Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Koksaki virus
PostPoslato: Pon Jan 31, 2005 12:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jan 30, 2005 6:44 pm
Postovi: 3
Vec izvesno vreme, oko 2 god, imam problema sa krvnim pritiskom, lupanjem srca, opste malaksalosti, bolovi u misicima, brzo zamaranje, neke neobjasnjive glavodolje- vise kao vrtoglavice, teskoca u stomaku. Uradio sam skoro sve testove vezane za ovo sto sam naveo, eho srca, EKG, snimo pluca,bubrege, zeludac, eho jetre, skener i magnet glave, dopler krvnih sudova vrata,vadio krv preko 20 puta i td. Svi ti rezultati su mi bili dobri. Nisam radi test na koksaki virus. Lekari su prvo mislili da je mononukleoza, pa onda da mi nije nista da ja sve to umisljam, ali ja jednostavno se uopste ne osecam dobro. Citao sam u nekim novinama o devojci koja je imala koksaki virus i simptomi nam se poklapaju.
Moje pitanje je:
1. da li treba da uradim test na koksaki virus( da li ima svrhe to raditi posle 2 godine), i ako treba da uradim gde je najbolje to uraditi
2. Vase misljenje o svemu ovome( mozad neki novi predlog)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jan 31, 2005 10:42 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Jan 16, 2005 12:04 am
Postovi: 69
Niste precizirali kakve probleme imate sa krvnim pritiskom, a iz svega sto ste naveli najverovatnije se radi o problemima psihogene prirode ( depresija) .
Analizu na Koksaki virus mozete uraditi i posle 2 godine , jer postoje IgG i IgM antitela za akutne i hronicne infekcije i to na institutu za virusologiju "Torlak" da bi se Vi licno razuverili.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: