Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: POVECAN TSH I INSULINSKA REZISTENCIJA
PostPoslato: Sre Jun 29, 2016 12:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 29, 2016 12:40 pm
Postovi: 1
Verujem da ima dosta postova u vezi sa ovim problemom, ali moram da postavim ovako jer nemam ni blizu povecan tsh kao kod drugih korisnika koji su postavljali slicnu temu a ja je procitala. Imam ustanovljenu blagu insulinsku rezistenciju i pijem gluformin vec 4 godine od svoje 16te, ali sada se prvi put pojavio problem sa hormonom hipofize tj reference prema laboratoriji gde sam radila za normalno stanje ovog hormona su gornja granica 4,0 meni rezultati pokazuju 4,260. Ostalo, kao sto je ft4 i ft3 su u granicama. Molim za misljenje i da li je ovo upozorenje da ce nastaviti da se povecava? Sto se tice toga kako se osecam, imam problem sa koncentracijom, lako se gojim, usporen metabolizam, nizak krvni pritisak i niska telesna temperatura (ujutru cak 34 do 34,5 stepeni), osecaj tromosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POVECAN TSH I INSULINSKA REZISTENCIJA
PostPoslato: Čet Jun 30, 2016 9:15 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Не бих знао да ти објасним детаље за које се интересујеш, али желим да ти препоручим да обратиш пажњу на свој живот, исхрану и понашање. Млада си и верујем да твој организам може да се опорави за неку годину ако му будеш дала прилику за то. Како је до сада ишло ко зна шта ће бити за 20 година.

На треба да примениш одмах оно на шта наиђеш јер постоје многи лажни и злонамерни савети. Добро проучи како човек може да се очисти и како да се не трује хемикалијама да би се организам могао опоравити. Само сам ти набацао пар реченица јер је тема веома широка а желео сам да ти дам идеје шта да радиш јер си веома млада.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: