Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 60 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: tumor kicmene mozdine...objasnjenje...
PostPoslato: Uto Jun 14, 2016 9:18 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Потпуно ми је чудна твоја реакција за коју би се могло рећи да је агресивна а ничим изазвана. Покушавам да те подржим и охрабрим да се бориш и да издржиш. Треба да будеш срећан што си жив и на основу тога наставиш борбу. Знам неке особе које су од детињства у инвалидским колицима без икакве наде да ће икада бити боље. И они се боре, а ти кукаш. Како хоћеш. Ћао.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: tumor kicmene mozdine...objasnjenje...
PostPoslato: Uto Jun 14, 2016 6:39 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Mar 17, 2015 10:18 pm
Postovi: 67
aaaca je napisao:
Потпуно ми је чудна твоја реакција за коју би се могло рећи да је агресивна а ничим изазвана. Покушавам да те подржим и охрабрим да се бориш и да издржиш. Треба да будеш срећан што си жив и на основу тога наставиш борбу. Знам неке особе које су од детињства у инвалидским колицима без икакве наде да ће икада бити боље. И они се боре, а ти кукаш. Како хоћеш. Ћао.

Ja kukam???ti mene da ohrabrujes??pa ko si ti??Ti mislis da si neki psiholog??Umesao si se do sad u 5200 tema pa sad se mesas i kod mene-ti u svaku supu moras da budes mirodjija??!!Koga ti izigravas???Ja sam ovde postavio pitanja na koja ti nemas nikakav odgovor vec izigravas nekog svestenika i psihijatra!Dal moze na ovom forumu da covek zatrazi pomoc a da se ne javljaju ovakvi smaraci??nisam trazio da me neko tesi i da mi prica kako drugi ljudi umiru!!ti znas ove ljude pa znas ove ljude-pa i ja znam smarace kao ti pa ih ovde ne spominjem.i hocu biti agresivan kad se borim na sve nacine da pomognem sebi-zatrazim ovde pomoc a ti se nadjes da mi popujes i zbog tebe ljudi koji imaju sta da mi napisu izbegavace ovu temu jer ce ih mrzeti da citaju sve suvisne komentare sa kojima si ti zatrpao ovu temu!Sta si se zalepio za mene-idi izigravaj psihijatra na neko drugo mesto a ne ovde!Kloni me se covece!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: tumor kicmene mozdine...objasnjenje...
PostPoslato: Sre Jun 15, 2016 10:06 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Кукао си годину дана по форуму како нико не зна шта ти се дешава и сада се правиш много паметан. Нико те није терао да читаш моје текстове.

Могао си да ме означиш као "непријатеља" па да ти се моји текстови не приказују на екрану. Ако ти не знаш како се подешава, једноставно си могао да ми напишеш да ти се више не обраћам и онда бих ја тебе означио као "непријатеља" и не бих читао шта пишеш.

Оне претње које си ми упутио преко приватне поруке само говоре о количини твоје мржње која те је довела до твоје болести и држи те и даље инвалидом.

Ја све ово радим ради Бога и људи и чист сам пред Богом. Све твоје претње и мржња упућене мени вратиће се теби. Није ти то добро.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: tumor kicmene mozdine...objasnjenje...
PostPoslato: Sre Jun 15, 2016 1:34 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Mar 17, 2015 10:18 pm
Postovi: 67
aaaca je napisao:
Кукао си годину дана по форуму како нико не зна шта ти се дешава и сада се правиш много паметан. Нико те није терао да читаш моје текстове.

Могао си да ме означиш као "непријатеља" па да ти се моји текстови не приказују на екрану. Ако ти не знаш како се подешава, једноставно си могао да ми напишеш да ти се више не обраћам и онда бих ја тебе означио као "непријатеља" и не бих читао шта пишеш.

Оне претње које си ми упутио преко приватне поруке само говоре о количини твоје мржње која те је довела до твоје болести и држи те и даље инвалидом.

Ја све ово радим ради Бога и људи и чист сам пред Богом. Све твоје претње и мржња упућене мени вратиће се теби. Није ти то добро.

Ja nisam kukako vec govorio sta mi se desava-dal to govoris za svakog ko ovde zatrazi pomoc???Napisao sam par postova i pobegao odavde zbog tebe da bi se nakon 14 meseci vratio u nadi da necu naleteti na tebe i tvoje ne normalne proizvode-znaci nisam ovde godinu dana vec 2 puta po par dana-kako samo govoris ne istinu!

"""A sad da ljudima objasnim ko si ti zapravo i sta radis ovde po forumu jer sam te provalio i sam si se izdao-lepo sam ti rekao da cu svima reci ko si ti zapravo al mi nisi verovao-Covek ako ga mogu uopste tako i nazvati cita svaciju bolest i onda se pocne umiljavati radi licnih interesa,kad bar malo misli da je uspeo da dobije vase poverenje onda pocinje da vam pametuje i uvaljuje svoje proizvode po visokim i ne normalnim cenama,ako odbijete njegove proizvode onda vas polako i na kulturan nacin pocne vredjati ili omallozavati sve dok ih ne kupite.,Ko ne veruje neka procita njegove postove gde se malo vise dopisivao i uverice se.Meni je licno nudio neke svemogucne i lekovite magnete po visokim cenama da ce me oni izleciti a ja imao tumor-ubedjivao me i ovako i onako-preko postova sto se da i videti i preko privatnih poruka.Sad 14 meseci posle operacije on mi pokusava uvaliti njegove vitamine koji skoro ukupno kostaju priblizno oko 4.000 din i jos me ubedjuje kako vitamini koje mi je prepisala moja doktorica-NAJVECI NEURO HIRURG U SRBIJI-Danica Grujicic ne valjaju koje platim oko 500din sve ukupno.Samo njegovo valja i nicije vise!On vam drzi ONLINE apoteku sa odabranim proizvodima gde ima ne normalnu zaradu i samo nam salje linkove od njegovih skupocenih vitamina i magneta-ima i jos par svojih sajtova kojih koristi ponekad u kombinaciji sa svojom online apotekom samo kako bi nas ubedio u ono sto je zamislio.Zaradjuje i bogati se na nasu muku i nesrecu-STRASNO!!!LJUDI NE SLUSAJTE GA-ne dozvolite da vam uzima pare radi licne velike zarade-on ne veruje u Boga-on veruje samo u novac kojeg uzima od bolesnih ljudi.Da je on pobozan covek nebi me proklinjao i bacao kletve preko pp poruka i vredjao.Njegovo radno mesto je ovde na forumu gde uzima ogromne pare!Sve sto sam napisao je 100% tacno i provereno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: tumor kicmene mozdine...objasnjenje...
PostPoslato: Sre Jun 15, 2016 2:19 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Па до сада нисам имао прилике да неко оволико лаже. Стварно си пун мржње.

Треба да схватиш да нисам ја крив што си инвалид већ ти. Твоја мржња те је и довела до рака. Ако тако наставиш никада нећеш оздравити.

Да си ме послушао пре годину дана до сада би вероватно већ био здрав без потребе за операцијом. Можда ме због тога и мрзиш. Ко ће га знати.

А моји ланци продаје су заиста веома велики. Имам и Панспорт, АМГ, Витаминшоп, Гаус магнете, Душанку Мандић, ЕПТА систем, соду бикарбону а највише зарађујем на продаји петролеја који производим у мојој рафинерији нафте.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: tumor kicmene mozdine...objasnjenje...
PostPoslato: Sre Jun 15, 2016 2:31 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Mar 17, 2015 10:18 pm
Postovi: 67
aaaca je napisao:
Па до сада нисам имао прилике да неко оволико лаже. Стварно си пун мржње.

Треба да схватиш да нисам ја крив што си инвалид већ ти. Твоја мржња те је и довела до рака. Ако тако наставиш никада нећеш оздравити.

Да си ме послушао пре годину дана до сада би вероватно већ био здрав без потребе за операцијом. Можда ме због тога и мрзиш. Ко ће га знати.

А моји ланци продаје су заиста веома велики. Имам и Панспорт, АМГ, Витаминшоп, Гаус магнете, Душанку Мандић, ЕПТА систем, соду бикарбону а највише зарађујем на продаји петролеја који производим у мојој рафинерији нафте.

Samo ti mene proklinji i vredjaj ti Pobozni covece-ja sam imao tumor a ne rak-zlocudan tumor je rak-ti sejes mrznju a ja samo iznosim istinu-TEBE da sam poslusao i da sam kupio te tvoje svemogucne i lekovite magnete po 120eur???-znaci oni bi mi odstranili tumor velicine 10cm-LJUDI ACA PRODAJE LEKOVITE MAGNETE PO 120 EUR KOJI LECE TUMOR I RAK!!!Pozurite i ibegnite operaciju!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: tumor kicmene mozdine...objasnjenje...
PostPoslato: Sre Jun 15, 2016 3:01 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Ти си сигурно један од СНС ботова. Види се да имаш пуно искуства.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: tumor kicmene mozdine...objasnjenje...
PostPoslato: Sre Jun 15, 2016 3:14 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Mar 17, 2015 10:18 pm
Postovi: 67
aaaca je napisao:
Ти си сигурно један од СНС ботова. Види се да имаш пуно искуства.

Govoris da si covek od BOGA a u privatnim porukama mi govoris kako nikad necu prohodati jer nisam kupovao tvoje proizvode a pogotovo tvoje svemogucne magnete,vredjas me i ucenjujes preko pp.Sram da te bude.Naravno da imam iskustva sa takvim prevarantima kao sto si ti-ja sam izneo ciste dokaze protiv tebe i za to ne treba neka posebna pamet--ACA prodaje lekovite magnete za 120eur koji lece rak i tumore-navalite narode i napunite ACI dzepove!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: tumor kicmene mozdine...objasnjenje...
PostPoslato: Čet Jun 16, 2016 9:18 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Увек сам мислио да су те приче о интернет ботовима преувеличане и да људи не могу ипак да буду такви. Гледајући твоје понашање ситуација ми постаје много јаснија.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: tumor kicmene mozdine...objasnjenje...
PostPoslato: Čet Jun 16, 2016 1:55 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Mar 17, 2015 10:18 pm
Postovi: 67
Ma govori i lazi u svoju odbranu koliko hoces al ne vredi ti!Covece provaljen si!!Pismeni dokazi su ovde na forumu o tvojim prevarama.Tvoje poruke u kojima ljude teras da ne slusaju svoje doktore vec tebe-da kupujemo tvoje skupocene Magnete koji sve lece kao i ostale proizvode a ko nece da kupi i suprostavi ti se onda odmah krenes da ga vredjas i omalovazavas i ubedjujes kako nikad nece ozdraviti kao sto si meni rekao da nikad necu prohodati i da sam samo ja na gubitku jer nisam kupio tvoje skupocene i lekovite magnete koji lecu rak,tumor!!!NISAM JEDINI KOJI JE USTAO PROTIV ACE I KOJI MU SE SUPROSTAVIO-POGLEDAJTE TEMU-
Gubljenje energije u nogama--Pa vidite kako mu je goran964 slozio jednu konkretnu i finu poruku-evo link do teme- specijalizacija/gubljenje-energije-nogama-t58140-30.html


Poslednji put menjao danedanilo dana Čet Jun 16, 2016 2:04 pm, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: tumor kicmene mozdine...objasnjenje...
PostPoslato: Čet Jun 16, 2016 2:03 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Имаш ли ти још неку реч којом располажеш осим ових десетак?!

И стварно, узми неки јачи пробиотик.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: tumor kicmene mozdine...objasnjenje...
PostPoslato: Čet Jun 16, 2016 6:53 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jan 20, 2016 4:32 pm
Postovi: 109
danedanilo je napisao:
Operisan sam pre 14 meseci,imao sam tumor kicmene mozdine duzine 10 cm.Pre operacije sam hodao al malo otezano-posle operacije sam bio paralizovan od grudi na dole-kao da nista nije moje...

Zanima me kakve su sanse-dal cu ikad prohodati? :cry: :cry: :cry:

Na istoj strani gde ste postavili ovaj post, postoji bas detaljno objasnjenje od clana @tamaraft (inace sjajne doktorke koja nazalost ne pise vise), da rehabilitacija kicmene mozdine nakon operacije tumora moze da potraje i do tri godine.

Odgovor koji Vi trazite, cak ni orjentaciono ne moze vam dati apsulutno niko...iz razloga, jer je svaki tumor kao i pacijent jedinstven, individualan. Sto znaci, ako je nekome oporavak trajao x godina, to ne znaci da nekom drugom ne moze trajati x meseci.

danedanilo je napisao:
....jos me ubedjuje kako vitamini koje mi je prepisala moja doktorica-NAJVECI NEURO HIRURG U SRBIJI-Danica Grujicic

Obzirom da licno znam Danu Grujicic i koliko je predana pacijentima i struci, razlog je vise sto ne razumem Vase trazenje tudjih misljenja po forumu? Na ma kom forumu necete naci ni 10% strucno lice u poredjenju sa Danom u vasem konkretnom slucaju, tako da....

p.s. Nit' sam "strucan" nit' nesto nudim na prodaju, a pored sto bih Vam pozelo brz i uspesan oporavak, svakako nisam za raspravu kojoj ste skloni. Razumem da nije lako biti nepokretan, ali razumite i Vi ostale clanove koji bi najdobronamernije da pomognu....svako svojom metodom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: tumor kicmene mozdine...objasnjenje...
PostPoslato: Čet Jun 16, 2016 7:27 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Mar 17, 2015 10:18 pm
Postovi: 67
Znam ja da je Danica Grujicic najveci neurohirurg u srbiji ali od nje sam samo dobio kratak odgovor da bi trebalo da prohodam i da mi je magnetna u redu.Ona je pretrpana sa poslom i nema vremena meni odgovarati na pitanja.Ta zena radi kao 10 ljudi-Neopisivo brza,radna i sposobna!Nisam ni ja bas sklon raspravi al ne mogu cutati ACI koji me ubedjuje da bi me njegovi magneti izlecili i da sam sam kriv sto ih nisam kupio.Pa ne mogu cutati i dozvoliti mu da vara ovaj napaceni narod-to nebi bilo u redu od mene ako bi mu precutao.Ja sam imao veliki tumor i on se morao operisati-DANICA je znala sta radi-a ACA me ubedjuje da sam to mogao izbeci kupovinom njegovih magneta od 120eur.Zar treba da dozvolimo da on stice bogatstvo tako sto gazi preko bolesnih ljudi i uvaljuje ovde svoje lekovite magnete?

NE DAM DA NEKO SUMLJA U NEUROHIRURGA DANICE GRUJICIC-KOJA SE PREMA MENI OPHODILA U BOLNICI KAO DA SAM JOJ SIN I KOJA JE SVE URADILA STO JE BILO U NJENOJ MOCI!

Ne dam da iko sumlja u njene sposobnosti i da prica kako su njegovi magneti efikasniji!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: tumor kicmene mozdine...objasnjenje...
PostPoslato: Pet Jun 17, 2016 9:56 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Не знам да ли си инвалид или ниси али једно је сигурно: велики си говнар када можеш тако безочно да лажеш.

Не само што измишљаш него и покварено изврћеш оно што кажем. Чак и оно када сам рекао да одређени магнети у "Гаусу" коштају 120 динара, ти покварено тврдиш да ја продајем магнете за 120 евра.

А шта да кажем за ту твоју докторку и витамине? Питај је да ли она пије те витамине.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: tumor kicmene mozdine...objasnjenje...
PostPoslato: Pet Jun 17, 2016 12:43 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Mar 17, 2015 10:18 pm
Postovi: 67
aaaca je napisao:
Не знам да ли си инвалид или ниси али једно је сигурно: велики си говнар када можеш тако безочно да лажеш.

Не само што измишљаш него и покварено изврћеш оно што кажем. Чак и оно када сам рекао да одређени магнети у "Гаусу" коштају 120 динара, ти покварено тврдиш да ја продајем магнете за 120 евра.

А шта да кажем за ту твоју докторку и витамине? Питај је да ли она пије те витамине.

E sad i ja necu birati reci kad vec preterujes sa vredjanjem-Govno jedno Usrano-pokusavas se oprati iz govana u koje si sam upao.Nemoj moju doktoricu Danu da si vise uzeo u usta majmuncino ne kulturna-ti za kajeg se predstavljas da si covek od BOGA a takve vulgarne reci izgovaras.Sto se tice magneta i jesi mi ih nudio za 120eur-to sam vec dosta puta spomenuo u tekstovima i nikad nisi poricao sve do sad.Pisao si da mi da trebaju jaki industrijski magneti koje si mi nudio-(to je rec mnozina za vise magneta)-pa kako ti jaki industrijski magneti da kostaju samo 120din??gde to ima??
Nemoj da seres kad vec moram tako da ti kazem kad i sam znas da si me nagovarao da ih kupim za 120eur i jos si pisao ovde po postovima da sam mogao izbeci operaciju da sam ih kupio-LJUDI DA SAM NJEGA SLUSAO I DA NISAM OTISAO NA OPERACIJU JA DANAS VEROVATNO NEBI OSTAO ZIV-jer bi mi tumor zahvatio i ostatak tela a verovatno i funkciju disanja!-evo presudite sami.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 60 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 49 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: