Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 19 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta: Re: MIFEGYN- PREKID TRUDNOĆE TABLETAMA?!
PostPoslato: Pet Mar 22, 2013 11:24 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 11:04 am
Postovi: 1
Kada sam imala 17 god ja sam starijoj drugarici trazila da mi kaze ime neke kontraceptivne pilule.Ona mi je napisala na papiricu -Mifegyn.Pocela sam da ih pijem i nisam imala pojma ustvari koja je njihova prava namena.Posle 1. dana sam pocela da krvarim ali nisam nikome rekla jer sam mislila da je moguce da je to samo zato sto mi telo nije naviknuto na njih(a i nisam htela sa roditeljima da pricam o tome).Pila sam ih ukupno 5 dana i onda sam ih bacila jer sam krvarila i dalje.Kupila sam ih na svoju ruku,u apoteci,bez recepta ili bilo cega. Mislim da su bile oko 500,600 din.
Do skoro nisam znala sta sam ustvari uradila.Mada nema posledica i nije ni bolelo niti je bilo na bilo koji nacin strasno...da mi se desi da nezeljeno zatrudnim,ponovo bih kupila mifegyn....
8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MIFEGYN- PREKID TRUDNOĆE TABLETAMA?!
PostPoslato: Sre Apr 02, 2014 11:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 02, 2014 10:45 pm
Postovi: 1
draga devojko,koja je to apoteka koja prodaje mifegyn? ja sam u cudu,ili sam toliko neinformisana ili se ne radi o pravom leku za pobacaj! ja sam imala abortus pre 9god.na jednoj klinici mifegynom,uz koji se daju jos dve tablete,ali se mogu uzeti samo uz pratnju doktora i ne kupuje se u apoteci,to klinika nabavlja! proteklo je hvala bogu sve kako treba,sem sto su bolovi dok je tableta cistila plod bili nesnosni!kontrolu sam imala posle deset dana,i bilo je sve u redu!psihicki je lose iskustvo ali meni bar tada bilo prihvatljivije od noza! skora sam cula da su taj lek zabranili,da se vise te kiretaze ne rade na klinikama!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MIFEGYN- PREKID TRUDNOĆE TABLETAMA?!
PostPoslato: Uto Feb 09, 2016 6:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 09, 2016 9:57 am
Postovi: 1
Mifegyn pill is also available with Mifepristone active ingredient which is also available with Mifeprex, RU 486 and Mifegest pill. This is best pregnancy termination pill which is used to terminate unwanted pregnancy up to 7 weeks by safe home abortion method.

* SPAM * Mifeprex abortion pill online


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MIFEGYN- PREKID TRUDNOĆE TABLETAMA?!
PostPoslato: Pon Jul 25, 2016 4:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 25, 2016 3:39 pm
Postovi: 2
Da li neko zna da li te tablete imaju na podrucju Tuzlanskog kantona da se uradi u ginekoloskoj ordinaciji ili bilo gdje u BiH


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 19 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 38 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: