Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 513 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 35  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pon Sep 12, 2016 10:14 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Ја сам пио петролеј због цисте у једњаку. Писао сам о томе на мом сајту па прочитај: http://www.aca.rs/index.html?stranica=saveti/zdravlje/petrolej

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pon Sep 12, 2016 12:38 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Avg 27, 2008 4:59 am
Postovi: 765
Zlatni standard je u svetu da se kod karcinoma zeludca i jednjaka daju tri terapije preoperativno i tri postoperativno. Znam da se jako tesko podnose. Pretpostavljam da se radi o T4 tumoru. Vise podataka ces imati kada skine nalaz skenera. U svakom slucaju ne odustajte od terapije. Vidite sa doktorima mozda se se modifikuje u hemoradioterapiju, tj da se tumor ozraci uz manje doze citostatika. Cilj svega ovoga je da se tumor prevede u operativno stanje.

Sto se tice alternative, ja sam dosta izucavao to(razume se nalaze zasnovane na dokzima), s jedne strane kao lekar, a sa druge strane kao sin ciji je otac oboleo od karcinoma. Rezultati alterative su skromni. Jedino sto sam nasao da ima neke efekte je Imela. Radi se o Iscador ampulama. Nabavljaju se u apotekama u Austriji ili Nemackoj.Cena za mesec i po dana je negde oko 120e. Ima i kod nas u jednoj apoteci, ali je skoro duplo skuplje.Nisu cudo, ali mogu malo da pomognu. Neka tetka unosi dovoljno mesa zbog proteina i gvozdja. Takodje neka jede sve sto joj se jede, vazno je da ima kalorija da organizam moze da se oporavi. Neka pije vocne sokove umesto vode kada god moze. Od suplemenata mozete da joj date omegu defend 2 kaps dnevno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pon Sep 12, 2016 12:39 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Avg 27, 2008 4:59 am
Postovi: 765
Sta je tacno lose u krvnoj slici,
kakvi su eritrociti, leukociti, trombociti, mcv, mch,mchc?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pon Sep 12, 2016 6:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Sep 11, 2016 3:13 pm
Postovi: 5
@Shomy beskrajno hvala na odgvoru , poslala sam vam poruku na pp


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Čet Okt 13, 2016 8:36 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 09, 2006 10:57 pm
Postovi: 3
Lokacija: Beograd
Marckoni, ima li sanse da mi se javite na privatnu poruku? Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sub Okt 22, 2016 5:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 22, 2016 4:51 pm
Postovi: 1
Imam licno iskustvo sa nabavljanjem Kanabis ulja u Srbiji. Prirodno, pravljeno po receptu dr Ricka Simpsona. Pisite na e-mail: [email protected] za dalja uputstva...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Ned Okt 23, 2016 8:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Okt 23, 2016 8:24 pm
Postovi: 1
Meni je ulje ostalo , kupljeno za oca , ali kasno je poceo da koristi , ako nekom treba .....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pon Okt 24, 2016 8:49 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jan 20, 2016 4:32 pm
Postovi: 109
Tebi ostalo, ova(j) gore zna ko pravi "prirodno"...vrlo zanimljivo procitati.
Medjutim, meni nikako nije jasno samo jedno: svi preprodavci imaju "proveren" kvalitet, ali niko da se bar jedanput izjasni: odakle vam podaci da je to sto prodajete i zaista kvalitetno, tj da je uradjeno po odredjenim pravilima?
Kako znate:
1 -od kojih sorti je pravljeno?
2 -kako je i cime tretirana biljka?
3 -da li je na vreme ubrana?
4 -da li je pravilno osusena?
5 -kojim rastvaracem, i u kom vrem. intervalu je odradjen proces ispiranja (izvlacenja) kanbinoida?
6 -na kojoj temp. je odradjen proces isparavanja...do pred kraj?
7 -na kojoj temp. i u kom vrem intervalu je odradjena dekarboksilacija...pogotovu, kojom metodom?
8 -kako je i cime kontrolisana temp. dekarbo., pre svega, kako je uopste moguce odrzati potrebnu konstantnu temp. neke male kolicine ulja na xxx-stepeni C oko xx- min?
Ima tu jos puno stvari koje treba znati, ali ne vidim svrhu nabrajanja.

Dakle, ako se radi o leku od kog nekom zivot zavisi, moraju se ispostovati odredjeni procesi do u mikron...pre svega, mora se imati vrlo kvalitetan materijal, kvalitetna oprema, a onda i znanje...da bi se dobilo kvalitetno ulje!!!

Da li Vi preprodavci to i imate?

p.s. nisam konkurencija nit' prodajem bilo sta...samo me ponekad iznervira procitani idiotizam.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Ned Feb 26, 2017 9:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 26, 2017 9:12 pm
Postovi: 2
ostalo mi je ulje sa visokim thc-om nabavljenog za rodjaka,ali na zalost nije uspeo da ga iskoristi :( ako je neko u potrazi za uljem moze da mi se javi na mail. mradosavljevic201sgmail.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pon Feb 27, 2017 11:22 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 26, 2017 9:12 pm
Postovi: 2
milan1952 je napisao:
ostalo mi je ulje sa visokim thc-om nabavljenog za rodjaka,ali na zalost nije uspeo da ga iskoristi :( ako je neko u potrazi za uljem moze da mi se javi na mail. mradosavljevic201sgmail.com
ili na br. tel 0611800601


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Ned Mar 26, 2017 4:59 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jan 20, 2016 4:32 pm
Postovi: 109
Zar je moguce da je ova tema ovoliko zapustena, zaboravljena i posvecena samo pojedinim preprodavcima "kvalitetnog" ovoga ili onoga?

Zelo bih da procitam iskustva osoba koja se lece ili su se lecila uljem, da razmenimo iskustva o nacinu primene i postignutim rezultatima.
Ima dosta toga novog-uspesnog, ima i jedan los epilog...ali nije ulje omanulo vec ljudska sujeta i budalastina...pa kad nadjem vreme, opisacu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sre Mar 29, 2017 11:42 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jan 20, 2016 4:32 pm
Postovi: 109
Jedan u moru primera...
http://www.kurir.rs/zabava/doktor/video ... ak-2755729


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pon Jun 19, 2017 4:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 19, 2017 4:22 pm
Postovi: 1
Poštovani,

Moj bratu je dijagnostikovan limfom, sutra nakon rezultata biopsije ce se tacno znati vrsta. Zahvatio je jetru i slezinu. Danas je primio terapiju citostatima i tesko podneo. Ako imate ikakve POUZDANE informacije u kanabisovom ulju CVETA i LISTA, Uzmite u obzir da je decak od 13 godina i da ako nije rec o kvalitetnom ulju, najbolje je da mi ne odgovorite ili naplacujete bolest. Trazimo sve sto bi moglo da mu pomogne.
[email protected]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Uto Jun 20, 2017 10:43 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Уздаш се у поштење превараната?! То је ћорав посао. Они који варају људе мислиш да ће имати обзира према деци? Нешто не верујем. Имаш на форуму доста текста о томе па проучи. Лично не знам никога па ти не могу помоћи. На мом сајту имаш описане још неке методе лечења тумора па прочитај: http://www.aca.rs

Можда би могла да отвориш и нову тему са истим текстом чисто да људи лакше уоче да је хитно.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Ned Jul 02, 2017 12:49 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jan 20, 2016 4:32 pm
Postovi: 109
aaaca je napisao:
Можда би могла да отвориш и нову тему са истим текстом чисто да људи лакше уоче да је хитно.

Ono sto je primetno (a nenormalno) na ovom forumu, pogotovu iz oblasti "Onkologija" gde je neophodna ogromna informisanost i prilicno ogranicen vremenski interval za dejstvo (kako bi to sto preduzimamo iz alternative imalo svrhu), vecina onih koji traze pomoc se ponasa apsulutno neodgovorno i nenormalno.
Logicno, opisano ponasanje povlaci revolt i kod onih koji mozda mogu da pomognu, tako sto upucen nece da trosi svoje vreme na dokone kojima ovaj forum sluzi za ubijanje dosade i palamudjenje...jer, kada se osoba registruje samo da bi postavila pitanje i poslednji put poseti sajt samo tada, zakljucak je da su u pitanju licne-frustracije a ne pomoc obolelom.

Izneto se ne odnosi samo na ovu devojku, vazi uopsteno za vecinu...
Opisana pojava je toliko ucestala da to vise nije normalno.
Interesantno je sto ljudi karcinom dozivljavaju k'o kojavicu, i tek kada oboleli na poziv sv Petra jednom nogom zakoraci u grob, tek onda se krece u ozbiljno trazenje leka...ali, nazalost, tada je umesto izlecenja Pop izvesnija opcija.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 513 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 35  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: