Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 24 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Problem sa ejakulacijom
PostPoslato: Uto Feb 09, 2010 2:08 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Avg 23, 2009 9:55 pm
Postovi: 15
Pozdrav svoma!
Muči me jedan glupav problem! Možda mi neko može pomoći.
Moj problem je u tome sto mi se često dešava da ja NE MOGU DA EJAKULIRAM u seksualnom odnosu sa devojkom. Sve je OK do "kritične tačke" i tu kod mene nastupi neka blokada koju nikako da preskočim. Neznam u čemu je problem.
Svi saveti su dobrodošli. Hvala svima unapred!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem sa ejakulacijom
PostPoslato: Čet Feb 25, 2010 3:32 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Okt 22, 2008 4:47 pm
Postovi: 532
Lokacija: Backa Palanka
Verovatno problem psihičke prirode. Ovde niko ništa nije odgovorio probaj da odeš na * imaš opcije da pitaš lekara koji ti odgovore na pitanje.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem sa ejakulacijom
PostPoslato: Čet Jun 17, 2010 11:45 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Jun 17, 2010 11:40 pm
Postovi: 52
A kazi mi da li ti je to prva devojka sa kojom si spavao ili ne?tj da li ti se to desavalo i pre ili od skoro?i da li mislis da mozda ima veze sa tom devojkom tj da te dovoljno ne privlaci ili ti jednostavno nisi skoncentrisan ili raspolozen za sex?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem sa ejakulacijom
PostPoslato: Sub Jun 19, 2010 7:00 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Ne zavrshava se svaki seksualni odnos sa ejakulacijom sperme.

Koliko puta u toku dana se samozadovoljvash? I koliko je redovan seksualni odnos sa devojkom?

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem sa ejakulacijom
PostPoslato: Pon Jun 21, 2010 11:14 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Jun 17, 2010 11:40 pm
Postovi: 52
kako se ne zavrsava izlaskom sperme?mom decku se to isto desava da ne moze da svrsi kaze dodje do te tacke i onda nista..ja sam mislila da ga ne privlacim dovoljno kad ne moze da svrsi za vreme naseg odnosa


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem sa ejakulacijom
PostPoslato: Uto Jun 22, 2010 3:54 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Jun 17, 2010 11:40 pm
Postovi: 52
sta kazu muski sta misle da li to sto im treba duze da svrse ima veze sa zenom sa kojom spavaju tj da li to znaci da ih ta devojka ne pali toliko?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem sa ejakulacijom
PostPoslato: Uto Jun 22, 2010 11:06 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Kolichina sperme prilikom ejakulacije zavisi od toga koliko je mushkarac proizvodi, koliko je u toku dana ejakulirao itd, tako da ne mora svaki odnos da se zavrshishi ejakulacijom.

A produzeni odnos i erekcija moze zeni samo da imponuje :) To znachi da je mushko iskusno i moze da odrzi erekciju dovoljno dugo da partnerka bude zadovoljna u potpunosti s obzirom da je zenskom bicu potrebno vishe stimulacije da dodje do vrhunca!

Sve ostalo je dogovor sa partnerom, najbolje je da o svemu prichate sa partnerom sa kojim imate odnose a ne da trazite mishljenja hiljade ljudi koji nit imaju istu kolichinu iskustva kao vas partner i vi, niti vas poznaju, niti su isto zeljni, ili nemaju ni iste navike, zelje, potrebe za seksualnim odnosom! Seksualni zivot osobe je specifichna stvar i zato se nemojte voditi tudjim zakljuchcima, a u to ne spadaju fizioloshke i anatomske odlike odnosa!

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem sa ejakulacijom
PostPoslato: Sre Jun 23, 2010 11:19 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Jun 17, 2010 11:40 pm
Postovi: 52
hvala vam jako dobar odgovor...pozzz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem sa ejakulacijom
PostPoslato: Čet Jun 24, 2010 7:46 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Avg 23, 2009 9:55 pm
Postovi: 15
tamaraft je napisao:
Ne zavrshava se svaki seksualni odnos sa ejakulacijom sperme.

Koliko puta u toku dana se samozadovoljvash? I koliko je redovan seksualni odnos sa devojkom?

Desi se da u toku dana se i samozadovoljim i imamo seksualni odnos, ali u principu ili je jedno ili drugo čak ponekad i "drugo" dva puta :P

Nisam mislio da slušam tuđe savete ali me jedino interesovalo mišljenje drugih ljudi da li se i njima dešavalo i da li su zaključili zbog čega. Hvala u svakom slučaju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem sa ejakulacijom
PostPoslato: Čet Jun 24, 2010 8:00 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Avg 23, 2009 9:55 pm
Postovi: 15
visnjahot je napisao:
sta kazu muski sta misle da li to sto im treba duze da svrse ima veze sa zenom sa kojom spavaju tj da li to znaci da ih ta devojka ne pali toliko?


Mislim da to nema velike veza sa privlačnošću zene . . . Jednostavno desi se ponekad a zašto ? ? ? . . .
Meni je više blam što kada se desi onda se devojka "izbedači" (oneraspolozi,rastuzi ...) misleći da meni nije lepo sa njom, sto upošte nije Tačno ! I nikako ne mogu da joj objasnim da to nije tako! Totalno mogu da uzivam u odnosu i na kraju da se ne desi ejakulacija . . .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem sa ejakulacijom
PostPoslato: Čet Jun 24, 2010 11:03 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Jun 17, 2010 11:40 pm
Postovi: 52
hvala lazarr nista bez muskog odgovora moram priznati da si me utesio...sta znam ovaj moj je imao dosta riba pre mene pa sam pomislila da je nesto do mene da ga ne privlacim dovoljno ili ne znam ni ja sta...ali njemu se ne desava to stalno nekad pomislim da kad hoce malo da produzi odnos posle ne moze dugo da svrsi nekad se desi da ne moze uopste da svrsi..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem sa ejakulacijom
PostPoslato: Sre Feb 17, 2016 10:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 17, 2016 9:23 pm
Postovi: 4
Partner ima problem da ejakulira tokom odnosa, već to postiže samo masturbacijom neposredno posle (to je kao sastavni deo odnosa). Kaže da je to posledica duge apstinencije i samozadovoljavanja, jednostavno ne oseća isto kod penetracije i "ruke". Moguće da je i neka psihička blokada. Kako da pomognem?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem sa ejakulacijom
PostPoslato: Čet Feb 18, 2016 1:06 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Apr 19, 2006 12:02 am
Postovi: 1525
Nek apsolutno ukine masturbaciju, pa čak i tu na kraju odnosa, probajte da nađete pozu u kojoj bi mu bilo najlakše pa polako...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem sa ejakulacijom
PostPoslato: Čet Feb 18, 2016 2:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 17, 2016 9:23 pm
Postovi: 4
Hvala na odgovoru! Počelo je da utiče i na samopouzdanje. Valjda će i strpljenje da pomogne...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem sa ejakulacijom
PostPoslato: Čet Feb 18, 2016 7:57 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Apr 19, 2006 12:02 am
Postovi: 1525
Važno je imati u vidu da to nema nikakve veze sa ženskom stranom, nije nedostatak privlačnosti niti bilo šta slično...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 24 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: