Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: karcinom materice 4a
PostPoslato: Ned Nov 13, 2016 1:53 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 13, 2016 1:46 am
Postovi: 1
Pozdrav,
evo ja cu podeliti sta sve moja majka pije koja inace ima karcinom u 4a stadijumu, znaci uznapredovao.
Prognoze lekara su godinu dana.
Ja sam i sama lekar pa joj svasta dajem sto sam cula do sada.
Ako ima jos neko nesto da predlozi bila bih zahvalna.
Njena alternativna terapija izgleda ovako:
1.gaseni krec ili ti ta krecna voda ili krecno mleko pije sa boravkom u kadi sa sodom bikarbonom svaki dan sat vremena,ovo ce sutra krenuti da primenjuje
2.kukurek i smesa nekih travki
3.aloja arborescens po recepturi nekoj sa neta koja je pomogla pojedinim ljudima koje poznajem
4.psenicna trava tj sok od iste,zasadjena spelta koju secka i cedi sok
5.soda bikarbona medicinska po 2 kasicice u casi vode 2 puta dnevno
6.crni kumin ulje
7.kurkuma ulje
8.miks meda i korena djumbira,miks meda i semena koprive
9.miks mlevenog djumbira sa belim lukom i maslin uljem hladnim cedjenim iz staklete flase
10.zelenu travu
11.ajkulinu hrskavicu
12.b17 tablete plus kostice kajsije 30 komada,trebaju organske da mi stignu iz nemacke
13.davala sam joj origanol ulje i kapsule do pre 20 dana ,graviolu,ehinaceu
14.g132 je takodje koristila u toku zracenja i hemoth
15.pravila sam tinkture od maslacka,koprive,nevena i hajd trave,ehinaceeto ,sjerusu,miks ljute papricice,rena,djumbira,crnog,belog luka sa jabukovim sircetom ,kad zavrsi sa zracenjem uzimace u kapima iste
16.cajevi zen sen,tahebo,neven,hajd trava,kopriva,maslacak,djumbir,zelenibroisov,zeleni,sve zive pije od cajeva
17.riblje ulje,laneno
18.zdrava ishrana sto vise organska sa dominacijom ananasa nara grejpa kiwija,pomorandzi limuna.po pola do celog ananasa dnevno
19.nema secera testa nikakvih,samo sto vise voca i povrca svezeg ili kuvanog supice,piletina
21.medic petrolej
20.narucila sam jos svasta preko amazona i treba iz Nemacke da mi stigne....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: karcinom materice 4a
PostPoslato: Ned Nov 13, 2016 7:00 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Слушао сам озбиљне људе који су били потпуно сигурни да преко коже тешко шта може да делује од купки и слично. Иначе први пут чујем за купање у соди бикарбони и кречу.

Медицинска сода бикарбона је обична глупост. Имао сам прилике да видим неке "без алуминијума" на којима пише да садрже 60% соли.?! Свашта. Узми обичну "Ц" соду бикарбону у паковању од пола кила. Иначе тешко ће да попије две кашичице у чаши воде. Ја бих се исповраћао.

Ако баш хоћеш воће је забрањено у терапији рака а нарочито месо, поготово пилетина која је пуна хормона. Стварно не знам где си то све покупила.

А и медицински петролеј је, прилично сам сигуран, замајавање. Онај обичан за осветљење да, али медицински... којешта.

А змијско грожђе?

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: karcinom materice 4a
PostPoslato: Uto Nov 15, 2016 2:19 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jan 20, 2016 4:32 pm
Postovi: 109
1. Kupka ne moze da skodi, ali piti vodu od gasenog kreca bez analize o toksicnosti i otrovnosti iste, ne bih preporucio nikom.
5. Soda bikarbona (medecinska) nema aluminijuma, tako da je ona puno zdravija od one obicne...stvara alkalnu sredinu koja ometa malignu celiju u proliferaciji, ali nazalost ta metoda ne unistava postojeci malignitet vec ga samo malo usporava u invazivnosti.
6. Ulje crnog kumina je odlicno...preporucujem i ulje crnog kima, 1-mes. jedno drugi drugo.
8. U 1.kg kvalitetnog livadskog meda ubaciti 2. veca korena djumbira (izrendana) i dve kesice cimeta (onog za kolace)...sve lepo izmesati i ostaviti u staklene tegle na tamnom i prohladnom mestu, konzumirati 3 x dnevno po 1. supenu kasiku-(samo da nije metalna).
12. Tablete b-17 je bacanje novca...kostice kajsije su odlicne, a ta ogranicenja su izmislili pametnjakovici iz FDA. Dakle, moze da ih jede koliko god i sigurno nece imati nikakav problem...potrazi kostice iz Turske u bioducanu, skoro su okrugle i jako gorke (te su najbolje).
18. Ne preteruj sa narandzom zbog secera...sve ostalo Ok. Ubaci mango, cisti receptore celija kako bi sve sto preduzimas imalo veci efekat.
19. Secer izbaciti totalno, po mogucstvu i kafu.
21. Med petrolej (iz Nemacke)...samo bacanje novca, provereno.

Ujutru, u casu od 2. dl tople vode oko 50. C nacediti jedan limun i to popiti, uvece isto pred spavanje.
Voda, najbolja je kvalitetna izvorska...ako se nema takve preporucujem flsiranu Rosu i povremeno MG.
Najbolja rezultate daje kvalitetno ulje kanabisa, ali samo ako se ima mogucnosti da se izgura cela terapija u propisanim dozama.
Fizicka aktivnost, setnje sto vise rano ujutru i uvece...izbegavati borovu sumu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: karcinom materice 4a
PostPoslato: Uto Nov 15, 2016 2:54 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Ни једна сода бикарбона нема алуминијума, бар од оних на тржишту у Србији. А иначе нема разлога да у соди бикарбони буде алуминијума. То је као када бих рекао да у млеку нема чварака - па не може ни да их буде.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 46 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: