Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Dezorjentisanost, malaksalost, blaga vrtoglavica
PostPoslato: Sre Sep 27, 2006 6:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Sep 27, 2006 6:11 pm
Postovi: 3
Unapred se izvinjavam ukoliko slicna tema postoji ja sam probao preko search opcije da nadjem slucaj koji se najvise podudara sa mojim ali nisam takav pronasao, pre svega bi zeleo par saveta...

Pre 5 dana dok sam na poslu kucao nesto za kompjuterom odjednom sam se osetio kao da propadam , pokusao sam da ustanem vrtelo mi se u glavi, u strahu odmah sam krenuo ka doktoru i predpostavljam od straha dok sam dosao do ordinacije pritisak pri merenju mi je bio 160 sa 90 inace sam musko i imam 24 godine, kao trenutno resenje da se taj pritisak spusti prepisan mi je recept da popijem samo pola bromozepama od 3mg.

pritisak je spao, ali su se vrtoglavice nastavile i evo vec peti dan se osecam pomalo dezorijentisano, u medjuvremenu sam izvadio krv, krvna slika je u redu, veceras cu znati i rezultate urina ali predpostavljam da to nece nesto mnogo reci...

E sada konkretno pitanje bi bilo, da li postoji mogucnost da mi se to desava zbog nekog problema sa ocima, primetio sam da mi sunce jako smeta kada izadjem napolje ili uopste bilo koji izvor svetlosti, a druga stvar, hmm, pa bicu iskren, do skoro sam imao iskustva sa narkoticima prvenstveno sintetickim tipa ecstasy i amphetamina, medjutim prestao sam sa tim ima par meseci kao i sa cigaretamo od pre par nedelja, koliko je moguce da se kod mene javila depresija ili koliko sam citao ta neka plutajuca anksioznost i da sve ovo sto mi se desava je na psiholoskom nivou, jer retko imam strahove da mi je loshe, ustvari u zadnje vreme to se cesce desava, imam utisak da mi srce preskace, da nemam dovoljno vazduha itd...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Sep 28, 2006 10:25 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 31, 2006 11:23 am
Postovi: 12
Prema mom iskustvu, radi se o tipicnoj anksioznosti. Ali preporucijem ti da se posavjetujes sa svojim lijecnikom. Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Majestic-12 [Bot] i 65 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: