se jesmo 101% ali sex uzas! Normalan covek ne moze da izdrzi, u jednom trenutku je ona primetila kao da se penis uvecao i to u duzinu a i obim, ali to njoj nije smetalo... Nzm dal je moguce da je otekao od tolikog njakanja...

Raskid , sve ok ja izlecen nema ko da me muci sve super... Posle 10tak dana pauze od svega prestao bol iznad levog testisa sve se vratilo u normalu .

Pre 4 meseca naletim ja na novu devojku smuvamo se, reko sad sa ovom necu tako lako spavati prvo da vidimo koliko je normalna... I sad pre jedno 15 dana pohvatamo se mi najstrasnije, ali nisam ja hteo da idem dublje i prestanem, uglavnom uzasan bol ono klasika kad muskarac ne izbaci seme, odem ja to resim sam u wc sve super, i pocnem ja konstantno da budem napaljen i da mi penis slini ono njegovo, ali necu pa necu.. i sad pre koji dan pojave se meni opet te crvene tackice ali samo u gornjem delu glavica kao i prvi put, ali mnogo manje svega 6 7 tackica.. Uzmem ja na svoju ruku i namzaem kremu i stvarno posle prvog mazanja sve nestane mazao 2 dana i stao .. I ko uz k. pre 3 dana pocnem da osecam neprijatan miris, i kapiram da je mokraca ovo ono, ali ja stvarno pazim znaci higijena haos, posle svakog odlaska u wc ja sve to perem vodom, ako nisam kuci odma posle posla odem isto uradim , i sad ako pijem vise tecnosti nema mirisa, kapiram da je u mokraci nesto i vrv kako vise vode konzumiram to se razblazi pa nema tako jak miris.. Uglavnom vise ni sam ne znam sta da radim.. Razmisljam se da pocnem mozda dublju higijenu, da pokusam antibakteriski sapun neki u apoteci, ili neke domace medicine ispiranje kamilicom ili sodabikerbona 1kasicica u 2dl vode?

Neki savet? Uzasno se lose osecam, necu da stupam u odnose sa devojkom iako ja lepo to sredim i operem se nemam neke mirise jedino usled mokrenja, ali opet mi je bedak da ona dobije neko sranje od mene ,jer znam kako se ja sada osecam.

Kad me pita zasto necu sex , vadim se na bruh .. Posto me to pocelo pono probadati posle 7 meseci kako sam stavio 150kg na benc.. Ali i teretanu sam batalio skroz samo trcim sada...

Jedino pozitivno iz ove price je da sam smrsao 15kg od nervoze i onolikog sexa...

Hvala unapred i izvinjavam se za poduzi post ne znam drugacije!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vise ni sam ne znam sta da radim
PostPoslato: Uto Jan 31, 2017 2:34 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Jul 12, 2005 1:46 pm
Postovi: 2402
RELAAAX
ODMORI TI DUŠU I TELO BRATE
i sve će doći na svoje, malo više čajeva od koprive, brusnice, i zapravo tečnosti što više a isprazni se sam ponekad, ne valja ni da to ne radiš uopšte.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 42 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: