Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Kod kog urologa ici
PostPoslato: Uto Feb 09, 2016 10:31 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 09, 2016 10:03 am
Postovi: 1
Zdravo svima,

Izvinjavam se unapred ako vec postoji post za ovako nesto ali ja nisam uspeo da nadjem, video sam par predloga gde NE ici ali to je to.

Naime, potreban mi je pregled kod urologa i uzeo sam uput da idem u gradsku bolnicu zvezdara ali kada sam pokusao da zakazem pregled receno mi je da mogu uopste da probam da zakazem pregled tek prvog marta(a ko zna za kada onda)!

Postoji i ambulanta za ljude koji imaju bolove (pecenje pri mokrenju) ali je tu cekalo vise od 20 ljudi u 08:30 koji su mi rekli da su vrata zakljucana od 7 (kad je trebalo da pocne da radi) tako da primecujem da su uslovi katastrofalni. Zbog posla nisam mogao da cekam tako da cu morati da uzmem slobodan dan ili bolovanje sto je ok ali bih zeleo da unapred znam da idem kod savesnog i sposobnog urologa.

Moje pitanje je:

Gde bi najbolje bilo ici u beogradu za uroloske preglede? Za koje odeljenje ili bolnicu da uzmem uput? Da li je bolje ici kod privatnika i koliko bi to kostalo?

A sad na licnoj noti ako neko sa takvim iskustvom moze da mi pomogne:

Pre jedno nedelju i po dana imam novu devojku i nisam koristio kondom iako koristim u 90% slucajeva (znamo se i od pre, nisam osecao potrebu).
Pre toga sam bio slabo aktivan 5-6 meseci ali to uvek sa kondomom.

Nedelju dana kasnije pocelo je da me pece dok mokrim na skali 6/10 da kazemo (nemam bas referencu za poredjenje jer nisam imao bolove u toj regiji...).
Posle 3 dana toga bolovi su se smanjili da kazemo na 1-2/10 ali posle mokrenja imam ostar neprijatan osecaj na vrhu uretre i primetio sam da ima iritaciju na vrhu glavica oko rupe i navlacenje kozice je veoma bolno (imam blagi slucaj stezanja kozice, sto je druga prica ali nikad nije bilo ovoliko lose).


Ne zelim da izvodim neke prerane zakljucke posto mi je poznato da ako neko ima odnose vise puta za redom bez mokrenja izmedju moze da izazove infekciju plus sam procitao da postoje slabije bolesti koje u vecini slucajeva nemaju simptome (narocito kod zena) a i sumnjao sam na probleme sa prostatom zbog neregularnosti sa mokrenjem (nikad bolovi).
Mozda vredi dodati da ona ima cudan miris vagine koji sam pridelio znoju jer smo se nalazili uvek uvece.

Nadao sam se da cu imati strucni pregled pre nego sto se ta devojka vrati sa poslovnog puta ali vidim da to nece biti slucaj (i dalje predlog za koju ordinaciju se opredeliti mi je glavni cilj ovog post-a).

Brz odgovor bi bio veoma cenjen zbog gore navedenog ali razumem da je mali broj ljudi sa strucnim znanjem i iskustvom.

U odsustvu predloga danas moracu da uzmem slobodan dan i odem na zvezdaru opet i nadam se najboljem..


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 57 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: