Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Operacija ravnih stopala?
PostPoslato: Ned Jul 03, 2016 1:23 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jul 03, 2016 12:11 am
Postovi: 4
Pozdrav svima,
Imam 26 godina. Imam ravna stopala, smatram da je u pitanju fleksibilno ravno stopalo a ne potpuna deformacija jer kada ne stojim postoji neki manji luk ali to je moje laičko mišljenje...nisam tražio profesinalno. Nije genetski već je nebriga u pitanju. Kao dete sam nosio obuću koja mi je bila prevelika. Zbog finansijske situacije smo kupovali polovnu odeću i obuću itd. To je uticalo na stvaranje ravnih tabana ali isto tako i kilaža, jer sam bio gojazan kao dete. Sada su stvari drugačije ali stopala su i dalje ravna. Teško mi je da stojim dugo u mestu i nestabilan sam. U prevozu se jedva održavam da ne padnem. Imam bolove u donjem delu leđa i sl. Kao mlađi sam se bavio sportom i to mi je bio neverovatan napor ali sam nekako uspevao. Sada kada sam stariji sve mi je gore i gore. Pošto znam da boso hodanje, ulošci i slično neće i nisu pomogli potražio sam alternativna rešenja i naišao na članke i klipove o operacijama ravnih stopala kao npr ovaj:
https://www.youtube.com/watch?v=qFuTZ3shZtY
Moje pitanje posle ovako dugog možda nepotrebnog uvoda je da li postoji mesto u Srbiji gde mogu da operišem stopala na ovaj način. Privatna klinika, državna...bilo šta. Gde god da tražim ništa ne nalazim. Možda ovo nije baš toliko često i nije lako dostupno za pretragu, ili uopšte nije izvodljivo u ovoj zemlji?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 36 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: