Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 34 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Veganska ishrana
PostPoslato: Ned Feb 21, 2016 6:40 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 5:40 pm
Postovi: 921
Lokacija: BEOGRAD
aaaca je napisao:
Кажеш "Искључиво се храним биљном храном и једем до 12% меса" - јел' ти имаш неких менталних проблема или само не знаш значење речи?


jel si ti prirodno glup ili koristis neku kremu ? jedem meso, jel ti znas sta znaci 12% ? to moze da bude na mesecnom nivou, nedeljnom... u 2 meseca.. godisnje.... itd... jel znas sta znaci jesti 100% meso ? svaki dan , ovih 12% mozes da raspodelis i u dva meseca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Veganska ishrana
PostPoslato: Pon Feb 22, 2016 10:19 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Тих твојих 12% значи да ако дневно поједеш 1000 грама хране од тога 120 грама је месо. Седмично је седам пута више и тако даље. Проценти се уче у основној школи. Ако не знаш како се користе немој да их спомињеш.

Нема тога ко једе 100% месо. Мора бар хлеб да једе уз њега.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Veganska ishrana
PostPoslato: Pon Feb 22, 2016 3:54 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 5:40 pm
Postovi: 921
Lokacija: BEOGRAD
aaaca je napisao:
Тих твојих 12% значи да ако дневно поједеш 1000 грама хране од тога 120 грама је месо. Седмично је седам пута више и тако даље. Проценти се уче у основној школи. Ако не знаш како се користе немој да их спомињеш.

Нема тога ко једе 100% месо. Мора бар хлеб да једе уз њега.


jedem samo za praznike, i slave kad su... sto se tice hleba ne jedem ga.. ali ako sam bas zeljan hleba pojedem ga... ali ne ovaj beli hleb, sto je pun aditiva i sto ima samo 7% hranljivih sastojaka nego u integralnom hlebu...

- znaci uzmes integralno brasno koje nije prosejano, koje je samo samleveno
- uzmes pola kile tog brasna , i kiselu vodu.. i mesas varjacom dok voda ne upije.. i onda to stavis u pleh.. pazi nema da prljas ruke... nema da cekas da se testo digne... samo kad upije vodu , rerna i peces.. i dobijes zdrav integralni hleb... cuj "ako jedes meso morasi hleb" koja logika -.-


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Veganska ishrana
PostPoslato: Pon Feb 22, 2016 4:46 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 5:40 pm
Postovi: 921
Lokacija: BEOGRAD
zaboravio sam da dodam, da u tom hlebu , integralnim zitaricama postoji jedna supstanca koja se zove lecitin... koja cisti krvne zile... dok se ja hranim integralnim hlebom i dok mi lecitin cisti krvne zile.. ti se rokas sa belim hlebom koji je pun aditiva i hemije...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Veganska ishrana
PostPoslato: Uto Feb 23, 2016 11:06 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Знам пуно особа за које се слободно може рећи да су велики месоједи али нико не једе 100% месо и сви једу хлеб. Неки обавезно једу салату, лук и тако даље. Хлеб је неизоставан. То ја тако, свидело се то теби или не.

Ја једем домаћи хлеб углавном од белог брашна. Понекад додамо брашно од ражи. Пошто га у кући сами правимо знам да нема адитива.

Ако у продавници купујеш интегрално брашно онда управо ти уносиш доста хемикалија јер та боја није природна него неки адитив за бојење. И нема тог природног брашна које ће да нарасте од киселе воде осим ако нема пуно адитива.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Veganska ishrana
PostPoslato: Uto Feb 23, 2016 1:15 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 5:40 pm
Postovi: 921
Lokacija: BEOGRAD
aaaca je napisao:
Знам пуно особа за које се слободно може рећи да су велики месоједи али нико не једе 100% месо и сви једу хлеб. Неки обавезно једу салату, лук и тако даље. Хлеб је неизоставан. То ја тако, свидело се то теби или не.

Ја једем домаћи хлеб углавном од белог брашна. Понекад додамо брашно од ражи. Пошто га у кући сами правимо знам да нема адитива.

Ако у продавници купујеш интегрално брашно онда управо ти уносиш доста хемикалија јер та боја није природна него неки адитив за бојење. И нема тог природног брашна које ће да нарасте од киселе воде осим ако нема пуно адитива.


prosto ne razumes, ne vredi :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Veganska ishrana
PostPoslato: Uto Feb 23, 2016 1:38 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Ма важно је да ти разумеш.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Veganska ishrana
PostPoslato: Sre Feb 24, 2016 12:59 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 5:40 pm
Postovi: 921
Lokacija: BEOGRAD
aaaca je napisao:
Ма важно је да ти разумеш.


ja razumem...

btw, video sam u nekoj temi kako si liku preporucio da pije pivo jer sadrzi vitamin B i kafu za kamen u zuci...

- ti kad popijes pivo ili pola dl. zestokog pica.. znas li ti kakav je to sok za organizam? , pazi alkohol je diuretik.. on ti izvlaci tecnost iz organizma... pa znas sta im se desi.. onda im otkenu noge , oteknu im zglobovi , kolena .. zasto ? jer su dehidrirali... vidi ,... dve trecine nsaeg tela je voda.. mi moramo da unosimo tecnost... a "mi" pijemo kafu koja je diuretik.. koja izvlaci tecnost iz organizma, pijemo alkohol koji nam izvlaci tecnost iz organizma.. i sta se onda desava.. sta organizam mora da radi..organizam mora da cuva vodu na neobicnim mestima... na zglobovima.. video si ljudima oteknu noge..e tu organizam cuva vodu za vitalne organe.... kaze doktore otekle mi noge... , ovaj mu prepise lasiks... e kaze ovo ti je dobro za izbacivanje tecnosti... i napravi mu jos veci problem.. ne.. prijatelju ti si dehidrirao.. mora da pijes vodu a da izbacis kafu i alkohol.. pa da vidis kako ce otok da nestane... kaze " pa ne mogu ako ne popijem kafu boli me glava" ... pa boli te glava ... jer kad ti pijes kafu.. dobijes laznu energiju kao droga... skoci ti krvni pritisak preko normale jer si popio kafu.. i sad organiam vidi nenormalna situacija.. povisen krvni pritisak.. i organizam luci blokaore koji spustaju krvni pritisak, a ti ponovo popijes kafu... pa ti ponovo skoci krvni pritisak , i onda se organizam navikne kada ga stalno terorisete sa kafom.. da stalno luci blokatore koji snizavaju krvni pritisak.. i organizam po automatizmu..snizava krvni pritisak... i onda se organizam navikne... ujutru nisi popio kafu... a organizam snizio krvni pritisak... i tebe boli glava... kaze moram da popijem kafu...e sad ko je junak treba da kaze..nee.. stop... sada cu da naviknem organiam na zdravu situaciju...sad ce malo da me boli glava, sad cu malo da radim sklekove, sad cu da idem malo da trcim.. sad cu da pijem vodu ... i onda jedan, dva tri.. dana... cetri... nema vise glavabolje.. je se organizam navikao na novu situaciju i vi ste zdravi... nema da vam oticu noge. nema da vam se povecava zeludacna kiselina zbog kafe... nema da vam se remeti esa cuvar koji salje informaciju da se srce kontraktuje... a kafa to remeti... ako nisi znao aca sodabikarbona


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Veganska ishrana
PostPoslato: Sre Feb 24, 2016 1:17 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
_david_ je napisao:
...btw, video sam u nekoj temi kako si liku preporucio da pije pivo jer sadrzi vitamin B i kafu za kamen u zuci...

Препоручио бих ти да престанеш да се дрогираш. Свима саветујеш да смање дрогирање а ја теби саветујем да га скроз избациш. Почело је свашта да ти се привиђа.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Veganska ishrana
PostPoslato: Sre Feb 24, 2016 2:26 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 5:40 pm
Postovi: 921
Lokacija: BEOGRAD
aaaca je napisao:
_david_ je napisao:
...btw, video sam u nekoj temi kako si liku preporucio da pije pivo jer sadrzi vitamin B i kafu za kamen u zuci...

Препоручио бих ти да престанеш да се дрогираш. Свима саветујеш да смање дрогирање а ја теби саветујем да га скроз избациш. Почело је свашта да ти се привиђа.


sta se pravis toša ... a provali ga sto pise cirilicom, iskompleksiran ... da pokaze kako je veliki srbin :)

evo ja sam veliki srbin a ne pisem cirilicom i nemam taj kompeks da se šatro dokazujem... okolisanjem


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Veganska ishrana
PostPoslato: Sre Feb 24, 2016 2:37 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Провалио си ме. Ти си сигурно неки велики геније.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Veganska ishrana
PostPoslato: Sre Feb 24, 2016 6:37 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 5:40 pm
Postovi: 921
Lokacija: BEOGRAD
aaaca je napisao:
Провалио си ме. Ти си сигурно неки велики геније.


prema zadnjem psiholoskom testu, iq mi je 187 ... pa ti vidi da li jesam ili nisam


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Veganska ishrana
PostPoslato: Čet Feb 25, 2016 3:44 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Ниси лепо написао оне тачке. Треба овако: 18.7.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Veganska ishrana
PostPoslato: Čet Feb 25, 2016 6:25 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 5:40 pm
Postovi: 921
Lokacija: BEOGRAD
aaaca je napisao:
Ниси лепо написао оне тачке. Треба овако: 18.7.


aca fazondzija


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 34 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: