Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 16 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: frigidnost ili ne?
PostPoslato: Sub Sep 19, 2015 12:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Sep 19, 2015 9:42 am
Postovi: 2
Sa muzem sam skoro dve godine u braku i jedini problem koji imamo je nedostatak moje seksualne zelje a koje on ima na pretek. Ja sam takva oduvek bila, samo mi to nije predstavljalo problem do sad. Pre braka mi se seksualni zivot svodio na dva do tri seksa godisnje i to mi je bilo taman, medjutim sad je to po nekoliko puta na dan i ja mislim da ne mogu vise da izdrzim. Koliko volim svog muza ovako toliko sam pocela da ga mrzim tokom odnosa, i jedva cekam kad ce da se zavrsi. Cesto glumim da mi jelepo bi trajalo krace. Nije do njega, on je odlican u krevetu, samo ja imam neki problem u glavi i ne mogu to da prevazidjem. Divan je prema meni, pazi me i mazi, i pricamo otvoreno o svemu pa sam pokusala da mu objasnim kako se osecam ali on jednostavno ne razume. Pokusao je da se suzdrzava od seksa zbog mene i bio je jako nervozan jer mu je to kako kaze izduvni venil, nacin da se opusti. Ukratko on ne moze bez seksa a ja ne mogu sa. Da li ima nade da se nekako resi nas problem?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: frigidnost ili ne?
PostPoslato: Uto Sep 29, 2015 10:48 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Надао сам се да ће неко да одговори, али ништа. Ево мог размишљања.

Употреба секса као издувног вентила по мени представља малтретирање сексуалног партнера. Тако се негативна енергија преноси и то не само што не може да прија него се не може издржати што си и сама увидела.

Једини лек је да твој муж нађе издувни вентил друге врсте. Нека иде на јогу, у теретану, пливање итд, а не да се празни на теби. Ниси ти џак за ударање па макар то био секс.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: frigidnost ili ne?
PostPoslato: Sub Nov 07, 2015 5:04 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 01, 2007 12:38 pm
Postovi: 3083
razmislite da li je ovo sto ste napisali ZAISTA jedini problem koji imate u braku, ili...

_________________
Moj YouTube kanal, na kome cu odgovarati na Vasa pitanja:
https://www.youtube.com/channel/UCofiOKZJ3l4XBTjpRaYrbtw/feed
Facebook: https://www.facebook.com/Internet-doktor-1034611066561672/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: frigidnost ili ne?
PostPoslato: Sre Nov 11, 2015 12:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Sep 19, 2015 9:42 am
Postovi: 2
Jedan jedini. Zaista obozavam svog muza, on je bas onakav kakvog sam oduvek zelela. Pruza mi ljubav i sigurnost, prelepo mi je sa njim. Jedino kad dodje do kreveta tad nastanu problemi. Zaista se puno trudi oko mene, sve smo pokusavali i meni se jednostavno nista ne svidja. Oboje smo prilicno frustrirani zbog toga. Dosla sam na ideju da probam mozda neko sredstvo za potenciju zena, ne znam ima li efekta ili nekih nezeljenih dejstava? Ima li neko iskustva sa tim?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: frigidnost ili ne?
PostPoslato: Sre Nov 11, 2015 10:03 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 01, 2007 12:38 pm
Postovi: 3083
obratite se psihoanalitickom (psihodinamskom) psihoterapeutu za savet

_________________
Moj YouTube kanal, na kome cu odgovarati na Vasa pitanja:
https://www.youtube.com/channel/UCofiOKZJ3l4XBTjpRaYrbtw/feed
Facebook: https://www.facebook.com/Internet-doktor-1034611066561672/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: frigidnost ili ne?
PostPoslato: Pet Apr 08, 2016 4:05 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 10:03 am
Postovi: 105
drbgd je napisao:
obratite se psihoanalitickom (psihodinamskom) psihoterapeutu za savet


Poštovani drbgd,mislim da ste prešli granicu lekarske etike i prešli u zonu u kojoj ne smete biti kao lekar ili psihoterapeut.Oglašavanje ovakvim načino je protivno zakonu.

Draga anchy,namerno pišem malim prvim slovom jer ste odabrali sami a da toga niste ni svesni da budete mala žena.A trebalo bi da budete velika žena koja ima veliku ljubav prema suprugu.Psihički profil osobe i njena seksualnost su u jako tesnoj vezi.dali ste deo odgovora,onaj pre braka da vam je bilo dovoljno par odnosa u toku godine pre braka a sad je pakao.Suprug Vas pazi i mazi i imate sigurnost ali sve to nije brak već propratna pojava.Ili da vas pitam drugačije? Šta bi bilo kada ne bi postojala ta sigurnost i tome slično.Osnov i temelj braka je ljubav.ne postoji par koji se venčao iz ljubavi,jer je ljubav osećanje koje nastaje iz braka,iz prilagođavanja partneru,iz promene svakog pojedinca u braku.To će vam potvrditi svaki psiholog,svaki psihijatar...
Iz priloženog se da videti da imate složen ali nikako nerešiv problem samo on prevazilazi vaše zajedničke snage.Dakle,za početak budite velika žena,koja ima veliku ljubav i obratite se za stručnu pomoć a dalje će psiholog uz pomoć seksologa rešiti problem.Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: frigidnost ili ne?
PostPoslato: Pet Apr 08, 2016 11:22 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Љубав није осећање.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: frigidnost ili ne?
PostPoslato: Sre Apr 27, 2016 10:57 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 10:03 am
Postovi: 105
A šta je ljubav Aco po tebi ako nije osećanje?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: frigidnost ili ne?
PostPoslato: Sre Apr 27, 2016 1:13 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Када те неко повреди, осећање према њему се мења али љубав се не мења - ако постоји. Ако заиста волиш неку особу волећеш је и када те повреди, али нећеш имати баш лепа осећања. Осећања зависе од многих околности али љубав не зависи.

Препоручујем ти да ово прочиташ: http://siont.net/biblija/rdk/index.php?O=/1Kor/13:

Citiraj:
1. Korinćanima 13

1 Ako jezike čovečije i anđeoske govorim a ljubavi nemam, onda sam kao zvono koje zvoni, ili praporac koji zveči. 2 I ako imam proroštvo i znam sve tajne i sva znanja, i ako imam svu veru da i gore premeštam, a ljubavi nemam, ništa sam. 3 I ako razdam sve imanje svoje, i ako predam telo svoje da se sažeže, a ljubavi nemam, ništa mi ne pomaže.

4 Ljubav dugo trpi, milokrvna je; ljubav ne zavidi; ljubav se ne veliča, ne nadima se, 5 Ne čini šta ne valja, ne traži svoje, ne srdi se, ne misli o zlu, 6 Ne raduje se nepravdi, a raduje se istini, 7 Sve snosi, sve veruje, svemu se nada, sve trpi.

8 Ljubav nikad ne prestaje, a proroštvo ako će i prestati, jezici ako će umuknuti, razuma ako će nestati. 9 Jer nešto znamo i nešto prorokujemo; 10 A kad dođe savršeno, onda će prestati šta je nešto. 11 Kad ja bejah malo dete kao dete govorah, kao dete mišljah, kao dete razmišljah; a kad postadoh čovek, odbacih detinjstvo. 12 Tako sad vidimo kao kroz staklo, u zagonetki, a onda ćemo licem k licu; sad poznajem nešto, a onda ću poznati kao što sam poznat.

13 A sad ostaje vera, nada, ljubav, ovo troje; ali je ljubav najveća među njima.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: frigidnost ili ne?
PostPoslato: Čet Maj 05, 2016 9:47 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 10:03 am
Postovi: 105
Aco,hvala,meni je to iz biblije poznato obzirom da sam ja manastirsko dete iako živim u svetu,dakle nisam monah.I ljutnja je osećanje kao i bes i razočarenje.Ako ta osećanja koja kao i ljubav spadaju u emocije i emotivna stanja prevlada ljubav,ona će za trenutak biti potisnuta ili izgubljena zauvek.U Svetom pismu se govori o pravoj čistoj ljubavi o kojoj govori apostol i ona je plod Duha Svetoga pa se umnogome razlikuje od ove svetovne ljubavi koju mi poznajemo.Razlika je ne u formi već suštini...
Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: frigidnost ili ne?
PostPoslato: Čet Maj 05, 2016 1:51 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Па о суштини и говорим.

Не би то писало у Библији да није оствариво људима.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 16 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: