Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Hitno mi je potrebna pomoc!
PostPoslato: Uto Jun 28, 2016 5:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Avg 29, 2010 4:18 am
Postovi: 9
Pozz,imao sam epidimitis pre nekoliko godina,u pitanju je upala levog testisa,prelezao normalno pod antibioticima,sve je proslo u redu,nakon toga mi se pojavila neka mala kvrzica na levom testisu,i to je bilo u redu,bio sam na kontroli,uradio ultrazvuk testisa,urolog mi je rekao da je to neka vrsta oziljka posle upale,i ok,pomirio sam se sa tim!
E sad se pojavio problem,javljaju mi se strasni bolovi u oba testisa i u preponama,cak mislim da mi je i desni testis malo uvecan,al to je nagadjanje,alo ono sto je interesantno,ti jaki bolovi mi se uglavnom javljaju kad se jako uzbudim,tj cak i ne dodje do seksualnog odnosa,sto mi je strasno kada sam sa devojkom,a ne znam kako da joj objasnim.Bolovi u testisima su i cak na dodir rukom,uzasan je osecaj!Jos jedna stvar koju moram da navadem,javlja mi se u isto vreme i presemena tecnost,ajde to je mislim u redu,to se javlja kod dosta muskaraca,ali kod mene bas izrazeno i naravno ti jaki bolovi! Ja cu svakako ponovo ici kod urologa jer mi ovo bas otezava seksualni zivot,pri tom da kazem da bas vodim racuna o zastiti,cak i epidimitis sam dobio iz nekog meni nepoznatog razloga,jer sam znao da vodim racuna po tom pitanju! Samo bih zeleo da znam sta moze da bude,naravno,ima tu vise faktora,al bar nesto da imam u glaavi! Hvala puno u napred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hitno mi je potrebna pomoc!
PostPoslato: Sre Jun 29, 2016 10:12 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Само ти што пре иди код лекара.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hitno mi je potrebna pomoc!
PostPoslato: Ned Avg 07, 2016 12:55 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Avg 29, 2010 4:18 am
Postovi: 9
Evo da se javim nakon posete urologa! Naime sve je u redu,uradio sam ultrazvuk testisa,sve je najnormalnije,cak sta vise urolog mi je rekao da ne vidi u cemu je problem.Isao sam cak kod hirurga da proverim da slucajno nije kila,ali i to je iskljuceno,jer nema nikakvih nagovestaja za to,cak mi je rekao da je ovo sa uroloske strane,i da je to verovatno posledica prelezanog epidimitisa.Uradio sam urino kulturu i bris uretre,i tu je sve u redu,a bolovi i dalje postoje.Pomirio sam se sa cinjenicom da ce verovatno to da me prati ceo zivot i da se moram samo pricuvati kolko je to moguce. I dalje mi se najvise bolovi javljaju prilikom erekcije,tj prilikom predigre sa curom,i to zna bas da bude neprijatno pa cak i da ne dodje do seksualnog odnosa,ali sta je tu je! Zanima me samo ako postoji neko preventivno resenje,citao sam negde da mogu svremena na vreme hladne obloge da stavljam,ali ne znam kolko ce mi to pomoci,resio sam cak da uzmem uvin caj da pijem pa sta bude,mada sam skptican po svemu tome. Ako neko slucajno ima neko resenje ko je imao slican problem,bio bih mu zahvalan na odgovoru! Hvala


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 49 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: