Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 14 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Prolaktin i smanjenje sexualne zelje
PostPoslato: Uto Okt 20, 2015 8:03 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Maj 26, 2010 1:02 pm
Postovi: 91
U poslednje vreme zelja za sexom mi je skoro pa ravna nuli, dobijem zelju ali bas bas retko. Neko sa foruma mi je preporucio da odradim analizu Prolaktina i Testosterona. Testosteron je u normali ali prolaktin je 362.2. Do duse, vadio sam u 18h posle podne, ako to utice nesto. Da li je taj rezultat prolaktina ok?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prolaktin i smanjenje sexualne zelje
PostPoslato: Sre Okt 21, 2015 1:57 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Не знам за то што питаш али треба да пробаш са препаратом трибулуса или чајем од њега тј. бабиног зуба.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prolaktin i smanjenje sexualne zelje
PostPoslato: Čet Feb 04, 2016 12:26 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 10:03 am
Postovi: 105
aaaca je napisao:
Не знам за то што питаш али треба да пробаш са препаратом трибулуса или чајем од њега тј. бабиног зуба.


Prijatelju...

ne znam kako si došao do taga da izvršiš analizi tih hormona ali sigurno znam kako ćeš doći do velikih nevolja sledeći ovakve citate koji sam naveo.seksualna želja iliti libido svakako da ima veze sa koncentracijom muškog polnog hormona Testosterona ali je u tesnoj povezanosti sa svim fiziološkim i psihološkim aspektima ljudkog bića.Ako je pojava primetna a to kod tebe svakako jeste,vrati se malo u sebe,kako to mi kažemo,pa analiziraj svoje postupke,angažovanost,osećanja...ali ne donosi zaključke sam jer nisi doktor,već uz iskreni razgovor sa urologom ili pak seksologom vrlo brzo ćeš prevazići problem i neće ti trebati nikakvi preparati ili čajevi i tome slično.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prolaktin i smanjenje sexualne zelje
PostPoslato: Čet Feb 04, 2016 3:12 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Не знам каква је то параноја од природних препарата. Нема бојазни од токсина које нам свакодневно лекари преписују за ординарне глупости али попити чај од неке биљке је страшно опасно. :lol:

"Искрен разговор са урологом" - на којој планети ти живиш. Ови имају три секунде по пацијенту. Какав разговор?! Па још искрен?!

Ма дај бре, доста више са том фармацеутском мафијом.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prolaktin i smanjenje sexualne zelje
PostPoslato: Ned Mar 13, 2016 2:47 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Maj 26, 2010 1:02 pm
Postovi: 91
Sta mi predlazes, i dalje je isto stanje, pokusao sam sam Tribulusom ali je stanje isto.?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prolaktin i smanjenje sexualne zelje
PostPoslato: Pon Mar 14, 2016 2:32 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Бојим се да на нашем тржишту нема квалитетног препарата трибулуса. Можда онај од Now foods.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prolaktin i smanjenje sexualne zelje
PostPoslato: Pon Mar 21, 2016 6:44 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 10:03 am
Postovi: 105
aaaca je napisao:
Не знам каква је то параноја од природних препарата. Нема бојазни од токсина које нам свакодневно лекари преписују за ординарне глупости али попити чај од неке биљке је страшно опасно. :lol:

"Искрен разговор са урологом" - на којој планети ти живиш. Ови имају три секунде по пацијенту. Какав разговор?! Па још искрен?!

Ма дај бре, доста више са том фармацеутском мафијом.


Aaaco...kao prvo,nije lepo da mi se obraćaš sa ,,bre'',jer niti se poznajemo a nismo ni ovce čuvali zajedno.
drugo,protiv prirodnih preparata nemam ništa protiv ako se uzimaju pod kontrolom i znanjem učenog lica koje ne mora biti doktor već fitoterapeut.
treće,prirodni preparati u većini slučajeva ne leče ali su dobra podrška u samom lečenju.
četvrto,niti sam mafijaš niti pripadam farmakološkoj mafiji.
peto,ako državni urolog nema vremena ,što je netačna tvrdnja,postoji i privatni.onaj ko želi već će naći rešenje.
Šesto,osobi nije bolje od tvoje preporuke,što tebi nije dovoljno da se povučeš već odmah postaješ stručnjak i za kvalitet,tačnije sad si tehnolog!
sedmo i najvažnije,prestani glumiti doktora jer je velika razlika kad napišeš nekome da nešto uzima ili da proba,jer deluje sugestivno i obično krajnje pogrešno!
srdačan pozdrav :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prolaktin i smanjenje sexualne zelje
PostPoslato: Pon Mar 21, 2016 6:51 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 10:03 am
Postovi: 105
dzebedaja je napisao:
Sta mi predlazes, i dalje je isto stanje, pokusao sam sam Tribulusom ali je stanje isto.?


Mladiću....
predpostavljam da si mlad pa ti se tako i obraćam.Ti imaš prava sa svojim zdravljem učiniti bilo šta i u to se ne mešam,samo se trudim da Ti ukažem na veliku opasnost od zabluda i pogrešnih upustava.to što ti neko napiše da uzmeš ovo ili ono ne znači da bezglavo to i uradiš već da se posavetuješ sa ljudima koji su za to učili školu pa da vidiš šta će ti oni reći o tome.
naravno,ne moraš me slušati već učiniti kako misliš da je po tebi ispravno ali to neće valjati.
srdačan pozdrav :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prolaktin i smanjenje sexualne zelje
PostPoslato: Uto Mar 22, 2016 12:24 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Ајде бре goran964, не мислиш ваљда да ћу да одговарам на фармакомафијашка образложења?!

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 14 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: