Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Hematom u trudnoci
PostPoslato: Sub Avg 27, 2016 8:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 09, 2011 11:19 pm
Postovi: 4
Postovani,
13. Nedelja trudnoce sam i vrlo sam uplasena. Imam 30 god i ovo mi je prva tridnoca. Do pre 2 dana je sve bilo odlicno, a onda sam se probudila i primetila na vesu braonkaste tragove u jako malon kolicini. Posto su mi svi brisevi uredni odmah sam posumnjala na krv i odjurila kod lekara. Dokrorka mi je potvrdila da postoje tragovi slabog krvarenja ali da je grlic zatvoren i da ke u pitanju manji hematom. Dobila sam inekciju progesterona, uputstvo da mirujem i da dodjem za 5 dana. Medjutim, jutros mi se na vesu pojavila prava crvena krv, u manjoj kolicini. Odmah sam otisla na kliniku gde me doktor pregledao i ustanovio slabo krvarenje uzrokovano hematomom srednje velicine. Medjutim, ovaj put sam dobila informaciju i da je grlic dug 2cm, cvrst i uloziv za vrh jagodice. Nisam dobila inekciju, ali mi je propisao utrogestan 3x200 mg i par dana mirovanja, kontrolu po potrebi. U sredu svakako treb da se javim svom doktoru u dz, ali sam jako zabrinuta i ne mogu da se smirim. Molim vas za misljanja i savete. Unapred zahvalna na svakom odgovoru!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 60 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: