Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 21 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Hiv paranoja sa razlogom
PostPoslato: Ned Feb 21, 2016 4:50 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Лука, драго ми је да су ти моји савети помогли. Моји савети су увек добронамерни али некада не изгледају тако. Ето ти тражиш да ти не пишемо глупе коментаре а ти се понашаш глупо - три године.

Као што ти је рекла Кристина, иди бре и тестирај се. Батали психолога и остале којештарије. Провери крв на те твоје страхове и заврши ову причу. И КРАЈ! ИДЕМО ДАЉЕ.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hiv paranoja sa razlogom
PostPoslato: Ned Feb 21, 2016 8:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Maj 29, 2013 8:26 pm
Postovi: 10
Iskreno, prvo cu sesti sa psihologom da popricam, ti si Aco potpuno upravu i tebe bi trebalo da poslusam, jer kad sam tebe poslusao, stvari su onda zaista krenule na bolje, ali veruj mi na rec, ovo mi se prvi put u zivotu desava, zato se i ponasam ovako, bio sam potpuno zdrav, 1 greska i glava teska kao olovo...
Skupljam hrabrost polako, greska koju sam napravio trajala je 5-10 minuta, a sada mi treba citava vecnost da se pomirim sa cinjenicama i svojim neodgovornim ponasanjem, koje je zaista bilo odgovorno po pitanju seksualnih odnosa 30 i kusur godina, ali pogresio jesam, priznajem, skupljam hrabrost, par razgovora sa psihologom, pa kao sto rekoh ili pukovnik ili pokojnik, mada i sama konverzacija sa tobom i Kristinom mi je mnogo olaksala situaciju, koja zaista po mojoj odokativnoj proceni nije sjajna, ipak, svakako hvala Aco, ali najiskrenije hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hiv paranoja sa razlogom
PostPoslato: Pon Feb 22, 2016 10:28 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Не разумем зашто ти је проблем да се тестираш на нешто чега се прибојаваш да имаш?

Ако си се стварно инфицирао, што пре то установиш пре ћеш се излечити. А ако се ниси инфицирао опет је боље што пре да сазнаш.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hiv paranoja sa razlogom
PostPoslato: Pon Feb 22, 2016 5:18 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Maj 29, 2013 8:26 pm
Postovi: 10
Aco, najverovatnije se jesam inficirao na moju zalost, imam simptome o kojima sam ovde pisao, uostalom pogledaj jos jednom naslov i bice ti jasno zasto se plasim.
Jos uvek imam nadu da je sve to od moje zaista teske depresije u kojoj se nalaziim, ali svecano obecavam, obavicu sva testiranja, moguca i nemoguca, doduse, nemoj zameriti iskreno sam ti rekao zasto ce to jos malo da saceka, znam da se ti sa tim neslazes ipak, kao sto i sam vidis prilicno sam tvrdoglav i uradicu kako smatram.
Kad se agonija zavrsi i ako rezultati budu dobri po mene, ti i jos par dobrih ljudi odavde birajte Kafanu, dogovoricemo sve putem privatnih poruka, naravno ako budete zeleli.
Hvala na razumevanju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hiv paranoja sa razlogom
PostPoslato: Pon Feb 22, 2016 10:49 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Feb 12, 2016 12:43 am
Postovi: 572
Luko,Aca je dobronamerno rekao samo je malo "zesce" jer treba neko da te trgne i pokrene.Ok pricaj ti sa psihologim,al na kraju krajeva i psiholog ce ti reci da odes da se testiras.Jer agoniju ces samo tako prekinuti.Kad prelomis.Ako si toliko ubedjen da imas,onda moras da znas da virus HIV nije isto sto i SIDA,i danas postoje lekovi koji sprecavaju replikaciju virusa.Dakle i zato je bitno da na vreme ustanovis.Moras da se pomiris da sta god da bude bice al bitno je da saznas.Pre neki dan je bio Galileo gde je neki decko vec 10 godina Hiv pozitivan,pije lekove i zdrav je potpuno,drzi virus pod kontrolom.Jer SIDA je smrtonosna,koju izaziva virus HIV,a virus Hiv mozes da drzis pod kontrolom ako odes na vreme.Dakle i sa te tacke gledista moras sto pre da odes Ja opet mislim da ce nalaz biti negativan.Al pomiri se sa svakom opcijom i prelomi.Moj ti je savet da prvo odes da se testiras pa onda il ti(dace Bog) nece ni trebati psiholog,il ako ne budu rezultati u tvoju korist,onda idi kod psihologa I nemoj da razmisljas koga si ti razocarao,jer to je tvoj zivot,i samo je to bitno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hiv paranoja sa razlogom
PostPoslato: Uto Feb 23, 2016 11:16 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Узгред, од сиде је умро само онај ко се лечио званичним медицинским методама.

Постоје многи текстови који упозоравају и објашњавају да дотични вирус не постоји и да је све то измишљотина као и много других вируса, вакцина, ванземаљаца и осталих глупости. Све у циљу да се народ застрашује и држи под контролом.

Па видиш да у западној Европи није али у источној Европи јесте обавезно вакцинисање и то замисли управо вакцинама које се производе у западној Европи. Замисли чуда!

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 21 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: