Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 15 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: POMOC Cudne izrasline ispod koze penisa!
PostPoslato: Pon Sep 14, 2015 8:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 14, 2015 7:39 pm
Postovi: 5
Postovani,
Imam 17 godina devojku sa kojom sam dugo oboje smo bili prvi jedno drugom, oboje nevini. Kada smo pre jedno 3-4 meseca krenuli da imamo odnos bez kondoma, primetio sam manja crvenila na glavicu, sitne tackice pomalo se zabrinuo ali to se vremenom povuklo i ja sam zaboravio na to misleci da je neka iritacija ili tako nesto. Sada posle par meseci, sam primetio ispod koze, ispod glavica dve cudne belicaste izrasline koje nmg da uporedim ni sa jednim drugim tako da cu pokusati da uradim dobru fotografiju. Zatim, takodje su mi se pojavile na predelu pubicne kosti, tj. iznad penisa gore neke 'potkozne izrasline' takodje cu ih slikati.Mozda sam nesto prilikom brijanja intimne zone ja napravio ali ipak da vam kazem i to. Citao sam svasta, i plasim se HPV jer moja majka je prezivela rak grlica materice zbog toga jos uvek nista nisam pitao svoju devojku da je ne plasim. Takodje me zanima da li je moguce da ako smo oboje nevini bili imamo ipak neku bolest? Hocu prvo ja da vidim sta je to. Molim Vas za brz odgovor hvala unapred!

[/img] http://i.imgur.com/gRbbBEi.jpg [/img]
[/img] http://i.imgur.com/rSl6yGR.jpg [/img]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POMOC Cudne izrasline ispod koze penisa!
PostPoslato: Uto Sep 22, 2015 6:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 14, 2015 7:39 pm
Postovi: 5
Slika

Evo slike gde se bolje vidi, MOLIIM neko strucno lice da mi nesto odgovori urolog u mom gradu je na odmoru jako sam nervozan...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POMOC Cudne izrasline ispod koze penisa!
PostPoslato: Čet Sep 24, 2015 10:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Sep 11, 2015 12:01 am
Postovi: 6
Mogu da ti kazem samo jedno, da sam imao slican problem i da sam isao kod urologa, stim sto sam ja imao samo tackice ispod koze, one koje ti se nalaze van dosta podsecaju na kondilome koji mogu biti opasni ali sa obzirom na danasnju medicinu ne predstavljaju problem ukoliko se rese dovoljno brzo. Ako nisu u pitanju kondilomi onda je ono sto se nalazi ispod kozice penisa zove "status forde" nesto tako mi je rekao urolog nmg da se setim, uglavnom oni su bezopasni, oni daju onaj prepoznatljivi miris genitalija koji nemaju svi muskarci :D :D Upozoravam da ja nisam strucno lice i da je ovo samo misljenje jednog medicinski neobrazovanog mladica :D :D

_________________
Bracala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POMOC Cudne izrasline ispod koze penisa!
PostPoslato: Čet Sep 24, 2015 11:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 14, 2015 7:39 pm
Postovi: 5
Joj druze hvala ti na odgovoru bar neko nesto da mi napise :D Ove sad bele izrasline ispod koze su se povukle i to ko da su otpale, ima malih tragova. Ali i dalje su tu one izvan i neke sitne jako male po kozi kao potkozne bubuljice. Urolog mi dolazi tek za 10ak dana a ja pojma nemam da l je ovo od HPV ili je nesto drugo u pitanju. Nadam se da nije HPV jer ipak sam spavao samo sa mojom devojkom a i ona sa mnom jedino, ako se virus bas pokupio na neki drugi nacin onda sam stvarno baksuz...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POMOC Cudne izrasline ispod koze penisa!
PostPoslato: Čet Okt 08, 2015 7:23 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Okt 08, 2015 7:11 am
Postovi: 1
Druze, ti imas kondilome.Nema greske.Sta da ti kazem tesko se skida, brzo se vrati siri se kao suga i tako, spremi dosta parica za tu zajebanciju,posto to nije jeftino, i idi sto pre na skidanje posto sto ih vise imas cena ti je skuplja, a da..Mnogo me ubolo u oko sto kazes da ti je devojka nevina..Kondilomi se samo dobijaju polnim putem,ili dodir zdrave koze na zarazeno..Tako da,povedi i curu na pregled zakacila je i ona, od svega se moze pobeci,ali od njih ne..A da,i ne zaludjuj se sa narodnim lekovima kremama itd,..Nego laser, struja ili radiotalas.Srecno.:)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POMOC Cudne izrasline ispod koze penisa!
PostPoslato: Čet Okt 08, 2015 10:05 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
И подизање имунитета.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POMOC Cudne izrasline ispod koze penisa!
PostPoslato: Uto Okt 13, 2015 8:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 14, 2015 7:39 pm
Postovi: 5
Auu ljudi, sve se ovo oduzilo. Temu sam otvorio pre nekoliko nedelja, urolog je bio na odmoru 10 dana pa kad je dosao oni mi zakazali tek za 10 dana. Tek prekosutra bih trebao da odem na pregled. Lagao sam sebe ovako neukog da nisu too kondilomi koje vidim na netu ali ipaak jesu. Malo sam porazen, ipak sam i ulozio dosta u vezu sa njom.Ali cutacu dok mi zvanicno lekar ne kaze. Zdravlje na prvom mestu, mlad sam pa se prvi put sa nekom bolescu susrecem tesko je ovo. Hvala vam na odgovorima :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POMOC Cudne izrasline ispod koze penisa!
PostPoslato: Sre Okt 14, 2015 9:19 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Држ' се.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POMOC Cudne izrasline ispod koze penisa!
PostPoslato: Pon Okt 19, 2015 12:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 14, 2015 7:39 pm
Postovi: 5
Ljudiiii pomoc
Bio sam kod urologa i on je pogledao i rekao kako misli da su ove dve izrasline kondilomi i uputio me naa skidanje ali za nekih mesec dana kao. Ispostavilo se da moja devojka s kojom imam jedino odnose, nema hpv i nema kondilome radila je papa test. Mi smo imali 3 meseca odnose bez zastite da li je moguce da ja imam virus a ona neee? I odakle mn ako ja nisam spavao sa drugima? Da li je moguce da ovo nisu bradavice koje su nastale od hpv? Da je ovo nesto drugo?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POMOC Cudne izrasline ispod koze penisa!
PostPoslato: Uto Okt 20, 2015 11:02 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Okt 20, 2015 10:54 am
Postovi: 1
Postovani !


Dugi niz godina imam ovo na penisu; tvrdi pristici sitni kao kuglice male,ne svrbi ne pecka, http://imageshack.com/a/img907/7076/h1ZaPJ.jpg http://imageshack.com/a/img901/8291/B9Fkqm.jpg sta bi to moglo bit? jel to herpes ,fordyce spots ?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 15 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: