Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 24 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Presemena Tecnost
PostPoslato: Pet Apr 29, 2011 1:18 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
ne!

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Presemena Tecnost
PostPoslato: Sub Apr 30, 2011 5:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 28, 2011 8:21 pm
Postovi: 2
Hvala puno...ipak me je strah...dal je mozda postojala mogucnost da presemena tecnost prodje kroz helanke i gacice do vagine!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Presemena Tecnost
PostPoslato: Sub Apr 30, 2011 6:35 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Dec 24, 2004 7:22 pm
Postovi: 2202
Lokacija: Nemacka
Mislim da ako je sve proteklo tako kako kazes, ne treba da se tripujes....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Presemena Tecnost
PostPoslato: Pon Maj 02, 2011 1:05 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
odgovor je opet NE!

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Presemena Tecnost
PostPoslato: Ned Feb 26, 2012 3:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 26, 2012 3:15 pm
Postovi: 7
Dobar dan

Od skoro sam na forumu pa mi trebaju neke informacije i molim neko strucno lice za odgovor. Naime imam jako puno presemene tecnosti kada god sam sa devojkom ne bitno da li je to mazenje,jubljenje itd jednostavno curi li curi. Takodje imam problema sa preranom ejakulacijom i ponekad sa potencijom. Imam normalne erekcije jutarnje i takodje mogu da masturbiram kada god mi to padne napamet ali ponekad penis nije dovoljno cvrst za penetraciju. Da li to moze biti povezano sa preteranim lucenjem presemene tecnosti,odnosno da zbog toga penis nema dovoljnu cvrstinu?Nikada nisam imao nikakve bolove niti probleme sa mokrenjem ali sam ipak otisao do urologa da se posavetujem.Receno mi je da je presemena tecnost sasvim normalna pojava(neko ima vise neko manje) uradjen mi je bris uretre i pronadjeno mi je streptoccus beta haemolyticus grupe B.Pio sam panklav 8 dana i to je to ali ja ne osecam apsolutno nikakvu promenu posle te terapije.Posle pregleda dobio sam sledeci nalaz:Mokracna besika jasno konturisana,pravilna.Prostata bilobarna,ogranicena,volumena 13ml.Oba testisa homogena,jasno konturisana,oko testisa nema patoloskih promena.Lokalni status:Oba testisa zadovoljavajuceg volumena i konzistencije,epididimi bez promena,nema znakova varikocele.E sad mene zanima da li je sve u mojoj glavi i da sam se malo psihicki opteretio ili mozda ima naznaka za ne daj Boze neku infekciju ili tako nesto,pa da se javim ponovo urologu.Voleo bih da cujem neki savet.Hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Presemena Tecnost
PostPoslato: Ned Feb 26, 2012 3:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 26, 2012 3:15 pm
Postovi: 7
Dobar dan

Od skoro sam na forumu pa mi trebaju neke informacije i molim neko strucno lice za odgovor. Naime imam jako puno presemene tecnosti kada god sam sa devojkom ne bitno da li je to mazenje,jubljenje itd jednostavno curi li curi. Takodje imam problema sa preranom ejakulacijom i ponekad sa potencijom. Imam normalne erekcije jutarnje i takodje mogu da masturbiram kada god mi to padne napamet ali ponekad penis nije dovoljno cvrst za penetraciju. Da li to moze biti povezano sa preteranim lucenjem presemene tecnosti,odnosno da zbog toga penis nema dovoljnu cvrstinu?Nikada nisam imao nikakve bolove niti probleme sa mokrenjem ali sam ipak otisao do urologa da se posavetujem.Receno mi je da je presemena tecnost sasvim normalna pojava(neko ima vise neko manje) uradjen mi je bris uretre i pronadjeno mi je streptoccus beta haemolyticus grupe B.Pio sam panklav 8 dana i to je to ali ja ne osecam apsolutno nikakvu promenu posle te terapije.Posle pregleda dobio sam sledeci nalaz:Mokracna besika jasno konturisana,pravilna.Prostata bilobarna,ogranicena,volumena 13ml.Oba testisa homogena,jasno konturisana,oko testisa nema patoloskih promena.Lokalni status:Oba testisa zadovoljavajuceg volumena i konzistencije,epididimi bez promena,nema znakova varikocele.E sad mene zanima da li je sve u mojoj glavi i da sam se malo psihicki opteretio ili mozda ima naznaka za ne daj Boze neku infekciju ili tako nesto,pa da se javim ponovo urologu.Voleo bih da cujem neki savet.Hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Presemena Tecnost
PostPoslato: Čet Mar 22, 2012 11:46 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 19, 2012 1:47 am
Postovi: 9
Mene takođe brine presemena tečnost...Sa dečkom imam redovan sex već godinu dana, nijednom nismo koristili kondom ( prvo on ne želi, drugo imamo poverenja jedno u drugo)..ja ipak ne želim još uvek da zatrudnim :roll: Može li neka pomoć kako se onda sačuvati od presemene tečnosti, ako ono drugo, tj.svršava uvek vani??

pozdarv svima :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Presemena Tecnost
PostPoslato: Čet Mar 22, 2012 5:06 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Sep 16, 2005 9:05 pm
Postovi: 591
Lokacija: Novi Sad
To be or not to be je napisao:
Može li neka pomoć kako se onda sačuvati od presemene tečnosti




Sačuvati se možeš kondomom ili kontraceptivnim pilulama i ostalim kontraceptivnim sredstvima.

Dobronameran savet: to je tvoje telo i tvoj život. Dečko 'pazi' onoliko koliko njemu odgovara a ti treba sama da se izboriš za sebe. Ako se plašiš trudnoće insistiraj na zaštiti (jer to što vi radite nije nimalo sigurno). Imaš pravo na to. Onaj kome je stalo do tebe će ispoštovati tvoje želje; ako mu nije stalo, onda ti verovatno ne bi bio ni od kakve pomoći i ako se nešto desi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Presemena Tecnost
PostPoslato: Pon Dec 19, 2016 3:10 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 19, 2016 3:05 am
Postovi: 1
Hteo bih da pitam nesto, zanima me sve o tecnosti koja izlazi pre ejakuacije.
Isto tako me zanima ako istpustim tu tucenost u devojku koliko su sanse u % da ona zatrudni?
I ako ispustim tu tecnost u nju i ona odmah posle sexa ode u wc da piski, da li to izbacuje tu tecnost ili to nema nikakve veze?
P O M O C ! ! ! :roll:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 24 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: