Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: pomoc...
PostPoslato: Sre Mar 02, 2016 8:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 02, 2016 7:44 pm
Postovi: 3
E ovako: vec skoro 3 godine mucim muke.Imam cest nagon za mokrenjem(na dva sata), nekad manje nekad vise ali odprilike tako i osecaj kao da ne mogu da izdrzim..
Plus pored toga i sa stolicom imam problem,takodje cesto imam dijareju i npr. kad popijem probiotik sve je ok,ali ako ne popijem 2,3 dana opet sve isto..

Pio sam razne cajeve i neke biljne lekove za urinarne infekcije ali nista ne pomaze kod doktora kad odem ona mi da da uradim laboratoriju krv i mokracu,rezultati su u redu...i njeno misljenje to je neka prehlada i proci ce ali nikako da prodje..
Takodje da naglasim nocu kad spavam nemam nikakvih problema niti se bude niti imam nagon za mokrenjem,samo kad sam budan!!!
i tako posle duzeg vremena pre mesec dana odem opet i opet ista situacija ajde laboratorija sve u redu i kaze mi kao to je kod tebe verovatno hronicno tebi je verovatno osetljiviji taj deo pa je to zbog toga..I dala mi je da popijem jednu kutiju leka "Pipem" i kladika probiotik za stomak. Dok sam koristio taj lek (5dana)jeste bilo malo bolje ali nakon prestanka opet sve isto..


I ne znam sta da radim i koja je muka po njenom kaze zdrav si,a ovo nikako da prestane,ne znam da li u slucaju ako imam neki bakteriju u stolici da li to veze ima s ovim?

Ili ipak da trazim da idem da radim neke preglede kod urologa?
Ako moze neki savet bio bi zahvalan jer ne znam sta da radim,ali ovako se ne moze vise! Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: pomoc...
PostPoslato: Čet Mar 03, 2016 11:33 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Колико мокраће имаш?

Чиме се бавиш?

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: pomoc...
PostPoslato: Čet Mar 03, 2016 3:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 02, 2016 7:44 pm
Postovi: 3
Pa u vreme kad mi se to desilo radio sam u auto perionici (non-stop voda),ali od tad ne radim vise ima 2 godine.Imam normalno svaki put..
E sad na svu muku pre dva dana pojavilo mi se nesto kao neke sitne male bele bubuljice,lice na Tisonove zlezde(citao sam o tome ovde) ne znam dal je to i sta da radim?Inace imam 25 godina(a za te zlezde sam citao da se dobijaju u pubertetu).


???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: pomoc...
PostPoslato: Pet Mar 04, 2016 11:13 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Пробај да сваки дан грејеш стопала у лавору са врућом водом дуже од пола сата. После обуј дебеле чарапе. Да не би добио гљивице у воду стави две-три кашике соде бикарбоне. Тако да радиш месец дана. Ако има побољшања онда настави док проблеми не нестану.

Осим тога могао би можда да пијеш за простату овај биљни препарат: http://www.pansport.rs/Biljni-ekstrakti/NI358-ProstatExcell.html

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: pomoc...
PostPoslato: Pon Mar 07, 2016 2:57 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 02, 2016 7:44 pm
Postovi: 3
ovo mi se pojavilo pre par dana,sta je to?

Slika

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: pomoc...
PostPoslato: Pet Mar 11, 2016 10:58 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Jul 12, 2005 1:46 pm
Postovi: 2402
idi ti kod specijaliste, urologa i dermatolga


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 85 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: