Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 240 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jul 03, 2009 9:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 03, 2009 8:59 pm
Postovi: 1
ja sam popila celu jednu kutiju.jesam smršala,ali ne mislim da mi je reduktil pomogao jer sam bila gladna isto kao i dok ga nisam pila,a i vozila sam bajs sat vremena svaki dan...tako da priča o ubijanju apetita u mom slučaju nema veze s mozgom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jul 05, 2009 1:27 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jul 05, 2009 12:49 am
Postovi: 1
Pozdrav svima!
Reših i ja da se registrujem i podelim svoje iskustvo sa vama.
Pre par nedelja sam kuipla Reductil od 10 mg (u apoteci Celsius u deltagradu, 4052 dinara), posle nekoliko dana uzimanja osećala sam se fenomenalno jer patim od niskog pritiska (bude uglavnom 90/55), a imam bebca od godinu dana koji samo što ne prohoda pa to jurcanje s njim više liči na vucaranje i bauljanje, spavanje svaki put kad i on spava se podrazumeva...
Znači, moje prve reči hvale idu tom takozvanom "buđenju" :-)
Ne osećam glad uopšte, a to je, čini mi se, jako bitno mamama koje same čuvaju svoje bebe, tj. nemaju nikakvu pomoć tokom većeg dela dana dok tata ne stigne s posla. Kao i mnoge moje prijateljice u istom periodu, i ja zaboravljam da jedem, istrčavam na svež vazduh da hvatamo hlad za jurcanje po šetalištu na Savi, onda se stuštim u neku nabavku, pa me spopadne takva glad da zgrabim prvo što mi padne šaka, Mars, Plazmu, masnu kiflu... Onda se prizovem pameti pa dok skarabudžim sinu kašicu od četiri vrste povrća i belog mesa, prodinstam i sebi nešto slično, sva ponosna kako se zdravo hranim. Do večeri opet neko bauljanje i ludilo, kad ga "oborimo" posle kupanja, ne biram otrov, pica, burek, tri parčeta torte, kesa čipsa...
Eto, mogu da pohvalim i to da ipak radi posao, ne osećam glad.
Znojenje je neviđeno, ali stvarno, mislim da se ljudi na ulici okreću za nama, deluje kao da guram kolica od trista kila, po ceo dan sam sva mokra, iako sam do sada imala suprotan problem - nedovoljno sam se znojila po vrućini i uglavnom uveče dobijala povišenu temperaturu.
Dešava mi se još nešto čudno, imam jak bol u nozi, tačnije kao da mi se ceo list grči. To je onaj bol koji mi opisuju ljudi da ga osećaju nekoliko dana pošto ih noću uhvati grč u nozi. Ja jedva hodam dva-tri dana... Ne znam da li je možda od tog preteranog znojenja, da možda dehidriram, a nije da ne pijem litre i litre vode.... Opet, tu je i to secanje deteta od 11 kila, plus kolica, plus kese i flaše uz stepenice....
I da, trećeg dana ciklusa mi se naglo pojačalo krvarenje i prekinula sam da pijem Reductil na dva dana, posle sam nastavila, sve je bilo normalno. Opet ne znam da li je to zbog njega, imala sam ja taj problem i ranije, posebno ako zbog moje bolesti kičme moram da popijem i diklofen a on hoće da mi pojača krvarenje. I ovog puta sam popila i diklofen, ne znam da li je zbog toga bilo ali se sve ok završilo.
I najvažnije: posle 14 tableta, 4 kg manje :-)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Avg 02, 2009 9:50 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Maj 06, 2009 9:36 pm
Postovi: 8
... samo da vam javim,do sada sam popila 3.5 kutije R i smrsala 8kg i sada sam na pauzi, sa poslednjom 1 kutijom nista nisam smrsala ni grama... ali pila sam samo R od 10mg, da li neko od vas zna koliko dugo treba biti na pauzi?????? jer ja zelim da nastavim sa koriscenjem...



pozzz svima..i zelim vam puno uspeha!!! :) :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Avg 03, 2009 8:35 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 11, 2009 9:30 am
Postovi: 15
Sa lekovima se nije igrati. Morate shvatiti da ne postoji carobna pilula od koje cete dobiti savrsen izgled i zdravlje a da ne morate da promenite i nacin ishrane i still zivota.

Postoje potpuno bezopasni i prirodni supresori gladi. Istina je da nema rezultata preko noci.

_________________
Nutricionista konsultant
[email protected]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SIBUTRAMIN
PostPoslato: Pon Sep 21, 2009 2:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 30, 2007 1:08 pm
Postovi: 12
Lokacija: Beograd
A koja je cena reductila? Gde je najjefitniji? I da li je mozda jeftinij na recept?
Hvala unapred.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SIBUTRAMIN
PostPoslato: Sub Sep 26, 2009 11:06 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Maj 06, 2009 9:36 pm
Postovi: 8
u BG-u cena je ista za R od 10mg i 0d 15mg (4052.din.) za recept ne znam :)

pozzz svima!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SIBUTRAMIN
PostPoslato: Sub Okt 17, 2009 5:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 17, 2009 5:02 pm
Postovi: 1
Procitala sam temu i uz konsultaciju nutricioniste pre par dana krenula sa Reductilom.
Zelim da smrsam 15-tak kg
za sada se dobro osecam, imam puno energije i nisam gladna pa jedem manje nego inace,
ali rasporedjeno u vise obroka (za razliku od pre kada sam jela takoreci jednom dnevno)

zanima me kakva su iskustva vas koji ste vise kg smrsali i koristili lek 3-4 meseca...
kakvo je stanje posle prestanka uzimanja reductila? da li odrzavate postignuto, jeste li usvojili nove,zdravije navike u ishrani??

ja se nadam da cu za 3-4 meseca uspeti da se priviknem na zdravu i redovnu ishranu, bez slatkisa i previse testenina i uz redovih malih 4-5 obroka dnevno
dok sam tako jela (vise puta dnevno) imala sam idealnu tezinu bez ikakvih "dijeta" i problema!
posle sam, zbog promene nacina zivota, pocela nezdravo da se hranim i nabacila neki visak kg,
a onda krenula sve da jos vise komplikujem raznim brzim dijetama, gladovanjem posle kog ide prezderavanje i jos kilograma viska :roll:

valjda sam napokon shvatila da ne moze nista na brzinu, "15kg za 15 dana" :lol:
sad idem polako, kazu da je 3-4kg mesecno zdravo mrsavljenje :)

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SIBUTRAMIN
PostPoslato: Pet Nov 20, 2009 12:52 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 26, 2008 3:40 am
Postovi: 3
Najbolje je da posetis sajt WWW.DOVIDJENJAKG.RS. Nacices br.tel (poziv je besplatan),a na tom br.dezuraju samo sredom od 09-16h. Dobices strucan odgovor kako da izgubis kg.i sve o Reductil-u (cak i gde je najjeftiniji-u Lily drogeriama,3.800). Na recept se ne moze dobiti.Inace ja sam za 5.5 meseci izgubila 25.kg.Niakve nus pojave nisam imala.Osecam se fantasticno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re:
PostPoslato: Čet Dec 24, 2009 1:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 23, 2009 1:00 pm
Postovi: 10
Orchid_girl je napisao:
Kupila sam ga, sutra pocinjem!

I da li pomaze?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SIBUTRAMIN
PostPoslato: Čet Feb 03, 2011 6:23 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Sep 11, 2010 5:34 pm
Postovi: 58
aras je napisao:
Da li neko ima iskustva sa ovim lekom?

Sibutraminom sam se bavio prošle godine u okviru istraživanje vezanim za zelenu kafu u kojoj smo dokazali prisustvo sad štetnog Sibutramina.Lek Reductil,namenjen za mršavljenje, čiji je glavni sastojak Sibutramin uklonjen je sa tržišta zbog izuzetno velikih i teških kontraindikacija(teratogen,izaziva hipertenziju,infarkt miokarda,pobačaj...).Preporuku je dala Evropska komisija za lekove.
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SIBUTRAMIN
PostPoslato: Pon Apr 25, 2011 10:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 25, 2011 10:35 pm
Postovi: 1
jel mi moze neko reci gde mogu da kupim taj reductil?hvala unapred..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SIBUTRAMIN
PostPoslato: Čet Sep 06, 2012 3:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Sep 06, 2012 3:33 pm
Postovi: 1
Zdravo ljudi,zelim da vam prenesem moje iskustvo sa tabletama koje sam pila.zovu se Slim line i sadrze sibutramin u sebi,tako sam i dosla do ovog foruma. Lek je jako dobar,pogotovu za osobe koje zele da skinu veci broj kilograma,sto nije bio moj slucaj. Skinula sam 3 kg,od zeljenih 6,ponovo cu kupiti lek samo da skupim pare :lol: kutija koja traje mesec dana,tacnije 34. Ima nekoliko nus pojava,jedna koju sam ja imala je preeveliko znojenje,znojila sam se da odem do prodavnice i nazad,previse.. To je slucaj kod mene,drugi su govorili da im se suse usta,da im brze kuca srce i slicno.. Dok se pije ovaj lek treba da se pije dosta vode (vise od 2l dnevno) Sve u svemu dosta njih je zadovoljno samim lekom,i ja takodje i ako sam skinula malu kolicinu kiligrama,svi su za mesec dana skinuli minimum 5 kg,sto je kod mene manje,ne znam,ali mislim da cu kupiti jos jednu kutiju,jer mi nijedna dijeta,trcanje,teretana nisu pomogli. Genecki sam krupnije gradje,klona sam gojenju i zaista svaki trud koji sam ulozila nije se isplatio kao ove tablete.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SIBUTRAMIN
PostPoslato: Pon Nov 05, 2012 11:08 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 05, 2012 10:55 am
Postovi: 1
Hello Kvariigro,

Cini mi se da je sibutramin sada zabranjen u Srbiji. Jesi li sigurna da Slim Line sadrzi bas sibutramin? Gde si ga kupila? Ja vec duze vreme pokusavam da nadjem nesto sa sibutraminom, jer mi je to jedino pouzdano za gubljenje kilograma, pa bi mi ta informacija bila dragocena, unapred hvala :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SIBUTRAMIN
PostPoslato: Sre Feb 10, 2016 3:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 10, 2016 2:49 pm
Postovi: 1
MERIDIA ,REDUCTIL,SIBUTRIL,ECTIVIA are all brand names for a chemical known as Sibutramine which is effective for decreasing your appetite.
Sibutramine is a prescription appetite suppressant medication used for the medical management of obesity

Sibutramine is used in combination with a reduced calorie diet and exercise to help people who are overweight lose weight and maintain their weight loss. Sibutramine is in a class of medications called appetite suppressants. It works by acting on appetite control centers in the brain to decrease appetite.
The pharmacy Weight-lossmeds.net proposes its services for the persons who want to order high quality Reductil Meridia Sibutramine.
We are an European online pharmacy specializing in weight loss products of high quality and low cost. Weight-lossmeds.net provides medicines that manufactured by WHO/GMP companies and licensed wholesalers and pharmacies.
Why choose our european online pharmacy?
-Save up to 80% off retail prices by ordering online
-online pharmacy without prescription
-fast worldwide shipping
-products approved by the FDA
-no hidden costs or fees
-Guaranteed worldwide delivery!

We are at your disposal!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SIBUTRAMIN
PostPoslato: Sub Apr 01, 2023 12:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 01, 2023 12:18 pm
Postovi: 3
Tablete za mršavljenje - https://euhealth24.com Pijem mesec i po dana. Prvi mesec - 4,5kg a drugi mi se cini da ce biti slicno.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 240 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: