Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 383 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 22, 23, 24, 25, 26  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Čet Jun 04, 2015 11:53 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 01, 2015 12:51 pm
Postovi: 2
Prodajem 3 bocice Vidatoxa 30 ch,licno donetih sa Kube(dokaz pasos).Cena je 90 evra po komadu.Zainteresovani me mogu kontaktirati na: [email protected]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Sre Jul 08, 2015 3:52 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Sep 14, 2014 3:45 pm
Postovi: 163
J e l e n a je napisao:
Zdravo svima, a posebno dragoj Sandri. Drago mi je da mozemo i dalje razmenjivati iskustva.

Predlazem da, kad pisemo o iskustvu, ukratko i obicnim recima navedemo dijagnozu.

Moj tata je operisan or kansera da debelom crevu. Metastaze prisutne na plucima i jetri (nadam ne jos za dugo). Faza IIIB. Kasljao je i iskasljavao vrlo cesto.
On je zivnuo (mentalno, fizicki, povratak snage i apetita) jos pre nego smo krenli sa Vidatoxom, koji pije 2,5 nedelje. Ne primecujem promene, osim da manje kaslje i iskasljava.

Postovani clanovi!
VIDATOX mozete naruciti u Beogradu.Uvoz sa Kube uz Deklaraciju.
Za cannabis ulje mozete dobiti adresu Amsterdam.
[email protected]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Sre Okt 21, 2015 12:36 am 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 21, 2015 5:56 pm
Postovi: 13
Pozdrav svima
Citam i vidim da su misljenja podijeljena. Novi product koji nije ni krenuo a toliko negative od onih koji nemaju veze a ni dodir sa ovim lekom. Da nije dobar javili bi se oni koji su ga probali. Sta ocekivati od nekoliko kapi dnevno za par eura a vidim da se radi o pacijentima sa simptomima koji ukazuju na teske pusace. Kad su cigarete poskupile najvise profitira budjava Skija Hercegovacka koja je cuvena kao najbolji duvan na svetu koji sam ja konzumirao u Srajevskoj plavoj Drini. Posle nisam ni jednu drugu cigaretu zapalio. Kako kaze gazda Ante Sutalo , vidi ga rodio ko palma svaki list jedna marka. To je biznis , pet puta prskanje i eto love a ne moj stari Caca ni jednom. Rod mali , pola policiji pola na tezgu i kupais cipele za godinu dana i malo kruha za u peku. Sad je kutija cigareta veliko bogastvo I posto sam na zastitnoj terapiji kod Cytomedice koja kosta u pola manje od kutije cigareta.Za nedao Bog jer nema vise popravnog. Skupoca pa narod od ovog smeca umire masovno i vide svi koji puse da je stetno i prkose Bogu. Za budalu je Bog jedini sudija i svako zna kakav je kraj i nadaju se cudima. Tad nastupaju Travari koji zaradjuju ogromne pare ( nadje se uvek neko u familiji ko brze bolje nabavi cudesne trave koje plate nekih par hiljada eura a u stvari najvise desetak, da bi na kraju lepo naplatili od ozaloscene familije koja ce reci jos hvala ) Da se izlecis za par eura i jos traze pozitivne komentare. Nema ovde povratka bez dobre love. U USA je izlecenost od maligniteta 89% i jos su nezadovoljni jer svake godine ide kako kazu sporo jedva 1%. Kod nas svake godine 50%. Nebeski narod koji se seti da postoji samo kad umire. Narode probajte sve da bar olaksate muke jer lek nikad nije stetan ako se uzima redovno. Ja sam radio u USA i zaradio dobar novac i svojom nepaznjom zaradio i sudija me osudio na popravni. Inace bogat ne dade mi djavo da se na vreme lecim radi moga cicijastva prosao sam Isusove muke sa morfijumom preko tri meseca. Moja deca njih sestoro i supruga Kori videvsi da sam pred putovanje jer su im u Bolnici rekli da imam , jedva 15 dana. Bez mog znanja niti da znam kolio kosta , spakovase me iz Hjustona u St. Georg kliniku u Detrojtu. U sklopu bolnice ordinirao je Dr.Stakic vrsni strucnjak u to vreme a kasnije vlasnik inc Cytomedica. Preko 30 godina mi je produzio zivot a cena svega je bila moja finansijska situacija. Tada je bio venski bio cytostatic Hepanazon oko 2000 dolara dnevno a plus neki serumi i razna cuda a u krugu bolnice hotelski smestaj. Sve trazi svoju cenu. Ni danas ne znam koliko me to sve kostalo. Posle par godina oboli moja Kori ali na vreme se izleci i danas zivimo jedan lep zivot na relaciji Srbija - Amerika. Ponekad pitam za cenu mog povratka medju zive , dobijem uvek isti odgovor. Bolje da ne znas jer te znamo koliko ti jedan dolar znaci. Zato moj apel da probate i promenite sebe pa tek onda ocekujte poboljsanja. A rekla kazala je pravac u pogresnom pravcu. Braca Kubanci nikad nisu nikoga otrovali a jos manje se obogatili. Sa vremenom ce uspeti , na pravom su putu jer su stvorili nesto sto je ovom siromasnom narodu potrebno. Kod nas se prodaju sumnjivi cytostatici unutar bolnice od brata Srbina.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Uto Dec 22, 2015 1:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 22, 2015 1:08 pm
Postovi: 5
Pozdrav svima na forumu,
pročitao sam postove na ovoj temi ali nisam uspeo da pronadjem odgovor na pitanje, koliko dugo se preporučuje upotreba ovih kapi.
Otac ima rak prostate, sa metastazama na kostima. Nabavio sam mu ovaj lek ali ne znam koliko dugo može da ga koristi.
Zahvalan na odgovoru.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Uto Dec 22, 2015 3:55 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Колико дуго?! У његовој ситуацији то уопште није битно.

Ако не удари по раку из свег могућег оружја неће имати никакве шансе да остане жив.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Uto Dec 22, 2015 4:55 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Sep 14, 2014 3:45 pm
Postovi: 163
Nemanja025 je napisao:
Pozdrav svima na forumu,
pročitao sam postove na ovoj temi ali nisam uspeo da pronadjem odgovor na pitanje, koliko dugo se preporučuje upotreba ovih kapi.
Otac ima rak prostate, sa metastazama na kostima. Nabavio sam mu ovaj lek ali ne znam koliko dugo može da ga koristi.
Zahvalan na odgovoru.


Terapija traje 3 meseca,kada je u pitanju metstaza terapija se moze produziti
6 pa i 9 meseci.Pocinjete sa pola zrnca pirinca i vec nakon par dana idete na celo
zrno.svakih 4-5 dana duplirate dozu i kod tezih oboljenja neophodno je sto je moguce pre
doci do doze od jednog grama.Ulje se koristi tri puta na dan ali kada se dodje na
gram tada se doza moze deliti na vise manji pa se u toku dan moze gram deliti na
5-6 manjih doza u zavisnosti kako osoba podnosi ulje.Ulje mara da je kvalitetno sa
sadrzajem izmedju 70-80% thc-a.
U konkretnom slucaju daleko bolje rezultate posticete ako ulje budete koristili
kao sopozitorij /cepici/ koji se prave sa organskim kakao buterom.
Bilo sta da vas interesuje u vezi terapije slobodno pisite na:[email protected]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Sre Dec 23, 2015 10:08 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 22, 2015 1:08 pm
Postovi: 5
Hvala Vam na iscrpnom odgovoru ali mene zanima doziranje kapi VIDATOX i njihova upotreba i kolliko dugo se mogu koristiti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Sre Dec 23, 2015 11:16 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Да ли је почео да их користи?

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Sre Dec 23, 2015 11:47 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 22, 2015 1:08 pm
Postovi: 5
Da, koristi ih već 20 dana. Na 12 sati po 5 kapi, kako stoji u upustvu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Sre Dec 23, 2015 12:46 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Sep 14, 2014 3:45 pm
Postovi: 163
Nemanja025 je napisao:
Hvala Vam na iscrpnom odgovoru ali mene zanima doziranje kapi VIDATOX i njihova upotreba i kolliko dugo se mogu koristiti.

Neznam kako ste uopste dosli na ideju da koristite te kapi.
Iskreno govoreci one vam ne sluze nicemu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Sre Dec 23, 2015 12:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 22, 2015 1:08 pm
Postovi: 5
    bjak je napisao:
    Nemanja025 je napisao:
    Hvala Vam na iscrpnom odgovoru ali mene zanima doziranje kapi VIDATOX i njihova upotreba i kolliko dugo se mogu koristiti.

    Neznam kako ste uopste dosli na ideju da koristite te kapi.
    Iskreno govoreci one vam ne sluze nicemu.


    Na osnovu čega ste doneli zaključak da one nesluže ničemu? Nebi želeo da budem u zabludi oko njih.
    Ako imate neki podatak vezano za kapi voleo bi da ga podelite.


    Vrh
     Profil  
     
     Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
    PostPoslato: Sre Dec 23, 2015 1:24 pm 
    Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
    Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
    Postovi: 10526
    Лично нисам проучавао Видатокс капи па не могу да их коментаришем.

    Једино бих рекао да код таквог рака не треба се ослањати само на један лек. Човек нема пуно времена за лечење.

    _________________
    Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

    Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
    >
    aa_aca, aa aca, aaaca


    Vrh
     Profil  
     
     Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
    PostPoslato: Sre Dec 23, 2015 1:36 pm 
    OffLine Novi član Novi član
    Pridružio se: Uto Dec 22, 2015 1:08 pm
    Postovi: 5
    Svestan sam intenziteta bolesti, planiram da mu nabavim i kanabisovo ulje.
    Jako me zanima koliko dugo sme da pije VIDATOX kapi? Takav podatak nisam uspeo da pronadjem.


    Vrh
     Profil  
     
     Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
    PostPoslato: Sre Dec 23, 2015 2:10 pm 
    OffLine Aktivan član Aktivan član
    Pridružio se: Ned Sep 14, 2014 3:45 pm
    Postovi: 163
    Nemanja025 je napisao:
      bjak je napisao:
      Nemanja025 je napisao:
      Hvala Vam na iscrpnom odgovoru ali mene zanima doziranje kapi VIDATOX i njihova upotreba i kolliko dugo se mogu koristiti.

      Neznam kako ste uopste dosli na ideju da koristite te kapi.
      Iskreno govoreci one vam ne sluze nicemu.


      Na osnovu čega ste doneli zaključak da one nesluže ničemu? Nebi želeo da budem u zabludi oko njih.
      Ako imate neki podatak vezano za kapi voleo bi da ga podelite.

      Pa imate na forumima iskustva korisnika.Koristi se 5 kapi ispod jezika u cistim ustima
      na svakih 12 h .Koreste ih uglavnom plucni bolesnici ali pravi kubanski lek nije u
      kapima vec u ampulama i ne prodaje se vec se terapija provodi na klinici.
      Sto se tice prostate rekao sam a to imate takodje na forumima.
      Izuzetno delotvorno deluje cannabis ulje i to iskljucivo sa cepicima.Njih treba naruciti
      i koriste se tri puta na dan.To vam je u trenuno najpouzdaniji preparat.


      Vrh
       Profil  
       
       Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
      PostPoslato: Pon Feb 01, 2016 1:24 am 
      OffLine Novi član Novi član
      Pridružio se: Ned Jan 31, 2016 6:37 pm
      Postovi: 5
      vidatox kapi sam kupio na kubi uz cimavax egf,kapi su korišćene u lečenju karcinoma pluca,do izlečenja nažalost nije došlo ali uz kapi je život svakako kvalitetniji i sa manjim tegobama,kapi se koriste uz terapije i njihova upotreba je do 9 meseci nakon čega treba napraviti pauzu od barem tri meseca
      pored cimavax vakcine imam i vidatox kapi koje sam kupio na kubi a koje moj otac nažalost nije uspeo da primi do kraja.
      063 7323811


      Vrh
       Profil  
       
      Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
      Započni novu temu Odgovori na temu  [ 383 Posta ] 
      Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 22, 23, 24, 25, 26  Sledeća

      Sva vremena su u UTC + 2 sata


      Ko je OnLine

      Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 28 gostiju


      Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
      Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
      Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
      Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

      Pronađi:
      Idi na:  
      Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
       
      Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
      Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: