Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: testisi
PostPoslato: Sre Sep 02, 2015 11:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 17, 2015 11:19 pm
Postovi: 4
imam ponekad blage bolove u testisima, nekad samo jedan, nekad taj drugi, a nekad oba po malo, citao sam da je svima levi testis malo veci sto je i normalno, kod mene je obrnuto, desni mi je malo nizi od levog, kasno sam usao u pubertet sa 15-16 godina (za mesec dana punim 17 god.)..sta bi to moglo biti, citao sam da moze biti tumor, ali nisam osetio pod prstima nikakav cvoric kako bi trebalo da bude..
i moj otac je isao pre koji dan kod doktora zbog bola u preponama i testisima i rekli su mu da ima onu varikacelu, pa ako je to nasledno, mozda ja imam tako nesto?
bolovi nisu tako jaki, ali mi je neprijatno kad me uhvati u skoli ili tako nesto...
takodje, pisao sam vec na ovom forumu da kad piskim izlaze dva mlaza koja se spajaju u jedan i rekli su mi da mi se verovatno zbog nekih bakterije taj mokracni kanal zalepi tj. slepi, pa zato izlaze dva mlaza, i onda se kasnije spajaju u jedan, ali ja tako piskim vec godinama, to je problem...pomagajte :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: testisi
PostPoslato: Sub Sep 05, 2015 7:23 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Какве гаће носиш и какве панталоне или шта друго?

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: testisi
PostPoslato: Sub Sep 05, 2015 9:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 17, 2015 11:19 pm
Postovi: 4
Pa gace nosim da nisu jako uske, bokserice uglavnom, a sto se tice pantalona, uglavnom nosim farmerke, mozda me zbog toga osecam bol?
a ne znam zasto mi je desni testis nizi, i to dosta nizi od levog, citao sam nesto o onom uvrtanju testisa, ali kazu da se tu oseca mnogo jaci bol kad se uvrcu testiti, a ja imam onako blage bolove, nebi mi to toliko smetalo, nego mi je neprijatno kad me uhvati u skoli, ili tako nesto..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: testisi
PostPoslato: Ned Sep 06, 2015 4:50 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Спортске активности са боксерицама па чак и обично пешачење, могу да изазову болове због тога што тестиси висе све време. Пробај да користиш обичне гаће али наравно да не стежу превише.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: testisi
PostPoslato: Ned Sep 06, 2015 9:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 17, 2015 11:19 pm
Postovi: 4
u redu to, nego zasto mi je desni testis nizi od levog, znam da je normalno da je jedan nizi od drugog, ali to uglavnom levi bude nizi od desnog, ali desni bude veci..e sad mene zanima da li mora da bude levi nizi, jer me to zabrinjava, jel problem sto je desni nizi od levog?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 33 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: