Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: problem odlaska na nosu
PostPoslato: Pon Okt 31, 2016 10:25 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 11, 2014 12:53 pm
Postovi: 4
Imam devojcicu od 3,5 godina.Odvikli se sa 2 godine od pelena bez problema i sve je bilo uredu do pre par meseci kada je pocela da prvo malo pusti u gacice pa tek onda trci da nosu kako bi piskila.Radili smo analizu urina sve je uredu.Hvala na odgovoru unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem odlaska na nosu
PostPoslato: Sre Nov 02, 2016 11:03 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
То би требало да је нормално за њене године. Још не схвата осећај потребе да пишки.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem odlaska na nosu
PostPoslato: Sub Jan 28, 2017 2:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 28, 2017 2:11 pm
Postovi: 1
Dobar dan.Izvinite jako sam zabrinuta I zato Vam se I obracam.Imam devocicu od 3 ipo god ima problem sa mokrenjem.Jako cesto na 15 min I danju I nocu.Isli sko kod nefrologa odrqdili sve analize, secer uredan, mokraca bez bakterija bris uredan.Na ultrazvuku pokazuje da je sve u redu organski ali da ne prazni besiku upotpunosti...iz tri puta opet je imala urina u besici.Dr nam je dala xatrak po 1/4leka 15 dana I nema bas nekog pomaka...sad je ukljucen I ditropan pola rablete 2 puta...dr kaze da ona tako pokusava I da okupira nasu oaznju.Jer se desav as dau gradu ne piski I po 2 sata I u gradu trazi kada ce da piski.Koje je Vase misljenje.Unapred hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem odlaska na nosu
PostPoslato: Sub Jan 28, 2017 11:50 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Дете тражи пажњу.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem odlaska na nosu
PostPoslato: Čet Avg 27, 2020 4:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 02, 2016 6:14 pm
Postovi: 7
isidorica je napisao:
Dobar dan.Izvinite jako sam zabrinuta I zato Vam se I obracam.Imam devocicu od 3 ipo god ima problem sa mokrenjem.Jako cesto na 15 min I danju I nocu.Isli sko kod nefrologa odrqdili sve analize, secer uredan, mokraca bez bakterija bris uredan.Na ultrazvuku pokazuje da je sve u redu organski ali da ne prazni besiku upotpunosti...iz tri puta opet je imala urina u besici.Dr nam je dala xatrak po 1/4leka 15 dana I nema bas nekog pomaka...sad je ukljucen I ditropan pola rablete 2 puta...dr kaze da ona tako pokusava I da okupira nasu oaznju.Jer se desav as dau gradu ne piski I po 2 sata I u gradu trazi kada ce da piski.Koje je Vase misljenje.Unapred hvala


Draga, vidim da ti je ovde potrebna pomoć dečijeg psihologa ili dečijeg psihoterapeuta. Ja sam svojevremeno imala nekih problema u ponašanju, prvo, kod mog starijeg deteta, a onda i kod mlađeg, i uvek sam išla da se savetujem sa jednom ženom koja je dečiji psiholog, i psihoterapeut je za decu. Ona mi je mnogo pomogla da razumem dečiju psihologiju i kako sam pratila njene savete, tako je bivalo sve bolje i bolje sa decom.
Ja da sam na vašem mestu ne bih čekala mnogo nego bih odmah nekog stručnog psihologa kontaktirala.
Ako vam znači moja preporuka, ja bih vam preporučila nju. Ona se zove Nikolina, a možete je naći na njenom sajtu www.nikolinamil.com ili da je zapratite na instagramu @siguranroditelj.
U svakom slučaju, verujem da kog kod dečijeg psihologa izabrali i pratili njegove savete, verujem da to može da se reši.
Držite se :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: