Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Nastajanje fimoze nakon uklanjanja frenuluma?
PostPoslato: Sub Apr 16, 2016 2:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 18, 2015 9:09 pm
Postovi: 7
Pozdrav. imam 23 god...Velo bih neko misljenje, bilo kakvu strucnu pomoc...
Imao sam operaciju, uklanjanje frenuluma. Nakon izvrsnog vremena sve je lepo zaraslo i osto je oziljak dug 2cm... nakon operacije primetio sam da su pocela da mi se pojavljuje bela sirasta tecnost oko glavica penisa, ispod kozice... citao sam o tome, ima naziv smegma isto sam citao kako nastaje usled nedovoljne higijene sto ne verujem da je u mom slucaju jer posle uklanjanja frenuluma vise sam brinuo i o samoj higijeni penisa, recimo...
okupao sam se pred spavanje, legao... ujutru na posao, dosao kuci... 14h, skidam se da se okupam kad vec u tom periodu smegma se skupila, cak sam i rocitao da moze biti kancerogene prirode??!?!? kako da se resim toga????
Ubrzo nakon pojavljivanja smegme pocela je kozica oko glavice teze da se navlaci, primetio sam da je dosta uza i pojavio se blagi svrab. Citao sam o tome, naziv je fimoza...u kratkom periodu... kad sam pokusao da imam odnos sa partnerkom, nije mogla da se ostvari potencija... sto mi se prvi put u zivotu desilo, opusteno sam 2x zaredom mogao da izdrzim...al posle smo ipak uspeli da imamo odnos.
E sad me zaima..
Da li je smanjena potencija na psihickoj bazi? il zbog blage fimoze?
Kako fimoze da se resim?
Kako da se resim smegme?
I da li je moguce da se sve ovo desilo zbog uklanjanja frenuluma?
Zahvalan unapred.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nastajanje fimoze nakon uklanjanja frenuluma?
PostPoslato: Sub Apr 16, 2016 8:33 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 5:40 pm
Postovi: 921
Lokacija: BEOGRAD
ma brate ako si vec uklonio frenulum idi ponovo pod noz, nek ti skinu kapuljacu... obrezi se :) realno brate neces imati nikada problema


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nastajanje fimoze nakon uklanjanja frenuluma?
PostPoslato: Sub Apr 16, 2016 8:35 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 5:40 pm
Postovi: 921
Lokacija: BEOGRAD
sto se tice smegme... ja ovo prvi put cujem u vezi skidanja frenuluma ili obrezivanja... sve sto moze da ti bude jeste da se taj deo gde je bio frenulum zagnoji.. ali smrad i stvaranje smegme.. jok


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nastajanje fimoze nakon uklanjanja frenuluma?
PostPoslato: Pon Apr 18, 2016 8:37 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 18, 2015 9:09 pm
Postovi: 7
Od operacije frenuluma proslo je 2 meseca, osecam i dalje ponekad bol u predelu oziljka...
Sto se tice potencije, izgleda je bila psihicka blokada... e sad, posle intimnog odnosa sa partnerkom, deo kozice koji sam rekao da se suzio sam video da je dobio blage pukotine, ranice... koje peckaju tokom uriniranja i kozica je malo natekla. Sutradan je otok spao.
Cuo sam da ima krema koja moze taj problem malo da ublazi, hitno mi treba... do vikenda mi "alatka" mora biti toliko koliko u pripravnosti (godisnjica)... :lol: a kasnije sigurno planiram da odem na obrezivanje.
Koji je naziv kreme koja ublazuje fimozu?
I zanima me koji sapun je najbolje koristiti za intimne delove?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nastajanje fimoze nakon uklanjanja frenuluma?
PostPoslato: Pon Apr 18, 2016 2:50 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 5:40 pm
Postovi: 921
Lokacija: BEOGRAD
Dusan567 je napisao:
Od operacije frenuluma proslo je 2 meseca, osecam i dalje ponekad bol u predelu oziljka...
Sto se tice potencije, izgleda je bila psihicka blokada... e sad, posle intimnog odnosa sa partnerkom, deo kozice koji sam rekao da se suzio sam video da je dobio blage pukotine, ranice... koje peckaju tokom uriniranja i kozica je malo natekla. Sutradan je otok spao.
Cuo sam da ima krema koja moze taj problem malo da ublazi, hitno mi treba... do vikenda mi "alatka" mora biti toliko koliko u pripravnosti (godisnjica)... :lol: a kasnije sigurno planiram da odem na obrezivanje.
Koji je naziv kreme koja ublazuje fimozu?
I zanima me koji sapun je najbolje koristiti za intimne delove?


za intimne delove? saforelle intima ili eucerin intima , eucerin ti je jeftiniji...ja koristim eucerin... a sto se tice kreme, ne znam ima li nekih upala infekcija,itd ? ako imas... uzmi chloramphenicol on je namenjen za "oci" ima antibakterijsko dejstvo, itd... inace ta mast se preporucivala nekim i posle obrezivanja... ako nemas probaj ovu kremu.. ja sam ovo koristio zajedno sa eucerinom

http://www.srebrnavoda-maxlab.com/bioak ... ebrom.html


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 45 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: