Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4861 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 325  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Okt 13, 2006 12:43 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Maj 18, 2006 2:13 pm
Postovi: 81
Lokacija: BG
Kako si prosla sa postoperativnim tokom? Mislim da ime doktora mozes ovde da kazes, jer to nije bas reklama, narocto ako je drzavna bolnica u pitanju, a koliko pregleda ima tema - mislim da bi ljudima koristilo :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Okt 13, 2006 1:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 06, 2006 8:18 pm
Postovi: 29
Lokacija: Beograd
Pa nisam imala nikakvih problema sto se bolova tice, znaci nista me nije bolelo, ali... smorila sam se dok sam cekala da spadne otok, sama kuci, ne znam sta cu od dosade, tako da svi koji planiraju da operisu nos-neka pripreme filmove da bi im dani prolazili brze :-?

A doktor koji me je operisao je Ivan Baljosevic, i nemam nikakvih zamerki, presrecna sam :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Okt 15, 2006 10:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Okt 15, 2006 10:27 pm
Postovi: 5
http://bestdanitykane.info/movies/7509


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Okt 15, 2006 10:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Okt 15, 2006 10:27 pm
Postovi: 5
http://bestdanitykane.info/movies/7509


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Okt 15, 2006 10:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Okt 15, 2006 10:27 pm
Postovi: 5
http://bestdanitykane.info/movies/7509


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Okt 15, 2006 11:16 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Maj 18, 2006 2:13 pm
Postovi: 81
Lokacija: BG
Bas mi je drago sto si dobro prosla i sto si zadovoljna :) Samo me zanima koliko su ti spali otoci - primecuju se ili ne (iz ugla nekog ko ne zna da si ga operisala)?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: operacija
PostPoslato: Čet Okt 19, 2006 12:36 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Feb 13, 2005 11:13 pm
Postovi: 81
Lokacija: bg
E a kolko si platila?
I jel bio neko u zvecanskoj?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Nov 02, 2006 1:04 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Maj 18, 2006 2:13 pm
Postovi: 81
Lokacija: BG
@subman
Goga nije platila, jer je jos maloletna, imala je i devijaciju, a operisala se na Institutu za majku i dete, a na privatnim klinikama je oko 1500e.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 05, 2006 8:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 05, 2006 8:22 pm
Postovi: 3
Zdravo svima!

zanima me ako nekoga ne bi mrzelo da mi kaze sve o operaciji nosa ukratko. Naime ja razmisljam da to uradim i iz zdravstvenih i estetskih razloga ali bas i nisam sigurna, jer ne znam generalno nista o toj operaciji. Imam dve drugarice koje su uradile operaciju i vratili im se stari oblici nosa, tako da su im operacije bile prilicno neuspesne.
Zanima me koliko opracija traje, kod kojih je doktora najbolje otici, koliko kosta, koje su najbolje bolnice za to,koliko traje oporavak,itd.

Hvala unapred bilo kome ko ce biti strpljiv da mi sve objasni. ;-)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 06, 2006 12:30 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Maj 18, 2006 2:13 pm
Postovi: 81
Lokacija: BG
guest je napisao:
Zdravo svima!

zanima me ako nekoga ne bi mrzelo da mi kaze sve o operaciji nosa ukratko. Naime ja razmisljam da to uradim i iz zdravstvenih i estetskih razloga ali bas i nisam sigurna, jer ne znam generalno nista o toj operaciji. Imam dve drugarice koje su uradile operaciju i vratili im se stari oblici nosa, tako da su im operacije bile prilicno neuspesne.
Zanima me koliko opracija traje, kod kojih je doktora najbolje otici, koliko kosta, koje su najbolje bolnice za to,koliko traje oporavak,itd.

Hvala unapred bilo kome ko ce biti strpljiv da mi sve objasni. ;-)




Caos guest ;) Mislim da je jako bitno raspitati se i naci dobrog strucnjaka, posebno za nos, bas da ne bi prosao kao tvoje drugarice. Ako znas dobro engleski, internet je prepun sajtova sa informacijama i savetima o celoj operaciji i postoperativnom toku. Na primer www.rhinoplasty4you.com
A na tvoja pitanja odgovori su: trajanje operacije zavisi od toga koliko posla ima na tebi :) Znaci negde od 45 min do 2 sata. Oporavak zavisi isto od tvog organizma, nekome otoci brzo spadnu, a nekome se oduzi. Za 2 meseca bi trebalo da se vidi manje-vise konacan rezultat, a koliko sam citala, vec posle dve nedelje mozes se vratiti poslu, skoli ili cemu vec :) Nravno, ako ti nije cim da se pojavis otecena :) Za ostala pitanja odgovor zavisi od toga koliko si spremna da platis :) Ja sam napisala vec u prethodnim postovima moje misljenje osvemu tome. Pa ako imas jos neki pitanje - slobodno pitaj, a za neke reklamne informacije mogu preko privatne poruke :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 06, 2006 11:44 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 05, 2006 8:22 pm
Postovi: 3
A_Girl je napisao:
guest je napisao:
Zdravo svima!

zanima me ako nekoga ne bi mrzelo da mi kaze sve o operaciji nosa ukratko. Naime ja razmisljam da to uradim i iz zdravstvenih i estetskih razloga ali bas i nisam sigurna, jer ne znam generalno nista o toj operaciji. Imam dve drugarice koje su uradile operaciju i vratili im se stari oblici nosa, tako da su im operacije bile prilicno neuspesne.
Zanima me koliko opracija traje, kod kojih je doktora najbolje otici, koliko kosta, koje su najbolje bolnice za to,koliko traje oporavak,itd.

Hvala unapred bilo kome ko ce biti strpljiv da mi sve objasni. ;-)




Caos guest ;) Mislim da je jako bitno raspitati se i naci dobrog strucnjaka, posebno za nos, bas da ne bi prosao kao tvoje drugarice. Ako znas dobro engleski, internet je prepun sajtova sa informacijama i savetima o celoj operaciji i postoperativnom toku. Na primer www.rhinoplasty4you.com
A na tvoja pitanja odgovori su: trajanje operacije zavisi od toga koliko posla ima na tebi :) Znaci negde od 45 min do 2 sata. Oporavak zavisi isto od tvog organizma, nekome otoci brzo spadnu, a nekome se oduzi. Za 2 meseca bi trebalo da se vidi manje-vise konacan rezultat, a koliko sam citala, vec posle dve nedelje mozes se vratiti poslu, skoli ili cemu vec :) Nravno, ako ti nije cim da se pojavis otecena :) Za ostala pitanja odgovor zavisi od toga koliko si spremna da platis :) Ja sam napisala vec u prethodnim postovima moje misljenje osvemu tome. Pa ako imas jos neki pitanje - slobodno pitaj, a za neke reklamne informacije mogu preko privatne poruke :)


Hvala najlepse na informacijama! :-) Videcu malo po internetu i ako imam neko pitanje evo mene opet. :-)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 06, 2006 1:11 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Maj 18, 2006 2:13 pm
Postovi: 81
Lokacija: BG
;) Nema na cemu!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Korekcija nosa
PostPoslato: Ned Nov 26, 2006 10:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 26, 2006 9:47 pm
Postovi: 2
Lokacija: BG
Zdravo svima!
Nedavno sam bio na jednoj privatnoj klinici i interesovao sam se za estetsku operaciju nosa.
Sumnju u njihovu strucnost mi je izazvalo to sto su rekli da analiza krvi
pre operacije nije neophodna, mada sam na internetu nasao da je taj test obavezan za ovakve operacije.
Da li neko moze da mi kaze kako se zakazuje pregled u Zemunskoj bolnici, ide li se po uput kod lekara opste prakse ili sta vec?
Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Korekcija nosa
PostPoslato: Čet Nov 30, 2006 1:41 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Maj 18, 2006 2:13 pm
Postovi: 81
Lokacija: BG
boki7 je napisao:
Zdravo svima!
Nedavno sam bio na jednoj privatnoj klinici i interesovao sam se za estetsku operaciju nosa.
Sumnju u njihovu strucnost mi je izazvalo to sto su rekli da analiza krvi
pre operacije nije neophodna, mada sam na internetu nasao da je taj test obavezan za ovakve operacije.
Da li neko moze da mi kaze kako se zakazuje pregled u Zemunskoj bolnici, ide li se po uput kod lekara opste prakse ili sta vec?
Pozdrav!


Caos boki7!
Ja sam bila na pregledu u Zemunskoj, ali mi se bas nije svidelo tamo, a i doktor nesto nije bio raspolozen da me operise :) Ali koliko se secam (nisam 100% sigurna!) da je trebao uput od lekara opste prakse, a da nisam zakazivala, vec samo proverila kad doktor radi i otisla za vreme njegovog radnog vremena.
A sto se tice analize krvi - ni ja nisam radila neposredno pred operaciju, nego sam imala rezultate stare nekih mesec-dva... Za to vreme valjda nije mogla mnogo da se promeni slika :-? U kojoj si to klinici bio? Aj, napisi mi na pp ako je ovako glupo, bas me zanima da vidim da li sam i ja bila u pravu :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Dec 06, 2006 5:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Dec 06, 2006 5:27 pm
Postovi: 3
Jedno pitanje ,gledam ove slike :

http://www.rhinoplasty4you.com/rhinoplasty_recovery.htm

Jeli stvarno ovo izgleda ovako ili ovako :

http://www.plasticsurgery4u.com/procedure_folder/nose/rhinoplasty_recovery.html

To su slike posle operacije ,za ovu dole ima vise slika, 2 dana nakon operacije itd... a na ovoj gornjoj (koje sam se prepao) , nakon 5 dana, izgleda sva crvena ...


Na koju si ti A_Girl vise licila ? :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4861 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 325  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: