Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Problem sa bubrezima
PostPoslato: Sub Apr 02, 2016 7:41 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 02, 2016 7:23 am
Postovi: 1
Imam 17 godina prosle subote je poceo bol u predelu levog bubrega taj bol je trajao 2 sata i nisam mnogo obracao paznju. U nedelju uvece je nastao problem kada me je jako pocelo boleti povracao sam 5-6 puta i nisam mogao zaspati od bolova ujutru sam bio u bolnici gde sam uradio UZ gde je lekar rekao da imam kamen u bubregu i da pijem lekove.U utorak cim sam se probudio bol se vratio i zavrsio sam u bolnici gde su mi oni davali lekove . Tamo su mi ispirali creva posle cega i evo 3 dan slabo jedem stalno imam suva usta a osecam se kao da sam sit. Poslednjeg dana sam otisao na uz opet gde su mi rekli da ja ustvari nisam ni imao kamen u bubregu nego navodno imam prosiren kanal bubrega i da dodjem na kontrolu za nedelju dana.Takodje nasli su mi krv u mokraci pecka me dok urniram (ne stalno) i evo me sada kuci nista ne jedem trudim se da pijem vode i imam bolove kad god ne uzmem lek protiv bolova.Izvinjavam se na pravopisu jer sam na telefonu ne znam sta da radim molim vas pomozite. (Od lekova sam pio buskopan ja mislim i sad pijem neki lek za opustanje misica)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem sa bubrezima
PostPoslato: Pon Apr 11, 2016 10:02 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Које то ноторне будале могу на снимку да виде камен па после да кажу да је проширен канал?!

Мораш да пијеш пуно чајева који ће спречити инфекцију због оштећења које је камен направио. Најбоље је да видиш у Институту Јосиф Панчић који се бави лековитим биљем.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 41 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: