Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 72 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Urinarna infekcija ili nesto drugo?
PostPoslato: Sre Apr 20, 2016 3:14 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Две недеље довољно?! Хе, хе, па ти си баш оптимиста.

Немој да питаш лекаре око чајева него стручњаке за то. Зашто мислиш да се лекари разумеју у све што има везе са животом?!

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Urinarna infekcija ili nesto drugo?
PostPoslato: Sre Apr 20, 2016 9:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 20, 2016 9:07 pm
Postovi: 9
I ja imam simptome infekcije a nalazi urina čisti. Prošle nedelje je bilo nešto bakterija a sada ni to a peče me i posle mokrenja i odjednom u toku dana uzduž celog penilnog uretra od korena do vrha ali povremeni bol odmah ispod penis glans-a.
Takođe povremeno me "žigne" jedan testis, onako u talasima.
Inače imam kamen u bubrezima i imam cistu na levom bubregu. Doktorka možda misli da imam te simptome jer imam i Enterobijazu koju sada lečim soltrikom.
Uporedo imam i prolaps hemoroida, barem ono što sam gledao na netu izgleda kao 4-i stepen, pa ne znam da li od ovih navedenih simptoma nešto utiče na glavi simptomm koji sam na početku napisao. Molim da mi neko kaže ako zna a najbolje ako može a mi odgovori urolog.
Unapred hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Urinarna infekcija ili nesto drugo?
PostPoslato: Sre Apr 20, 2016 9:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 20, 2016 9:07 pm
Postovi: 9
Umalo da zaboravim da navedem i da mi doktorka dala da pijem Ciprocinal od 500mg na 12h 1 i nije mi se ništa poboljšao ni posle popijene cele kutije a pre urino nalaza.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Urinarna infekcija ili nesto drugo?
PostPoslato: Pet Apr 22, 2016 10:58 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Apr 01, 2015 2:47 am
Postovi: 326
aaaca je napisao:
Две недеље довољно?! Хе, хе, па ти си баш оптимиста.

Немој да питаш лекаре око чајева него стручњаке за то. Зашто мислиш да се лекари разумеју у све што има везе са животом?!


Pa lekari su me i izlecili Aco i verovatno se razumeju i u cajeve. No moj doktor nije radio ove nedelje tako da cu ici sledece ili posle praznika.

Vec sam pio 10 dana Palitrex, a ni uva ni brusnica ne smeju da se piju ne znam koliko.

Previse brusnice moze da uzrokuje kamen u bubregu, a uva je takodje losa samo ne znam zasta.

Nakon toga mogu krenuti na primer sa origano uljem ili tako necim.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Urinarna infekcija ili nesto drugo?
PostPoslato: Ned Apr 24, 2016 2:45 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Да ли су те они излечили, нисам сигуран. У чајеве се не разумеју - у то сам сигуран - осим ако имаш среће па набасаш на некога ко се приватно бави чајевима.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Urinarna infekcija ili nesto drugo?
PostPoslato: Ned Apr 24, 2016 3:19 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Apr 01, 2015 2:47 am
Postovi: 326
Ja sam siguran da me je ovaj doktor izlecio, jer je razlika u mokrenju pre i sada ogromna.

Pre sam se uvek natezao i opet imao slabiji mlaz, a sada mokrim ko iz topa ako se nategnem s tim sto nema bolova ni krvi nakon ejakulacije i mokrenja.

Radjen je rektalni pregled prostate i doktor je rekao da je ubedjen da nemam prostatitis, a taj pregled je po recima jednog profesora na Medicinskom najsigurniji nacin da se proceni da li neko boluje od prostatitisa ili ne.

Okej imam sada eserihiju koli, zbog katetera, ali s obzirom da sam rano poceo da se lecim od te bakterije kao i da ne pijem kafu i koka kolu i uopste nemam bolno mokrenje mislim ili se bar nadam da je kraj mojim zdravstvenim problemima uroloskog tipa veoma blizu.

Ostaje samo da se resi problem erektilne disfunkcije i snizenog testosterona koji je verovatno uzrokovan ovim zdravstvenim problemom i trebao bi da se resi sam od sebe, ali to takodje lecim kod endokrinologa, a otici cu i kod jos jednog urologa posto moj urolog ne leci ED.

A samo da kazem i da je potencija sve bolja i bolja i mozda vec mogu da kazem da vise nisam erektilno disfunkcionalan. Sedimentacija je sada dobra, a 2 godine nije bila dobra.

Sto se pak cajeva tice, ne verujem da travari mnogo citaju i razumeju se u studije, mozda samo prodaju cajeve, dok doktori se ne moraju baviti cajevima, ali svakako mogu procitati studije o dejstvu lekovitog bilja na odredjene bolesti itd.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Urinarna infekcija ili nesto drugo?
PostPoslato: Ned Apr 24, 2016 4:28 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Ама човече, лекари се једноставно не баве ничим другим осим оног што су студирали а и то забораве. Велика већина их чак не напредује у области у којој су специјализирали а камоли шта друго. Има веома мало изузетака, занемарљиво.

Једно су травари а друго су они који се баве детаљним проучавањем лековитог биља као они у Институту Јосиф Панчић. То нема везе са медицином.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Urinarna infekcija ili nesto drugo?
PostPoslato: Pon Apr 25, 2016 6:06 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Apr 01, 2015 2:47 am
Postovi: 326
aaaca je napisao:
Ама човече, лекари се једноставно не баве ничим другим осим оног што су студирали а и то забораве. Велика већина их чак не напредује у области у којој су специјализирали а камоли шта друго. Има веома мало изузетака, занемарљиво.

Једно су травари а друго су они који се баве детаљним проучавањем лековитог биља као они у Институту Јосиф Панчић. То нема везе са медицином.

Aco, instituti postoje radi istrazivanja i proucavanja, a doktori koriste ta istrazivanja.
Znaci sve sto treba da uradi jeste da procita neku studiju tipa:

Citiraj:
Caj od uve deluje antibakterijski u alkalnoj mokraci i prepisuje se u slucaju eserihije koli, kada antibiotici nemaju dejstvo i pije se u periodu od 2-3 nedelje 3 puta dnevno po jedna solja caja i najvise se sme piti 4-5 nedelja godisnje jer lose deluje na neke enzime jetre. Uzima se sa pola kasike soda bikarbone jer to alkalizuje urin. Priprema se tako sto se supena kasika caja kuva 3 minuta u 200 ml kljucale vode pa potom stoji poklopljeno 15 minuta.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Urinarna infekcija ili nesto drugo?
PostPoslato: Uto Apr 26, 2016 11:18 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
По дефиницији лекари не лече чајевима и биљем него фармацеутским производима.

Ја знам пуно лекара али ни један једини нема појма о чајевима више него обична особа.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Urinarna infekcija ili nesto drugo?
PostPoslato: Pet Maj 06, 2016 6:10 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Apr 01, 2015 2:47 am
Postovi: 326
Urinokultura sterilna.
Picu cajeve jos mesec dana.
Sada pijem kukuruznu svilu umesto uve, mada i uva moze ponekad.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Urinarna infekcija ili nesto drugo?
PostPoslato: Pet Maj 06, 2016 10:20 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Зашто кукурузну свилу?

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Urinarna infekcija ili nesto drugo?
PostPoslato: Pet Maj 06, 2016 11:34 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Apr 01, 2015 2:47 am
Postovi: 326
Ovde kazu da je kukuruzna svila dobra protiv eserihije.
http://www.najboljicajevi.com/lecenje-e ... cu-cajeva/


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 72 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 115 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: