Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 235 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Pet Mar 18, 2016 7:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 18, 2016 7:09 pm
Postovi: 1
Novi sam na forumu i citam komentare od 2010 te i nisam mogao da ne napisem komentar. Ti onda druze reklamiras Madjare koji su lopovi i zubari po struci. Tacno je da kazu duplo vise dlaka ili tri puta vise a ubace manje jer sam licno bio izmedju ostalih klinika i tamo na razgovoru. Samo mi objasni njihovu akciju 8000 dlaka za 3000 eura!? Pa pomocu kojih trikova da ti izvade 8000 dlaka, cak i u dva dana?! Raspitaj se malo po svetskim forumima, koliko folikul moze da ostane van organizma i ako izvade toliki broj (koliko im vremena treba) vide ces da nema sanse da folikul prezivi ni na ledu.
Molim te, obisao si sve klinike kod nas i nisu ti valjale a neke rade od 2008me a Segedinci iz Madjarske su poceli od pre godinu dana i sada pricamo ovde o iskustvu i praksi u Esteckoj hirurgiji a ti ides kao gde je jeftinije a ne gledas ko ima vise iskustva!?
Da se ne lazemo, pogledaj rezultate klinike koje si spomenuo po losem (ja necu da kazem koje jer nikoga ne reklamiram) samo zbog cena. Niko nije rekao da su jeftini ali zato drze standard, ne srozavaju profesiju i rezultati su im odlicni. Za nekoga je to skupo a za nekoga je to normalno ili jeftino. Najgore je kada uradis jednom U Segedinu pa kada moras jos 2 puta a to ti sve ne kazu odmah pa te izadje skuplje.
Ne znam samo od kada je cena reper kada se prica o estetskoj hirurgiji, to nije pod moranje vec ESTETIKA, stoga zasto pricati o ceni, ide se valjda gde je kvalitet i iskustvo!? Takodje onaj Lecic i Kalinic se reklamiraju na sva zvona a pogledaj njihove slike bez cenzure kako im je los rezultat:
http://postimg.org/image/iyfw8eq45/
http://postimg.org/image/rtpz3m08h/
http://postimg.org/image/k6co2yqph/
http://postimg.org/image/99azbmb7h/
http://postimg.org/image/poia3oa1v/

Ja sam uradio procduru u klinici iz koje iz otisao zaprepascen cenom, i to pre par dana i postavicu slike pa sam reci da li je rezultat los ili dobar.




momcilo82 je napisao:
Nije mi jasno čemu toliko pljuvanja?

U stvari, jasno mi je... zato što vam uzimaju klijentelu, pa pravite kvazi profile i pljujete Mađare i Turke gde stignete.

Gomila lažnih profila koja samo reklamira određenu kliniku u Srbiji, u svakom postu joj adresu navode, a pljuju sve druge. Smešno! Ne samo da je smešno nego dovodite u zabludu ljude kojima zaista treba rešenje. Znam da želite da zaradite i da vam je sve ovo borba za klijente, ali dajte malo dostojanstva u svemu tome.

Bio sam na toj čuvenoj klinici čiji je vlasnik maneken iz Novog sada, koja se često navodi i o kojoj se samo hvalospevi pišu u kvazi komentarima zadovoljnih korisnika. Moram mu kapu skinuti za marketing po internetu.

Doktorica je htela da me odere za sitnu intervenciju - popunjavanje zalizaka, kao da mi je pola glave ćelavo, a pri tome, meni kosa ne opada, samo sam želeo da poravnam liniju kose, tj. popunim zaliske.

Govorila je kako je to specifičan zahtev i sve se nešto čudila, verovatno kako bi imala opravdanje da me šokira sumom koju je tražila za intervenciju. :o

Obišao sam još neke klinike, ali nisam bio zadovoljan predlozima, sve u svemu, otišao sam i u Segedin na konsultaciju.

Tamo sam zakazao i uradio intervenciju. Nisam se pokajao!
Divni ljudi, atmosfera, profesionalnost, fiksna cena i najvažnije ispoštovali su svaku moju želju i zahtev.

Zalisci popunjeni, linija dokle sam želeo uz sitnu anatomsku korekciju doktora - dlačice su usađivali na 1mm razmaka, znači, odlična gustina za prvu intervenciju... evo nedelju dana je prošlo, dlačice rastu i ja sam prezadovoljan.

Naravno, sledi opadanje presađene kose, pa novi rast, ali bitno je da kad sve lepo izraste to bude ono što sam želeo. :)

Klinika u Segedinu mi je uradila za jednu intervenciju i fiksnu cenu ono što su neke klinike u Srbiji zelele iz dva puta da urade uz mnogo veće sume po svakoj intervenciji.

To što rade naše klinike je po meni prevara i ne nasedajte na marketinške priče onih koji druge optužuju za isto! Dugo su držali monopol i sad im se ne sviđa što naši ljudi idu u obližnje države i urade isto, ako ne i bolje po nižoj ceni.

Imao sam potrebu ovo da napišem jer je strašno to što neki ovde pokušavaju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Sre Jul 13, 2016 8:52 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 31, 2016 9:03 am
Postovi: 5
Treba biti oprezan sto se tice svega toga. Ima danas puno prevaranata. Al da ti presade 8000 dlaka...msm da je to nerealno. Cak i da imas toliko ne znam bas kolike su sanse da bi ti sve ostale nakon presadjivanja. S toga...sto kaze kolega iznad, najbolje je videti iskustva ljudi koji su zaista odradili te zahvate, pa videti koliko su zadovoljni i gde su bili. Takodje i pregledati sve te klinike. U Beogradu ih ima bar nekolicina. Imas MBC kliniku, onda AHT kliniku za transplataciju kose, Doctor Hair Clinic....ma imas ih koliko hoces. A sigurno da nisu sve lose...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Sre Sep 21, 2016 5:19 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jun 19, 2016 5:53 pm
Postovi: 10
Iz najbližeg iskustva sam zainteresovan za ovu priču, i pratim, šta sve može da se nađe kod nas i u svetu, pa eto kliknuh i na ovaj link iz prethodne poruke i odvede me na neku kliniku (aht) transplantacija kose, a na naslovnoj strani tamo neka mašina ludilo, tipa zvezdane staze. I to bi trebalo da radi šta, ugradjuje kosu???... i to je kao njihova sala za intervencije??? Na to bar ukazuje sajt kojim se reklamiraju.
Stvarno ne mogu da verujem da su ljudi iz aht-a stavili sliku kardio vaskularnog skenera za skeniranje srca (recimo kad treba da vam stave stent u srce) sa neke azijske klinike.
Evo linkova da se uverite

Asian Hospital and Medical Center

i sajt proizvodjača

Philips scaner

Malo obradili fotošopom (ubačene slike kose) i eto.
Pa skoro da i malo dete zna da je ovo na slici iz aht - odmah ispod velikog monitora, defibrilator kojim se ljudi oživljavaju elektrošokovima kad im stane srce. To mi je prvo izazvalo sumnju jer sam pomislio: "čekaj malo, jel ovi tretiraju pacijente eletrošokom iz nekog razloga ili šta je u pitanju?", kad ono...skener za srce.
Ako se ovakvom reklamom služe da privuku pacijente-klijente, kako li tek rade kosu?
Ovo je stvarno neverovatno....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Sub Sep 24, 2016 1:27 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 10:34 pm
Postovi: 275
dr Brankica Milojevic


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Čet Okt 20, 2016 12:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 26, 2016 3:13 pm
Postovi: 1
Bilo kako bilo onaj ko ima najviše iskustva i ko nesrozava cenu i medicinsku branšu zaslužuje preporuku. Pojave se Segedinci od pre godinu-dve sa domenom na Srpskom (.rs), spuste cene jer im rade zubari, plate reklamu i ovde na foruimu sa banerom i treba neko da im ukaže poverenje? PA uvek se u estetskoj hirurgiji gledalo ko je bolji lekar a ne jeftiniji jer je estetika nešto što se ne mora. Segedinci su blago rečeno "samo prazna obećanja" kao i Turci !!! Pogledajte kako su prošli ovi sto su radili kod Turaka, uhvaćeni za prevaru, ima link direktno sugestiran od "International Society of Hair Restoration Surgery - ISHRS"
pogledajte link ispod

http://www.thenational.ae/business/trav ... experience

pa vi idite u Tursku i Mađarsku gde je jeftinije. Ne razumem ljude koji hoće da urade najbolje za sebe i pri tom se radi o zdravlju a gledaju cenu a ne kvalitet. SAMO TRADICIJA I REZULTAT me zanima a ne cena jer ako nemam para pre neću raditi nego da me zubari operišu po Mađarskoj i Turskoj ili ovde ovi što su radili ovog "deda momka mladoženju Lečića" koji ima dve dlake na glavi a hvale se kao "rezultat iz snova". Stavio je neko ovde na forum sliku kako je bez fotosopa izgledao u izlasku sa ženom pa da li je to blizu one reklame koju * REKLAMA * vrti u njihovom advertajzingu... cista prevara.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Čet Okt 20, 2016 2:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Avg 06, 2016 2:36 pm
Postovi: 1
Aneta011dud je napisao:
Bilo kako bilo onaj ko ima najviše iskustva i ko nesrozava cenu i medicinsku branšu zaslužuje preporuku. Pojave se Segedinci od pre godinu-dve sa domenom na Srpskom (.rs), spuste cene jer im rade zubari, plate reklamu i ovde na foruimu sa banerom i treba neko da im ukaže poverenje? PA uvek se u estetskoj hirurgiji gledalo ko je bolji lekar a ne jeftiniji jer je estetika nešto što se ne mora. Segedinci su blago rečeno "samo prazna obećanja" kao i Turci !!! Pogledajte kako su prošli ovi sto su radili kod Turaka, uhvaćeni za prevaru, ima link direktno sugestiran od "International Society of Hair Restoration Surgery - ISHRS"
pogledajte link ispod

http://www.thenational.ae/business/trav ... experience

pa vi idite u Tursku i Mađarsku gde je jeftinije. Ne razumem ljude koji hoće da urade najbolje za sebe i pri tom se radi o zdravlju a gledaju cenu a ne kvalitet. SAMO TRADICIJA I REZULTAT me zanima a ne cena jer ako nemam para pre neću raditi nego da me zubari operišu po Mađarskoj i Turskoj ili ovde ovi što su radili ovog "deda momka mladoženju Lečića" koji ima dve dlake na glavi a hvale se kao "rezultat iz snova". Stavio je neko ovde na forum sliku kako je bez fotosopa izgledao u izlasku sa ženom pa da li je to blizu one reklame koju * REKLAMA * vrti u njihovom advertajzingu... cista prevara.


To po Segedinu i Turskoj su sve prevaranti koji u tome vide biznis a ne medicinu i posvecenost. Videla sam i vas link a i ovde na sajtu sam videla linkove sto je momak okacio slike od Lecica i Kalinica, grozno im se proredila kosa, bas im nije uspelo, jedino kada zakamufliraju dok snimaju nesto ali privatno je bas tragicno (ove spontane slike iz izlaska) Nije ni cudo sto je doktorka otosla iz te klinike, cujem da im sada radi jedna po pozivu. To uopste nije ni tuzno jer ako neko nema kvalitet ne moze da opstane dugo, prosta matematika! Ne znam ni kako Dr Marija radi obzirom da im je ona radila procedure a da je rezultat bas los, to je i njena losa reklama. Jedini da nesto vrede su ovi iz Generala Stefanika, da im ne dajem na reklami ali postoje najduze od svih i vidim dosta pozitivnih ocena od njih.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Sub Okt 22, 2016 1:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 22, 2016 1:28 pm
Postovi: 7
To po Segedinu i Turskoj su sve prevaranti koji u tome vide biznis a ne medicinu i posvecenost. Videla sam i vas link a i ovde na sajtu sam videla linkove sto je momak okacio slike od Lecica i Kalinica, grozno im se proredila kosa, bas im nije uspelo, jedino kada zakamufliraju dok snimaju nesto ali privatno je bas tragicno (ove spontane slike iz izlaska) Nije ni cudo sto je doktorka otosla iz te klinike, cujem da im sada radi jedna po pozivu. To uopste nije ni tuzno jer ako neko nema kvalitet ne moze da opstane dugo, prosta matematika! Ne znam ni kako Dr Marija radi obzirom da im je ona radila procedure a da je rezultat bas los, to je i njena losa reklama. Jedini da nesto vrede su ovi iz Generala Stefanika, da im ne dajem na reklami ali postoje najduze od svih i vidim dosta pozitivnih ocena od njih.[/quote]

Dugo čitam ove forume kao neko koga ovo lično zanima i moram se u nečemu složiti.
Nema šta da se ordinaciji A H T daje na reklami ili ne, naprosto ako su prvi doneli taj metod od svih i nemaju pehove kao ovi što imaju sa ovim Lečićem i Kalinićem, ovim Turcima koje hapse ili prevarantima iz Segedina, onda i zaslužuju poverenje. Koliko sam čitao oni su bili nekada D H I a sada su ubacili neke elemente i JEDINI unapredili stari FUE metod u nešto još bolje. Zato se i zovu tako "Unapređeni metod transplantacije" Advance Hair Transplantation. Moj prijatelj je radio transplantaciju kose kod Vladimira C, bivšeg modela u ordinaciji i prezadovoljan je. On je iz Crne Gore i doveo im je bar 6,7 klijenata iz CG i jedno 4,5 iz Hrvatske i svi su zaista zadovoljni. To je ono što ja znam lično. Još jedna stvar mi nije jasna, koliko god da su cene različite opet je to estetska hirurgija i treba gledati ko je najbolji a ne ko je jeftin. Uglavnom Segedinci i ovi što su radili Kanilića srozavaju cene jer im izgleda posao neide, kadar im je takođe loš a o rezultatima da ne pričamo, transparentni su pa se vide, ne moramo da ih komentarišemo više, pokazalo se vremenom ko valja a ko ne. Stoga pamet u glavu i kod pravih ljudi u ordinaciju a ne nasedajte na nisku cenu i 5000 dlaka koje nude na svakom ćošku za tepsiju ribe...prazna priča i nestručni kadar je iza toga - verujte. Čitam ovaj link što je postavljen iznad kako su pohvatali ove u Turskoj a do juče je brujalo kako su dobri, tužno da se to dešava u medicini.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Sub Okt 22, 2016 2:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 22, 2016 1:28 pm
Postovi: 7
martinluter je napisao:
Novi sam na forumu i citam komentare od 2010 te i nisam mogao da ne napisem komentar. Ti onda druze reklamiras Madjare koji su lopovi i zubari po struci. Tacno je da kazu duplo vise dlaka ili tri puta vise a ubace manje jer sam licno bio izmedju ostalih klinika i tamo na razgovoru. Samo mi objasni njihovu akciju 8000 dlaka za 3000 eura!? Pa pomocu kojih trikova da ti izvade 8000 dlaka, cak i u dva dana?! Raspitaj se malo po svetskim forumima, koliko folikul moze da ostane van organizma i ako izvade toliki broj (koliko im vremena treba) vide ces da nema sanse da folikul prezivi ni na ledu.
Molim te, obisao si sve klinike kod nas i nisu ti valjale a neke rade od 2008me a Segedinci iz Madjarske su poceli od pre godinu dana i sada pricamo ovde o iskustvu i praksi u Esteckoj hirurgiji a ti ides kao gde je jeftinije a ne gledas ko ima vise iskustva!?
Da se ne lazemo, pogledaj rezultate klinike koje si spomenuo po losem (ja necu da kazem koje jer nikoga ne reklamiram) samo zbog cena. Niko nije rekao da su jeftini ali zato drze standard, ne srozavaju profesiju i rezultati su im odlicni. Za nekoga je to skupo a za nekoga je to normalno ili jeftino. Najgore je kada uradis jednom U Segedinu pa kada moras jos 2 puta a to ti sve ne kazu odmah pa te izadje skuplje.
Ne znam samo od kada je cena reper kada se prica o estetskoj hirurgiji, to nije pod moranje vec ESTETIKA, stoga zasto pricati o ceni, ide se valjda gde je kvalitet i iskustvo!? Takodje onaj Lecic i Kalinic se reklamiraju na sva zvona a pogledaj njihove slike bez cenzure kako im je los rezultat:
http://postimg.org/image/iyfw8eq45/
http://postimg.org/image/rtpz3m08h/
http://postimg.org/image/k6co2yqph/
http://postimg.org/image/99azbmb7h/
http://postimg.org/image/poia3oa1v/

Ja sam uradio procduru u klinici iz koje iz otisao zaprepascen cenom, i to pre par dana i postavicu slike pa sam reci da li je rezultat los ili dobar.




momcilo82 je napisao:
Nije mi jasno čemu toliko pljuvanja?

U stvari, jasno mi je... zato što vam uzimaju klijentelu, pa pravite kvazi profile i pljujete Mađare i Turke gde stignete.

Gomila lažnih profila koja samo reklamira određenu kliniku u Srbiji, u svakom postu joj adresu navode, a pljuju sve druge. Smešno! Ne samo da je smešno nego dovodite u zabludu ljude kojima zaista treba rešenje. Znam da želite da zaradite i da vam je sve ovo borba za klijente, ali dajte malo dostojanstva u svemu tome.

Bio sam na toj čuvenoj klinici čiji je vlasnik maneken iz Novog sada, koja se često navodi i o kojoj se samo hvalospevi pišu u kvazi komentarima zadovoljnih korisnika. Moram mu kapu skinuti za marketing po internetu.

Doktorica je htela da me odere za sitnu intervenciju - popunjavanje zalizaka, kao da mi je pola glave ćelavo, a pri tome, meni kosa ne opada, samo sam želeo da poravnam liniju kose, tj. popunim zaliske.

Govorila je kako je to specifičan zahtev i sve se nešto čudila, verovatno kako bi imala opravdanje da me šokira sumom koju je tražila za intervenciju. :o

Obišao sam još neke klinike, ali nisam bio zadovoljan predlozima, sve u svemu, otišao sam i u Segedin na konsultaciju.

Tamo sam zakazao i uradio intervenciju. Nisam se pokajao!
Divni ljudi, atmosfera, profesionalnost, fiksna cena i najvažnije ispoštovali su svaku moju želju i zahtev.

Zalisci popunjeni, linija dokle sam želeo uz sitnu anatomsku korekciju doktora - dlačice su usađivali na 1mm razmaka, znači, odlična gustina za prvu intervenciju... evo nedelju dana je prošlo, dlačice rastu i ja sam prezadovoljan.

Naravno, sledi opadanje presađene kose, pa novi rast, ali bitno je da kad sve lepo izraste to bude ono što sam želeo. :)

Klinika u Segedinu mi je uradila za jednu intervenciju i fiksnu cenu ono što su neke klinike u Srbiji zelele iz dva puta da urade uz mnogo veće sume po svakoj intervenciji.

To što rade naše klinike je po meni prevara i ne nasedajte na marketinške priče onih koji druge optužuju za isto! Dugo su držali monopol i sad im se ne sviđa što naši ljudi idu u obližnje države i urade isto, ako ne i bolje po nižoj ceni.

Imao sam potrebu ovo da napišem jer je strašno to što neki ovde pokušavaju.



Ako pitate šta neku pokušavaju onda ču vam reći da ovde neki pokušavaju da dobiju prave informacije i da im se kaže istina o svima koji se bave ovom delatnošću pa i o Segednu. Nažalost i dalje mnogi nasedaju na Segedin priče, kao i što je ova vaša a evo inekoliko demanta.
Ko ima srpski domen a iz Mađarske je .RS? I onda pričamo o reklami kako se drugi reklamiraju? Onda ste vi prvi zadovoljni pacijent odatle, jer pročitajte malo forume pa ćete videti da osim cene KAVLITET i rezultata nema u toj klinici. Ko jedini ovde ima baner i okačio je reklamu osim ovih prevaranata iz Seg? Jedinu reklamu ja ovde vidim kroz njihove banere stoga nemoj te da pričamo o reklamama.

Jedino sto ide na stranu Seg je cena ali džabe cena ako ti kao prvo loše urade, kao drugo imaju nestručan kadar i kao tri lažno obećaju veliki broj dlaka a dobije trećinu i još uništen donatorski deo !!!

5000 dlaka je samo marketinška priča koja nije relana. Prvo 5000 dlaka da se izvadi je ozbiljan posao čak i za 2 lekara koja su izverzirana a vama nikada ne radi više od jednog doktora jer ne može na vašu glavu da stane 4 ruke plus instrumenti (PROSTA MATEMATIKA). Razmisljaj te logično, dok se prvi folikul izvadi stavi u onu šolju koja je na ledu, i dok se izvadi 5000ti i smesti zajedno sa svima, koliko vremena prođe? Prođe već jedno 6-7 sati ajos niste krenuli sa implatacijom. Folikul ne može ostati van organizma 8 sati stoga dok se izvadi 5000 dlaka kako neko ko stoji iznad te posude sa folikulima zna koji je folikul izvađen prvi da ga što pre implantujete - NIKAKO !!! To je poenta priča, 5000 dlaka je lažan podatak za sve one koji misle da će dobiti toliko a dobiju 3 puta manje. Zato što ako se folikul koji ste izvadili prvi ne implantujete odmah ( u tolikom obimu procedure) on umire jer je već 6 sati izvan organizma i nema mnogo vrmena da ostane i dalje vitalan. Doktor možda uzme da implantuje prvi folikul neki koji je izvadio pre 10 minuta ili neki na sredini intervencije jer jedino razdvajanje se vrsi na 1,2,3,4 dlake,a NEMA POJMA koji je folikul izvađen prvi ili hiljadu prvi. Stoga je nemoguće uraditi 5000 dlala a da se garantuje dobar rezultat. Može samo da se desi da svi ti folikuli odumru zbog dužine trajanja procedure i predugog ostanka folikula van organizma. Samo malo da se mućne glavom odmah bi videli da se radi o prevari i marketingu, ne treba mnogo.
Vi ste možda imali neke male zaliske a to nije toliki broj dlaka ali citali ste ovde na forumu, čovek je postavio slike i samo za zaliske u koje staje 1000-2000 dlaka napisali su mu da mu treba 5000 dlaka, čovek je i postavio svoje slike kao prilog, prema tome jasno se radi o prevari.
Sto se tiče modela iz NS i njihove ordinacije, oni rade od 2007me godine i prethodno su bili d h i gde su vremenom i razvili ove inovacije kojima se sada bave, tako da mogu samo da kažem da su Segedinci jos bili u srednjoj medicinsoj školi dok su oni u svojoj ordinaciji imali na hiljade zadovoljnih pacijenata. Tako da ne bi da pričamo o tome zaista jer je besmisleno. Ne bitno je da li je cena bila veća ili manja, bitno je kakav bi vam rezultat bio stoga je to PRVO što ste trebali da brinete jer estetska operacija nije pod moranje već vaša želja. U toj ordinaciji, koja ste rekli da je skupa, da li znate da JEDINI koriste elemente (koje sam kada sam istraživao video kod njih na sajtu) koji produžuju vitalnost folikulu i povećavaju procenat uspešnosti, takođe zbog istoga dlaka u 50% slučajeva više ni neopada nakon 4 nedelje (kao što je slučaj kod vas kako ste opisali i u svim ostalim klinikama) već odmah kreće da raste. Sta do znači? Da organizan nije odbacio dlaku kao strano telu već je odmah prihvatio i ako je prebačena sa jednog mesta na drugo, što se kod vas nije desilo. Organizam je odbacio dlaku a da li će ponovo izaći - e to pitajte kolege iz Seg koje će vam opet sve lepo obećati pa će te doći još 3 puta kod njih umesto da ste odmah radili tu gde je najbolje ali mozda i za nijansu skuplje. Svako pravi svoj izbor i treba ga poštovati ali isto tako i snosi posledice.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Ned Okt 23, 2016 5:08 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 02, 2010 3:29 pm
Postovi: 22
Sudeci po komentarima ponosnih autora od 1 ili najvise 2 komentara moglo bi se jedino zakljuciti da je Srbija svetski lider na polju medicine! Dr. nata napisa i ostade ziva da su u Turskoj sve prevaranti i da ih samo bisnis interesuje. Ja se pitam da li Dr. nata zna da mi zaljemo teske srcane bolesnike da se operisu kod tih "prevaranata". Ako ne racunamo tenis, kosarku i sl., mi smo daleko (isp)od Turaka u svakom drugom pogledu. Da li su one silne privatne klinike koe su otvorene u Beogradu otvorene iz ljubavi prema medicini ili iz cistog bisnisa? Zbog cega postoji teska korupcija u nasem zdravstvu ako su nasi lekari toliko zaljubljeni u medicinu? Za mene je odabir lekara najtezi deo posla jer je vrlo tesko naci pouzdane izvore informacija, ako takvi uopste postoje u nasoj maloj sredini.

Ja imam i prakticno pitanje. Ako je tacno sto FUE hirurzi tvde da je uspesnost intevencije 90-100%, u cemu je onda ekonomska logika da je cena za AHT intervenciju (Advance Hair Transplantation) oko 50% skuplja od FUE (sudeci po procenama koje sam sam dobio)?

Usput, B. Lecic je rekao da je imao transplantaciju kose na temenu (i da je vrlo zadovoljan njome). Ja nisam video ni jednu fotografiju na osnovu koje bi se moglo proceniti koliko je njegova operacija bila uspesna.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Pon Okt 24, 2016 8:46 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
У питању је веома велика љубав (према новцу).

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Sre Nov 09, 2016 12:37 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 22, 2016 9:44 pm
Postovi: 5
Ljudi, ovo je jasno kao dan da sve piše bivši maneken Cvele, ima sto profila na ovom forumu, a sad je dodao još 3 nova. Gotovo da niko drugi i ne piše osim njega, kao da mu je privatni forum. A baš se raspisao. I sve se završava rečenicom: da se niko nije usudio da ode bilo gde osim u njegovu kliniku! Hahahahaha :D ...Niko ne valja, ...strašno koliko se nervira. Nemojte da se čovek toliko nervira, može da mu utiče na lepotu, idite lepo tamo gde vam kaže , vidite da nema posla ;).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Čet Dec 01, 2016 1:59 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Nov 29, 2016 12:20 pm
Postovi: 3
Pozdrav svima,
Imam 33 godine i problema sa opadanjem kose. Proređena je najviše na zaliscima. :-? U poslednjih mesec dana aktivno tražim najbolje rešenje za svoj problem, pa bih vas zamolio ako možete da mi preporučite kliniku u kojoj je najbolje uraditi intervenciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Čet Dec 01, 2016 9:48 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Интервенцију у тим годинама?! Најбоље је да почнеш са масажом коже главе која ће поправити циркулацију и повратити косу. Имаш и један стари рецепт на мом сајту: http://www.aca.rs/index.html?stranica=saveti/zdravlje/kosa_regeneracija

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Čet Dec 01, 2016 3:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Nov 29, 2016 12:20 pm
Postovi: 3
aaaca je napisao:
Интервенцију у тим годинама?! Најбоље је да почнеш са масажом коже главе која ће поправити циркулацију и повратити косу. Имаш и један стари рецепт на мом сајту: http://www.aca.rs/index.html?stranica=saveti/zdravlje/kosa_regeneracija



Nažalost da. Probao sam sa masažom glave i brojnim prirodnim preparatima, ali nema poboljšanja. :o


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Pet Dec 02, 2016 2:28 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Још да пробаш са тим старим рецептом.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 235 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: