Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Kljucna kost operacija???
PostPoslato: Uto Nov 20, 2012 7:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Nov 20, 2012 7:43 pm
Postovi: 7
pre par dana imao sam prelom kljucne kosti(desne) , predlozena mi je operacija (u pitanju je stavljanje savova)....e sad imam pitanje sto se tice operacije....1. koliko otprilike traje operacija...2.kakav je oporavak posle operacije...3. i da li je operacija problematicna....:) hvala unapred....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kljucna kost operacija???
PostPoslato: Čet Nov 22, 2012 2:13 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 16, 2011 6:25 pm
Postovi: 4
Evo ja sam trenutno u bolnici bezanija i za nekih sat vremena idem na sto da izvadim sipku koju su mi ugradili prosle godine.
Slomio sam kost u junu prosle godine u junu i operisao sam se tek u novembru.nije htela da mi zaraste.koji doktor te je pregledo u kojoj bolnici ?
Operacija je trajala sat i 45 min.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kljucna kost operacija???
PostPoslato: Čet Nov 22, 2012 2:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Nov 20, 2012 7:43 pm
Postovi: 7
Pregledao me je Vlada Nikolic u Smederevu.... Kazu da je dobar lekar.... reci mi kako je prosao oporavak neposredno posle operacije kad su ti stavljali ???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kljucna kost operacija???
PostPoslato: Pet Nov 23, 2012 3:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 16, 2011 6:25 pm
Postovi: 4
Nisam ti se javio bio sam u sali posle toga u sobi..itddd.
Izvadio sam plocicu imao sam sedam srafova.
Operaciju sam radio u kbc bezanijska kosa.strucnjak za to je dr.velimir vlasic.mnogo sam se ispitivao o doktorima.trazi uput da ti daju misljenje odes u bezaniju i samo utorkom radi.dole u podrumu ulazi se otpozadi.Taj dan radi velimir na odeljenju dole.jedino tako mozes da dodjes do njega.
To sto on kaze to je to...
Operacija je trajala skoro 2sata.bio sam u bolnici 4 dana.
Vadjene sipke posle godinu kao ja juce traje jedan dan.Juce sam dosao ujutro uvece isao kuci...
Sta te jos interesuje ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kljucna kost operacija???
PostPoslato: Sub Nov 24, 2012 2:39 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Nov 20, 2012 7:43 pm
Postovi: 7
Ne bih smeo nista vise da te pitam... ja imam operaciju sledece nedelje... ;) razmenicu misljenja ovde kako je prosla operacija....:) hvala na odgovorima... :) jedino pitanje.... da li su podnosljivi bolovi? posle koliko ti vade konce? pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kljucna kost operacija???
PostPoslato: Sub Nov 24, 2012 2:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 16, 2011 6:25 pm
Postovi: 4
Vidi bolece te posle operacije jedno 3dana i onda sve manje i manje.10 dana maximum..onda za godimu dana vadis sipke.ali operacija kljucne kosti je mozda i nepotrebna kod tebe bolje idi proveri negde dalje.U bezaniji kad sam se operisao imali na traumatologiji za 30 godina 10 operacija...a 3000 slucajeva.kost se zarasta u 99 posto slucajeva.nija nebi trebo da operisem ali mi je losi doktor vezao osmicu i tu je nastalo lose....Meni su na operaciji rasirili kost onda sa butne kosti vadili komad kosti pa stavili gore...na tvom mestu bih isao cisto na malu kontrolu koja traje pet minuta u bezaniju.....
Pitaj sta god ti treba.i ja sam imao problem kao ti i imao sam strah..tu sam da ti pomognem kolko god mogu...slobodno pitaj sve...Inace koje si godiste ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kljucna kost operacija???
PostPoslato: Pon Nov 26, 2012 2:06 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Nov 20, 2012 7:43 pm
Postovi: 7
94 godiste....receno mi je da mi ne treba operacija ,ali bez operacije ja necu moci da igram fudbal :/ dokotor je stvarno dobar.... to su mi pricale generacije iza ... koje su imale tragicne slucajeve :/ ali sta cu .... idem na to ... pa sta mi bog da :D cucem ose nakon operacije.... pozdrav i hvala ti :) puno si mi pomogao :) koje si ti god?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kljucna kost operacija???
PostPoslato: Pon Nov 26, 2012 2:08 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Nov 20, 2012 7:43 pm
Postovi: 7
i da sipke cu da vadim nakon 2 meseca.... jer je receno posto sam jako mlad i da u ovom peridu najbrze zarascuju kosti :) mene trenutno nista ne boli sem malo sto trni :) ali imam izbocinu na desnom ramenu pa ce mi smetati vremenom :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kljucna kost operacija???
PostPoslato: Sre Dec 05, 2012 4:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Nov 20, 2012 7:43 pm
Postovi: 7
Evo cisto nesto da napisem mozda ce nekom "dobro" doci..... operacija je protekla savrseno....bolove od operacije nisam imao u opste...pusten sam sutradan kuci.....stavljen mi je spoljni fiksator i nosicu ga oko 1-2 meseca.... Sa rukom sam ogranicen sto se tice pokretanja ali dobro ..... svakako ce mi oporavak biti do 3 meseca....i tada se fudbalu mogu vratiti... :) da se nisam operisao ,oporavak bi mi bio oko 6 meseci i pitanje je kako bih radio rukom :/ pozdrav svima ako nekom neki savet zatreba neka se javi na [email protected] :) pozzz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kljucna kost operacija???
PostPoslato: Sre Okt 05, 2016 5:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Nov 20, 2012 7:43 pm
Postovi: 7
Nakon skoro 4. godine pisem Vam ponovo...
Proteklo je sve u najboljem redu,nakon cetiri godine kao da nisam ni imao operaciju ili bilo kakvu povredu.

izuzetno mi je drago sto mi se i dan danas pojedini korisnici ovoga sajta javljaju na e-mailu i raspituju za probleme. Vrlo rado cu takodje i odgovarati na facebook profil : https://www.facebook.com/milos.radojkovic3

Sve najbolje :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 33 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: