Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Udruzenje obolelih od karcinoma pluca
PostPoslato: Ned Jun 28, 2015 5:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 13, 2015 6:42 pm
Postovi: 3
Rak pluca odnese vise zivota nego kancer debelog creva, pankreasa, dojke i prostate zajedno. U Srbiji ne postoji Udruzenje obolelih od ove bolesti.Ako ste zaineresnovani da formiramo udruzenje molim vas pisite mi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Udruzenje obolelih od karcinoma pluca
PostPoslato: Sre Maj 04, 2016 4:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Maj 04, 2016 4:00 pm
Postovi: 2
Imam 23 god. i OTAC mi je preminuo od tumora pluca pre 30dana. Ubili su ga lekari. Mi smo iz Jagodine i u Jagodini su lekari 0, a u kragujevcu su jos gori. Sto se tice hemoterapije mislim da moze da se primi 6x, posle se pravi neka pauza pa se onda krece opet nisam bas siguran kako to ide... Prvi konzilijum u kragujevcu mu je odredio hemoterapiju od koje je on sa rakom pluca isao u lov, kretao se, ponasao se normalno bez bolova, bez icega... Sa 70mm tumor se smanjio na 60mm, pa sa 60mm na 50mm, sve dok nije otiso drugi put na konzilijum onda su " PAMETNI I SKOLOVANI DOKTORI IZ KRAGUJEVCA ODLUCILI DA POSLE DRUGE HEMOTERAPIJE ((primio je 2, a moze da primi 6)) PROMENE NA ZRACNU " od koje je dobio temperaturu tumor se sa 50mm povecao na 130mm uz puno bolova, bez sna, bez hrane, bez kretanja moj OTAC je preminuo. Koristili smo i prirodne lekove od kojih mislim da se tumor i smanjio... Kada bih mogao vreme da vratim njegovo lecenje bi bilo mozda sa hemoterapijom ili samo i samo iz prirode. Lekovi iz prirode: koren od divlje ciklame, sodabikarbona i limun, raznorazni melemi na bazi aloje i cajevi i melemi za jacanje imuniteta. TOLIKO O PAMETNIM SKOLOVANIM I ISKUSNIM


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: