Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1865 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 121, 122, 123, 124, 125  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: aritmija
PostPoslato: Pet Feb 19, 2016 2:05 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Прочитај шта сам писао на мом сајту http://www.aca.rs у Савети, Здравље па под Срце....

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: aritmija
PostPoslato: Sre Feb 24, 2016 11:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jan 24, 2016 8:17 pm
Postovi: 5
Lokacija: Cacak
Moze li od propafena da se javi gorak/metalni ukus u ustima? Imam ga vec 4 dana, a propafen pijem 4 sedmice (150mg 3 puta). Medjutim, tek mi se skoro javio taj ruzan ukus koji traje citav dan, a pila sam propafen i ranije, doduse krace vreme. Uz propafen sam uzimala Mg i Cink al sam prestala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: aritmija
PostPoslato: Čet Feb 25, 2016 12:36 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Nov 03, 2015 7:20 pm
Postovi: 133
Moze.I uz to jos se moze javiti mucnina,vrtoglavica,glavobolja,suhoca u ustima...

______________
Prof.Dr.Dzidno Z.
specijalista patoloske anatomije


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: aritmija
PostPoslato: Sub Feb 27, 2016 12:19 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jan 24, 2016 8:17 pm
Postovi: 5
Lokacija: Cacak
Hvala. Treba li onda da prestanem da pijem? Stvarno neprijatan osecaj.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: aritmija
PostPoslato: Sub Mar 05, 2016 12:25 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 04, 2016 11:35 pm
Postovi: 17
Mozda neko ima slicno iskustvo, savet bi dobrodosao.
Osecam aritmije, isla kod kardiologa, uradila sve pretrage, a on kaze: osim umerene hipertenzije (140/90), imate na holteru 6 ves, 1 kuplet, 28 sves, nigde se ne registruju aritmije na koje se zalite i koje iziskuju terapiju. Ukljucio kardiopirin uz terapiju za hipertenziju. Kontrola za sest meseci. Ja zadovoljna, al nakon dva meseca dozivim infarkt oka. Ponovo na pretrage, sve ispocetka. Stres zbog gubitka vida na jednom oku ogroman, u haosu sam. Potrazim vise misljenja, ali nalazi kao i pre infarkta. Uz postojecu terapiju kardiolog ukljucio antikoagulans kao prevenciju od mozdanog udara.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: aritmija
PostPoslato: Sub Mar 05, 2016 6:56 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 5:40 pm
Postovi: 921
Lokacija: BEOGRAD
koliko ste glupi , do besvesti pa onda opet...

pazite, bolesti srca su bile nepoznate do pre nekih 150 godina..

tako da vam ne preporucjem da pusite..i da jedete masno... znate postoji jedna dobra parabola..."da je nikotin mistrija za holesterol" inace u duvanu se nalaze preko 4 hiljade otrovnih supstanci... dakle.. nokotin vam nabacuje na zidove krvnih sudova holesterol..i zakrcavaju vam se krvrne zile.. i onda vi jedete masni hamburger pun holesterola koji dodatno zakrecava vase zile... i gledate da li ce vas omiljeni kliub da, da gol.. i onda ste u stresu.. kada ste u stresu onda vam se suze krvne zile jer krv mora brze da protice , nikotin samo talozi holesterol.. vi ga unosite , u stresu ste i zacepi se krvna zila.. "kaze nista mu nije bilo odjednom umro" vidite vase krvne zile mogu da budu zacepljene cak i 80% a da se vi osecate uredu... i samo se odjednom srusite.... kao sto je i ekrem jevric preminuo u svom autu, nije cak ni stigao da ga upali.. samo se srusio... "kaze odjednom" "al zato on kad ode u restoran naruci kilu jagnjetine"... i samo se srusio.... "odjednom" pa nije odjednom...inace dovoljno je od 2 do 3 minuta.. da nema krvi.. jer preko krvi se prenosi hrana do svih naasih celija, samo 2 do 3 minuta ako nema hrane u srcu ili mozgu... dobijete srcani udar ili mozdani udar...celije odumiru... celije ako nemaju hranu 2,3 minuta one odumiru i vi se slogirate, ili se srusite samo vam srce stane... zapusi se krvna zila... itd..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: aritmija
PostPoslato: Ned Mar 06, 2016 11:05 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 04, 2016 11:35 pm
Postovi: 17
_david_, zasto pocinjete post uvredama.

Hvala na informacijama. Zamislite, nista od ovog nisam znala da Vi ne napisaste.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: aritmija
PostPoslato: Pon Mar 07, 2016 9:32 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Препоручујем ти да проучиш дејство снажних сталних магнета да би то применила у лечењу ока.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: aritmija
PostPoslato: Pon Mar 07, 2016 4:57 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 5:40 pm
Postovi: 921
Lokacija: BEOGRAD
rad@s je napisao:
_david_, zasto pocinjete post uvredama.

Hvala na informacijama. Zamislite, nista od ovog nisam znala da Vi ne napisaste.


pa kad si znala ili znas, zasto si obolela


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: aritmija
PostPoslato: Uto Mar 15, 2016 9:13 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 04, 2016 11:35 pm
Postovi: 17
aaaca,
Hvala. Nailazila sam na Vase savete o magnetima. Rado bih pokušala, ali nisam se snašla da naručim. Da li može od neke firme iz Požarevca. Obraćala sam im se mejlom. Nisu mi odgovorili, tako da ne znam da li salju za Crnu Goru.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: aritmija
PostPoslato: Sre Mar 16, 2016 10:56 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Дешава се да особа из "Гауса" која је задужена за продају буде на одмору па је нико не мења. То сам имао прилике да искусим. Пробај телефоном. Чини ми се да шаљу и ван Србије али нисам сигуран.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: aritmija
PostPoslato: Sre Mar 16, 2016 6:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 04, 2016 11:35 pm
Postovi: 17
aaaca,
Hvala, pokusacu ponovo. Uvek me obraduje dobronameran komentar i vraca poverenje u ljude.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: aritmija
PostPoslato: Čet Mar 17, 2016 9:49 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Немој да ти превише врати поверење у људе. Може да те кошта главе.

Елем за око ти је довољан један онај велики неодијумски магнет, али се не исплати куповина само једног због поштарине. Купи више комада, таман да ти буде по један за колена, лактове, лумбални део кичме и тако даље. Мада тако "намагнетисана" залепићеш се за прву бандеру. :wink:

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: aritmija
PostPoslato: Čet Mar 17, 2016 9:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 04, 2016 11:35 pm
Postovi: 17
Javili mi se Gaus-ovci. Narucila sam deset NEO disk magneta dimenzija 20×5 mm ( to sam nasla u jednom Vasem postu, nadam se da sam pravilno shvatila). Takodje sam razumela da treba da kacim dva na slepocnicu (u pitanju je oko). Da li mogu da ih nosim nocu, u toku spavanja, vise bi mi odgovaralo, zbog posla.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: aritmija
PostPoslato: Pon Mar 21, 2016 10:37 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Па да, они су веома јаки и имају прилично велики домет. Само пази прсте - да се не уштинеш.

Најбоље је да се магнети носе цео дан, зависно од проблема, али под обавезно морају да се носе у току спавања јер се тада организам највише регенерише. Не знам да ли ће ти бити довољно осам сати дневно. Пробај да га носиш и када си код куће, ако не можеш на послу.

Пошто је у питању једно око довољно је да ставиш један магнет. На пример да га учврстиш у ону траку знојницу за главу или на ластиж. Тамо поред слепоочнице, на пример.

Можеш да ставиш и два магнета да се ухвате око ластижа и тако држе један другога, ако си на то мислила.

А можеш и да ставиш један код једне слепоочнице а други код друге. Само треба да их тако окренеш да привлаче један другога да би се поље сконцентрисало у простору између њих - у глави.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1865 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 121, 122, 123, 124, 125  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 26 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: