Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: NEVEROVATAN BOL-MOLIM POMOC
PostPoslato: Čet Mar 24, 2016 9:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 24, 2016 9:03 pm
Postovi: 1
Postovani,obracam se u nadi da cu dobiti pravi odgovor.Naime pre 4 dana sam primetio manju kolicinu krvi u urinu,i dosta vecu kolicinu krvi u semenu ( spermi ). Manji bol levog testisa je prethodio pojavljivanju krvi i nakon ejakulacije nestao,takodje je nestala i krv u mokraci,da bi vec sutradan taj bol presao na desni testis,a juce se taj bol povecao do nemilih razmera,ne mogu cak ni opisati stanje u kojem sam bio,mislio sam da cu pasti u nesvest od bolova,i naravno zavrsio sam u hitnoj.Desni testis se strasno uvecao,a bole se prenosio na celu desnu nogu do te mere da sam osetio kako mi nozni prsti trnu od bola.U hitnoj me je pregledao urolog,vizuelnim pipanjem testisa,i rekao da je u pitanju jaka upala testisa,dao mi terapiju gentamicin 7 dana po jednu inekciju i po potrebi zbog bolova novalgetol,kao i orvazil tablete 2x1 od 400mg.Takodje mi je rekao da strogo moram mirovati,da je to tek pocetna faza,da mi se upalio pasemenik,ili kako se vec zove,ako sam dobro razumeo,i da moram mirovati da mi se testis nebi zagnojio,inace u suprotnom ode testis,tacnije morali bi da ga odstrane.Bitno da napomenem nekoliko stvari,sve ovo je praceno temperaturom preko 38c,imam 38 godina, a godine 1999.-e sam operisao varikocelu levog testisa.Iskreno,sve ovo me jako uplasilo,pa bih voleo dobiti jos neki strucan savet,Koliko je ovo dobra terapija,jer mi je testis ogroman,pa mozda iz straha,meni ovo deluje kao terapija za neki manji problem??? Koliko je verovatno da se zbog upale testisa,izgubi,tacnije odstrani testis??? Koliko dugo moze trajati uvecanje,nakon koliko vremena testis pocinje da se smanjuje i koje su jos posledice ovakve upale??? I naravno,dok ovo pisem,jos uvek trpim bolove,ali hvala bogu,ne kao one juce, i imam temperaturu,pa svaki koristan savet bi mi dobro dosao. Hvala svima u napred na odgovoru.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 35 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: