Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Pitanja
PostPoslato: Pon Jan 02, 2017 9:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 02, 2017 9:26 pm
Postovi: 1
Imam nekoliko pitanja ..Pre toga samo da napomenem da sam imao anomaliju pod imenom Hipospadija ...
1.Da li da anomalija moze da uzice na sterilnost
2.Imam 14 godina i penis mi je u erekciji maksimalno 12cm da li je to dovoljno za moje godine jer sam vec u pubertetu i imam spermu ali nije toliko bela ali iskreno !
3.Da li bezbojna sperma znaci sterilnost ?
4.Moji drugari koji nisu jos toliko u pubertetu kazu da im je penis 16-17 cm u erekciji da li je to istina i to me malo plasi zbog velicine mog penisa ..

Hvala ...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitanja
PostPoslato: Ned Jan 08, 2017 12:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 18, 2016 7:22 pm
Postovi: 11
1.Koliko znam ne može (nisam baš stručan za to)
2.12cm može biti normalno i za odraslog čoveka,za tvoje godine je to dobra veličina.
3.Bezbojna sperma znači mali broj spermatozoida u njoj,sad zavisi koliko puta dnevno ejakuliraš,ako je to više puta dnevno onda je normalno da je malo prozirna jer testisi nemaju vremena da stvore dovoljno spermatozoida.Ako ređe izbacuješ spermu ona bi trebala biti belja.
4.Ako drugari još nisu toliko u pubertetu skoro pa da je nemoguće da su im toliki polni organi,naravno da lažu,to je standardno.Ako će ti biti lakše dodaj i ti tvom koji cm.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitanja
PostPoslato: Uto Jan 10, 2017 3:10 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 03, 2013 6:10 pm
Postovi: 11
Vežbe za povećanje penisa
Sa druge strane tu su i vežbe za povećanje penisa. Jasno, potrebno je vreme, dosta lubrikanta i ručnog rada. Ali vredi. Kada završite sa ovim treningom u rukama će vam ostati penis koji ispunjava sve vaše kriterijume. Da krenemo.
Istezanje
Ovo je jedna od najjednostavnijih, ali prilično efikasnih vežbi. Sastoji se u istezanju penisa do granice neprijatnog osećaja. U tom stanju zadržite penis nekih 10 seksundi i zatim ga vratite u opušteno stanje. Ovu vežbu ponovite 10 puta.
Napomena: Budi nežan.
Stezanje
Nakon istezanja, vreme je za stezanje. Vežba se sastoji u stezanju, do granice neprijatnosti istegnutog penisa. Stezanje se vrši dok glava penisa ne pocrveni i ne otekne od priliva krvi. Kako biste izbegli iritacije penis stežite nežno. Jasno, sve ovo podseća na priručnik za masturbaciju, pa je zato važno naglasiti da penis MORA biti u opuštenom stanju. Broj ponavljanja 10.
Muženje penisa (jelqing)
Ovo je jedan od najstarijih i najefikasnijih metoda za produženje penisa, a potiče iz arapskog sveta. Muženje penisa je upravo to, muženje. Palac i kažiprst u vidu OK znaka savijte oko korena penisa i lagano povlačite ka vrhu. Pre nego počnete sa “muženjem” zagrejte penis nekom toplom oblogom, a po završetku vežbi ga lagano protresite. Svaki dan “vežbajte” 10 minuta i, kako tvrde oni koji su već vežbali “muženje”, penis za dve do tri nedelje može narasti do dva do pet centimetara.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitanja
PostPoslato: Uto Jan 10, 2017 3:13 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 03, 2013 6:10 pm
Postovi: 11
Ako neko ima neko pitanje neka mi posalje privatnu poruku.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: