Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Povrede prilikom analnog seksa. Hitno potreban savet!!!
PostPoslato: Uto Avg 25, 2015 1:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 25, 2015 1:15 pm
Postovi: 3
Zdravo :wink:
Odmah da kazem-smej te se slobodno! Ali i pomozite molim vas!
Juce sam imala analni sex...posto nisam stigla da kupim cepice za klistiranje, uradila sam to hidrogenom od 3% (spric doze 5ml) - ne znam otkud mi ta ideja. U trenutku je doslo do iritacije i neprijatnog peckanja ali je ubrzo prestalo. Sex nije bio narocito bolan i trajao je jako kratko. Medjutim sat vremena posle odnosa je poceo kosmar. Prvo sam imala stolicu pomesanu sa krvlju, ali kasnije samo krv, svetlo crvena. Bol u stomaku, nogama (slicno menstrualnim bolovima), noc sam provela na wc solji i izbacivala samo krv. U neke sitne sate sam popila ketonal protiv bolova i ksalol za umirenje, odspavala par sati, i kad sam se probudila mislila sam da je sve proslo. Medjutim, poceo da se ponavlja scenario-nema stolice, samo krv. Sve vreme osecam neprijatan pritisak u debelom crevu, a samo izbacivanje krvi je nepodnosljivo bolno, toliko se steze zeludac da sam pred povracanjem. Stavila sam Hiperol vaginaletu (u analni otvor), koja je na bazi kantariona. Vrlo brzo sam je izbacila. Sad razmisljam o povidon jodu...Sve samo da ne idem u hitnu. Da li postoji nesto sto mogu da pokusam a da mi ne nasteti?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Povrede prilikom analnog seksa. Hitno potreban savet!!!
PostPoslato: Uto Avg 25, 2015 1:55 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Не знам зашто би било смешно. Аналне односе заборави јер нису природни и веома су ризични због свакојаких инфекција.

Мало је необично да имаш такве ефекте. Ако си добила повреду приликом односа требало би да је већ зарасло али свакако није нормално да толико боли. Опет од хидрогена тешко да може да буде такав ефекат.

Не пада ми на памет ништа осим кантарион чаја и чепића. Свакако неће штетити неки добар пробиотик као што је Мултилак.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Povrede prilikom analnog seksa. Hitno potreban savet!!!
PostPoslato: Uto Avg 25, 2015 2:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 25, 2015 1:15 pm
Postovi: 3
Hvala na brzom odgovoru! Upravo sam razgovarala sa lekarom urgentne medicine koji kaze da moram sto pre kod hirurga jer je najverovatnije hidrogen nagrizao sluzokozu, sto moze da se smiri i samo od sebe ali postoji mogucnost da se "nagrizanje" nastavi i da se probusi sluzokoza a tad nastaju ozbiljne komplikacije. Jos uvek nemam petlje da odem lekaru... :oops:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: